Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Grupas "Prāta vētra" un "Musiqq" saņemto balvu dāvina Liepājai


atlikušas 250 zīmes


Grupas "Prāta vētra" un "Musiqq" saņemto balvu dāvina Liepājai (5)

Piektdienā, 03. martā, 2017 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , balva , Prāta Vētra , Musiqq
Izdrukāt Ziņot

Grupas "Prāta vētra" un "Musiqq" nolēmušas Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolai atdāvināt "Zelta mikrofona 2017" nominācijā "Alfas gada dziesma" nopelnīto balvu – 1500 eiro.

"Esmu patiesi gandarīta un laimīga par mūziķu izrādīto uzmanību pret mūsu vidusskolu. Latvijā ir liela konkurence starp teicamām mūzikas skolām un fakts, ka ir izvēlēta tieši Liepājas skola, kurai atdāvināt godam nopelnīto naudas balvu, ir augstākais novērtējums. Vēlos pateikt grupu "Prāta vētra" un "Musiqq" dalībniekiem milzīgu paldies par šo dāvinājumu," aizkustinājumu neslēpj LMMDV direktore Inga Auziņa.

Naudas balva 1500 eiro apmērā tiks izlietota jaunu mūzikas instrumentu iegādei, atbilstoši grupu "Prāta vētra" un "Musiqq" izteiktajai vēlmei.

"Tā kā dziesma ir tapusi sadarbībā ar liepājniekiem Emīlu un Maratu no "Musiqq" un arī šo dziesmu mēs pirmo reizi dzīvajā izpildījām tieši Liepājā, tad šo Alfas piešķirto balvu vēlamies nodot Liepājas mūzikas skolai un tās talantīgajiem bērniem jaunu mūzikas instrumentu iegādei," norāda grupas "Prāta vētra" līderis Renārs Kaupers.

Latvijas mūzikas grupas "Prāta vētra" un "Musiqq" izpildītā dziesma otrdien, 28.februārī, Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons 2017" kategorijā "Labākā dziesma" saņēma Marata Ogļezņeva sarakstītais, "Prāta vētras" un "Musiqq" kopīgi izpildītais skaņdarbs "Debesis iekrita tevī".

"Prāta vētras" un "Musiqq" izpildītā dziesma otrdienas vakarā uzvarēja arī kategorijās "Alfas gada dziesma" un "Radio hits", informē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.


Sludinājums

!
09:38 | 03/03/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Laba ziņa!

melngailis bedrē!
09:54 | 03/03/17
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Paldies!Ļoti laba ziņa! :) p.s. būtu labi izveidot fondu veco un aizmirsto Skolotāju apzināšanai !

ļoti jauki
10:17 | 03/03/17
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

paldies!

Re
11:05 | 03/03/17
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Kaupers kļūst par īstu liepājnieku

?
11:55 | 03/03/17
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Ir jau viņš iestājies Liepājas partijā?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki