Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iedzīvotāji aicināti piedalīties aptaujā par Zirgu salas attīstību


atlikušas 250 zīmes


Iedzīvotāji aicināti piedalīties aptaujā par Zirgu salas attīstību

Otrdienā, 15. aprīlī, 2014 | BIRKAS: aptauja , Zirgu sala , pilsētvide , labiekārtošana
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pilsētas Būvvalde no otrdienas, 15.aprīļa, līdz pirmdienai, 5. maijam.aicina ikvienu liepājnieku un interesentu piedalīties aptaujā par Zirgu salas iespējamo attīstību.

No otrdienas, 15. aprīļa, aptaujas anketa ir pieejama internetā – mājas lapā www.liepaja.lv (www.visidati.lv/aptauja/953232289/). Taču iedzīvotāji savus priekšlikumus, aizpildot anketu papīra formā, var izteikt un iesniegt arī Būvvaldē, Rožu ielā 6, informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Aptaujas mērķis ir noskaidrot iedzīvotāju viedokli un priekšlikumus par to, kā Zirgu salas teritoriju padarīt pieejamu un pievilcīgu sabiedrībai. Šobrīd tā ir degradēta teritorija, taču nākotnē Liepājas pašvaldība to paredzējusi pārveidot par brīvdabas, sporta un aktīvās atpūtas vietu, vienlaikus saglabājot salā esošās dabas vērtības.

"Apzinot, saglabājot dabas vērtības un nodrošinot to aizsardzību, Zirgu salas teritorijā plānots izvietot pilsētnieku atpūtai un brīvā laika pavadīšanai nepieciešamo infrastruktūru," skaidro pilsētas galvenais arhitekts Indulis Kalns.

Aptaujas dati tiks izmantoti salas attīstības metu izstrādes procesā, ko šīs vasaras sākumā organizēs Būvvalde. Pieaicinātajiem plānotājiem un arhitektiem, veicot darba uzdevumu, būs jāņem vērā arī šīs aptaujas rezultāti.

Iedzīvotāji (respondenti) ir lūgti izteikt savu viedokli par vismaz 10 dažādiem priekšlikumiem, kā  pārveidot Zirgu salu par pilsētnieku atpūtas un brīvā laika pavadīšanas vietu, kā arī uzrakstīt kādus citus savus ieteikumus, kas viņiem škiet svarīgi.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki