Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gatis Sprūds kļūst par DALP 5.vidusskolas krustvecāku


atlikušas 250 zīmes


Gatis Sprūds kļūst par DALP 5.vidusskolas krustvecāku

Pirmdienā, 15. oktobrī, 2012 | BIRKAS: Gatis Sprūds , 5.vidusskola , Junior Achievement , Bezrindas.lv
Izdrukāt Ziņot

SIA "CDI" vadītājs Gatis Sprūds jau otro gadu pēc kārtas kļuvis par Draudzīgā aicinājuma 5.vidusskolas krustvecāku "Junior Achievement Latvija" skolu krustvecāku programmas ietvaros.

Par krustvecāku viņš kļuvis, uzņēmumam "CDI" pārskaitot nepieciešamo finansējumu "Junior Achievement Latvija", tādējādi nodrošinot vidusskolas audzēkņiem iespēju apgūt praktiskās biznesa izglītības programmu. Plānots, ka drīzumā viņš ieradīsies Liepājā, lai klātienē tiktos, parunātu un pamudinātu skolēnus domāt par uzņēmējdarbību.

Gatis Sprūds ir liepājnieks, kas nu jau kādus desmit gadus dzīvo Rīgā. "Savulaik pats kā DALP 5.vidusskolas skolēns piedalījos "Junior Achievement" programmā un tās ietvaros apguvu vērtīgas praktiskās iemaņas uzņēmējdarbībā, kuras tagad veiksmīgi izmantoju, vadot savu uzņēmumu. Gribētu aicināt visus vidusskolēnus aktīvi izmantot piedāvāto iespēju apgūt papildus zināšanas uzņēmējdarbībā, tādējādi paverot sev plašākas nākotnes perspektīvas," iedvesmo SIA "CDI" valdes priekšsēdētājs un interneta bibliotēkas "Atlants.lv" vadītājs Gatis Sprūds.

Biznesa izglītības eksperts Latvijas skolās, sabiedriskā labuma organizācija "Junior Achievement Latvija" atzina Gati Sprūdu un SIA "CDI" par pagājušā gada Latvijas "Gada krustvecāku skolai".

Tehnoloģiju uzņēmums SIA "CDI" ir dibināts 2002. gada sākumā, sevi piesakot ar interneta bibliotēkas "Atlants.lv" izveidi, kas šobrīd ir izaugusi par vienu no lielākajām interneta bibliotēkām pasaulē, un arvien tiek aktīvi attīstīta un uzlabota. SIA "CDI" darbības sfēra iekļauj visu sarežģītības līmeņu mājas lapu un interneta sistēmu izstrādi, nodrošinot augstākā līmeņa dizaina un interneta mārketinga kampaņu realizāciju. Kā īpašu SIA "CDI" produktu var atzīmēt biļešu tirdzniecības sistēmu, kas jau veiksmīgi tiek izmantota biļešu servisā "BezRindas.lv".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki