Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iestādes aicinātas pieteikties Brīvprātīgā darba dienām


atlikušas 250 zīmes


Iestādes aicinātas pieteikties Brīvprātīgā darba dienām

Ceturtdienā, 11. aprīlī, 2019 | BIRKAS: brīvprātīgie
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pašvaldība līdz 18. aprīlim aicina pieteikties valsts un pašvaldības iestādes, kā arī biedrības, kas būtu gatavas Brīvprātīgā darba dienās uzņemt brīvprātīgos palīgus.

Brīvprātīgā darba dienas Liepājā notiks no 9. līdz 11. maijam. Pasākumu organizē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija sadarbībā ar “Europe Direct” Liepājas informācijas centru. Brīvprātīgā darba dienu mērķis ir palīdzēt iestādēm un brīvprātīgajiem rast ceļu vienam pie otra un veicināt patstāvīgas ilgtermiņa sadarbības izveidošanas abu pušu starpā arī ikdienā.

Šī būs jau devītā reize, kad liepājnieki aktīvi tiek aicināti iesaistīties Brīvprātīgā darba dienās, palīdzot citiem un gūstot jaunu pieredzi.

Iestādes, kas ir ieinteresētas atbalstīt un piedalīties Brīvprātīgā darba dienās, aicinātas atsūtīt informāciju par to, kādus darbus brīvprātīgajiem būs iespējams veikt katrā no iestādēm. Pieteikumus elektroniski iespējams aizpildīt šeit.

Savukārt iedzīvotāji brīvprātīgajam darbam varēs pieteikties no 25. aprīļa līdz 7. maijam pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv, izvēloties sev interesantāko iestādi un piemērotākos veicamos darbus.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki