Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Go Beyond" izziņo šī gada pirmo atvērto vieslekciju


atlikušas 250 zīmes


"Go Beyond" izziņo šī gada pirmo atvērto vieslekciju

Otrdienā, 08. septembrī, 2015 | BIRKAS: Go Beyond , lekcija , mākslas vidusskola , Dzintars Hmieļevskis , Mareks Zuntners
Izdrukāt Ziņot

Kustība "Go Beyond" Liepāja izziņo šī gada pirmo atvērto vieslekciju. Tā notiks šo trešdien, 9.septembrī, pulksten 18 Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā, Alejas ielā 18.

Atvērtajā vieslekcijā ar saviem iedvesmas stāstiem un pieredzi cīņā ar sevi dalīsies Dzintars Hmieļevskis un Mareks Zuntners, informē "Go Beyond" Liepāja komunikācijas vadītājs Andris Reinholds.

"Go Beyond" vieslekciju mērķis ir iedvesmot caur dažādu profesionāļu stāstiem par dzīvi un darbiem no sirds. Uzzināt par katra unikālo stāstu, par personīgo attīstību un izaugsmi. Tā kā Liepāja ir ieguvusi titulu "Eiropas Sporta pilsēta 2016", "Go Beyond" Liepāja ir uzaicinājusi divus jaudīgus kungus, lai iztirzātu sporta tēmu neikdienišķā mānierē.

Dzintars Hmieļevskis ir pieredzes bagāts žurnālists un ātruma festivāla – rallija "Kurzeme 2015" sabiedrisko attiecību vadītājs, kurš pastāstīs par savām patiesajām uzvarām un īstenu konkurenci, kas pie tām aizved. "Sacensība cilvēkam ļauj iepazīt sevi, turklāt cīņa ar sevi var būt ļoti dažāda. Ja sportistam tā varētu būt, piemēram, sava rezultāta uzlabošana, ikdienišķajam cilvēkam – savu mazo vai lielo problēmu atrisināšana. Arī tā ir cīņa ar sevi, turklāt ne mazāk nozīmīga par to, kas notiek sporta laukumos vai trasēs," spriež Dzintars par konkurences nozīmīgumu.

Savukārt Mareks Zuntners ir futbola kluba "Liepāja" treneris, kurš ir zina, ka cīna ar sevi ir jāveic katru dienu un to iedrošina darīt arī citus paužot: "Man šķiet, ka ir jāizsauc sevi uz nelielu iekšējo dueli, rīt, šodien, jāuzvar un atkal jāizsauc. Tādi dueļi ir jāliek visas karjeras garumā. Tie, kuri viņus izsauc un uzvar, arī iet tālāk."

"Go Beyond" Liepāja ir jauniešu attīstības programma ar mērķi uzlabot jauniešu profesionālās un sociālas prasmes, kā arī konkurētspēju darba tirgū. Jaunieši ir aicināti pieteikties līdz 17.septembrim.

Vairāk informācijas par programmu un atvērto vieslekciju: http://ej.uz/GBLvieslekcija

Programmu atbalsta vairāki uzņēmumi, to skaitā, "Microsoft Latvia", "Rimi Latvia", "Triniti", "Swedbank", Kurzemes Biznesa inkubators, "Reklāmas apgāds", kā arī Ikšķiles novada dome, Aizputes novada dome, Liepājas dome, Liepājas Universitāte, Liepājas Jauniešu māja, ASV Vēstniecība Latvijā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki