Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Informācijas centrs iebraucējiem rīko Atvērto durvju dienu


atlikušas 250 zīmes


Informācijas centrs iebraucējiem rīko Atvērto durvju dienu

Autors: Rasa Saliņa, multimediju komunikācijas speciāliste
Trešdienā, 15. maijā, 2019 | BIRKAS: ICI , imigranti , atvērto durvju diena
Izdrukāt Ziņot

Informācijas centrs iebraucējiem (ICI) kopā ar sadarbības partneriem no 16.maija līdz 5.jūnijam Rēzeknē, Jelgavā, Liepājā, Rīgā un Cēsīs rīko Atvērto durvju dienas.

Tas tiek darīts, lai sabiedrību iepazīstinātu ar darbību un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī iepazīstinātu ar ārvalstniekiem pieejamiem integrācijas resursiem.

Atvērto durvju dienu darba kārtība:
Liepāja, 23.maijs
Laiks. 15.00 – 18.00
Norises vieta. Klaipēdas iela 96A, Liepāja

Atvērto durvju dienas tēmas: no 15.00 – 16.30 notiks Starpsektoriālā dialoga platforma par tēmu.
Mazākumtautības organizācijas kā resurss iebraucēju integrācijai. No pulksten 16.30 – 18.00 ikvienam interesentam būs iespēja uzzinām vairāk par šādām tēmām. Valodas apguves resursi pašmācību ceļā; Liepājas kalendārs; Brīvpieejas datori un citi resursi; NVO un brīvprātīgais darbs, iespējas iesaistīties
Papildu informācijai: 25719118, ici.liepaja@integration.lv

Informācijas centrs iebraucējiem darbojas kā vienas pieturas aģentūra Rīgā un četros Latvijas reģionu centros – Daugavpilī, Jelgavā, Cēsīs un Liepājā – nodrošinot iespēju saņemt daudzpusīgu, bezmaksas atbalstu gan ārvalstu pilsoņiem, gan arī dažādu jomu pakalpojumu sniedzējiem un speciālistiem, kuri strādā ar šo mērķa grupu, tai skaitā uzņēmējiem. Kopš ICI darbības uzsākšanas 2016.gada 18.maijā, kopumā Centrs konsultējis jau vairāk nekā 4 tūkstošus iebraucēju, kuri ieradušies no valstīm ārpus Eiropas Savienības, piemēram, Indijas, Ukrainas, Krievijas, Ķīnas, Pakistānas, Turcijas, Azerbaidžānas, Uzbekistānas, Afganistānas, Baltkrievijas, ASV, Kazahstānas, Gruzijas. Vairāk informācijas www.integration.lv.

Informācijas centra iebraucējiem darbību Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros nodrošina un attīsta NVO "Patvērums "Drošā māja"". Centru līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līgums Nr. PMIF/12/2017/2/01.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki