Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gatavo apsveikumus adoptēto dzīvnieku saimniekiem


atlikušas 250 zīmes


Gatavo apsveikumus adoptēto dzīvnieku saimniekiem (2)

Izdrukāt Ziņot

Dzīvnieku patversme "Lauvas sirds" sadarbībā ar biedrību "Mākslas Pasāža RADI" īstenojusi vēl nebijušu projektu, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Šis projekts ir Ziemassvētku apsveikumu sagatavošanu visiem adoptēto dzīvnieku jaunajiem saimniekiem.  Dzīvnieku patversmei "Lauvas sirds" šie būs pirmie Ziemassvētki, tādēļ, lai tos padarītu īpašus, patversme jau laicīgi uzsāka gatavošanos svētkiem, sadarbības projektam uzrunājot biedrību "Mākslas Pasāža RADI", kas labprāt piekrita piedalīties svētku sajūtu radīšanā.

Sestdien, 13. decembrī, patversmē ciemojās mākslas pasāžas mazie mākslinieki, kuri mēneša garumā cītīgi gatavoja Ziemassvētku apsveikumu kartītes, kuras ar pasta starpniecību ceļos pie bijušo patversmes iemītnieku jaunajiem saimniekiem.

"Mēs ļoti augsti vērtējam cilvēkus, kuri ir pieņēmuši lēmumu adoptēt dzīvnieku no patversmes, dodot iespēju šiem nodotajiem suņiem un kaķiem nokļūt ģimenē, kur par viņiem rūpēsies un nesavtīgi viņus mīlēs. Tādēļ vēlējāmies šiem cilvēkiem vēlreiz pateikt paldies Ziemassvētku apsveikuma veidā, nododot katram īpašu sveicienu. Tā radās ideja par bērnu zīmētiem un veidotiem apsveikumiem. Katra kartīte ir neatkārtojams mākslas darbs, turklāt to radīšana deva iespēju bērniem sajust īpašo svētku gaidīšanas un dāvināšanas prieku", stāsta patversmes vadītāja Nora Brūdere.

Apciemot patversmes iemītniekus un nodot savus zīmētos apsveikumus mazie mākslinieki bija ieradušies kopā ar vecākiem un biedrības "Mākslas Pasāža RADI" vadītāju Ilzi Elizabeti Rasu, kura idejai par bērnu zīmētām kartiņām atsaucās uzreiz: "Ideja veidot kartiņas dzīvnieku patversmei jau savā būtībā ir ļoti pozitīva, jo tā ir iespēja bērniem ne tikai radoši darboties, bet arī darīt darbu ar pievienoto vērtību. Darba procesā mēs ļoti daudz runājām par atbildību pret dzīvniekiem un to, kāda loma ir cilvēkam attiecībā pret dzīvnieku likteņiem. Bērni kartiņas veidoja ar lielu mīlestību, jo ļoti novērtē, ka likteņa novārtā atstātajiem un klaiņojošajiem dzīvniekiem ir iespēja nonākt patversmes "Lauvas sirds" aprūpē, kur patversmes darbinieki meklē tiem jaunas mājas un gādīgus saimniekus. Un es esmu pārliecināta, ka ikviens bērns, kurš piedalījās šajā projektā, rūpēsies un aizstāvēs mūsu mazos brāļus."

Kopumā akcijas laikā tapušās kartītes jau tuvākajās dienās tiks parakstītas, liktas aploksnēs un uzsāks savu ceļu pie 66 suņu un 88 kaķu jaunajiem saimniekiem.


Sludinājums

Lauvas sirds atbalstītājs un cienītājs
22:05 | 17/12/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Paldies, Nora Brūdere un Jūsu komandai, kurā, kā mēs zinām, strādā profesionāli sava aroda veicēji! Paldies, mākslas pasāžas mazajiem māksliniekiem, kuri gatavoja Ziemassvētku apsveikumu kartītes, kuras ar pasta starpniecību ceļos pie bijušo patversmes iemītnieku jaunajiem saimniekiem! Jūs esat vienreizēji, un paldies Jums neskaitāmas reizes!

Skolēni
22:12 | 17/12/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Akmens Dolmatovas dārziņā.
Esam vīlušies:( Veselu nedēļu vācām ziedojumus, laicīgi bijām informējuši patversmes vadītāju, bet dienā, kad zvanījām, lai saskaņotu laiku un dienu ziedojumu nodošanai - saņēmām atbildi: "Ka man neko nevajag" Mīļie ziedotāji, izdariet secinājumu!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki