Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iepazīstina ar mūzikas instrumentu daudzveidību


atlikušas 250 zīmes


Iepazīstina ar mūzikas instrumentu daudzveidību Koncertcikls bērniem

Trešdienā, 21. novembrī, 2018 | BIRKAS: koncerts , mūzikas vidusskola , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) novembra sākumā koncertzāles “Lielais dzintars” telpās organizēja koncertciklu "Muzikālie sapņu sargi".

Tā mērķis bija pirmsskolas vecuma bērnus iepazīstinātu ar mūzikas instrumentiem un to skanējumu, informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

LMMDV skolotāju vadībā bērniem bija iespēja pašiem pamēģināt spēlēt dažādus mūzikas instrumentus. Koncertos uzstājās LMMDV bērnu mūzikas skolas audzēkņi, bet klausītāju lomās iejutās bērni no pirmsskolas izglītības iestādes "Sprīdītis", "Rūķītis" un "Pūcīte", kopā vairāk nekā 100 bērnu.

Katra koncerta ilgums bija aptuveni 40 minūtes, bet pēc tam sekoja kopīga fotografēšanās ar pasākuma vadītājiem – LMMDV Mūzikas projektu vadības programmas audzēkņiem, kuri iejutās mošķīšu lomās. Par pasākuma vadītāju grimu parūpējās LMMDV Vizuālā tēla stila programmas audzēkņi skolotājas Daces Dēliņas-Lipskas vadībā, savukārt tērpus sagādāja LMMDV Apģērbu dizaina nodaļas vadītājs Normunds Vamzis.

Koncertus vadīja 1.kursa audzēknes: Evelīna Enija Siksna, Ieva Cērpa un 2.kursa audzēkne Adelīna Ruperte. Mūzikas projektu vadības nodaļas audzēkņi darbojās vadītājas Ievas Pānes uzraudzībā.Attēli:

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki