Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ģimnāzijā notiks nākotnes izaicinājumu nedēļa


atlikušas 250 zīmes


Ģimnāzijā notiks nākotnes izaicinājumu nedēļa

Pirmdienā, 22. maijā, 2017 | BIRKAS: SEB banka , 1.ģimnāzija
Izdrukāt Ziņot

No 23. līdz 26. maijam Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā notiks Nākotnes izaicinājumu nedēļa, kas tiek rīkota sadarbībā ar SEB banku, informē projekta pārstāve Līva Dzerkale.

10. un 11. klašu skolēni šīs nedēļas laikā padziļināti pētīs gaidāmās pārmaiņas darba vidē un uzzinās par aktuālajām tendencēm profesiju izvēlē.

Pirmajā projekta dienā SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis skolēnus iepazīstinās ar nākotnes izaicinājumiem ekonomikā, bet SEB bankas Klientu centra konsultants un SEB bankas vadītājas digitālais mentors Jānis Baltušs pastāstīs par digitalizācijas turpmāko ceļu un virzieniem. Šajā dienā ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem uzstāsies radošās telpas “Ideju bode” īpašniece Krista Lapiņa, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers un SEB Baltijas divīzijas personāla vadītājs Ainārs Ozols.

Turpmāko divu dienu laikā skolēni strādās komandās, apmeklējot kādu no Liepājas uzņēmumiem un veicot pētījumus par tendencēm un pārmaiņām darba vidē nākotnē.

Piektdien notiks pētījumu rezultātu prezentēšana. Žūrijas komisijas lomā iejutīsies Liepājas uzņēmēji un SEB bankas pārstāvji.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki