Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Informācijas tehnoloģiju uzņēmumi tiksies ar studentiem


atlikušas 250 zīmes


Informācijas tehnoloģiju uzņēmumi tiksies ar studentiem

Pirmdienā, 03. decembrī, 2018 | BIRKAS: LiepU , IT , SEZ
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 7.decembrī, Liepājā notiks informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumu un IT studentu tikšanās. Gaidīti visi, kas apgūst ar IT jomu saistītas zināšanas un vēlas būt daļa no šīs pasaules.

Kā portālu informēja pasākuma organizatore Agate Ambulte, dalību apstiprinājuši visdažādāko informācijas tehnoloģiju virzienu uzņēmumi, kas ir ieinteresēti, lai Liepājā attīstītos IT joma un, lai rastos daudz augsti kvalificētu IT speciālistu. Daži IT uzņēmumi, kas piedalīsies - "Giraffe360", "TestDevLab", "Tieto Latvia", "InPass".

Studentiem un IT jomas pārstāvjiem šī ir ātrākā iespēja atrast darbu, praksi vai projektus IT nozarē Liepājā. Būs iespēja uzzināt informāciju tieši no IT uzņēmumiem, ko viņi piedāvā un, ko iesaka apgūt, lai nākotnē kļūtu par pieprasītu IT speciālistu!

Gaidīti visi, kas apgūst ar IT jomu saistītas zināšanas un, kas vēlas būt daļa no interesantās un izaicinošās IT pasaules. Pasākums notiks divās valodās – latviešu un angļu. Pasākums sāksies ar īsām un koncentrētām uzņēmumu uzrunām. 3 – 5 minūšu laikā katrs uzņēmums pastāstīs par iespējām un aktualitātēm uzņēmumā. Šī ir iespēja uzzināt, kādas ir industrijas aktualitātes un vai uzņēmumā ir kādas vakances, kā arī ko uzņēmumi sagaida no topošajiem IT darboņiem.

Būs iespēja uzzināt tieši no uzņēmuma pārstāvjiem ieteikumus par apgūstamajām tehnoloģijām, lai arī pēc studiju vai apmācību pabeigšanas profesija un izvēlētā tehnoloģija būtu pieprasīta un aktuāla darba tirgū.

Otrajā daļā, pēc tam, kad uzņēmumi pastāstījuši par sevi, visi interesenti var pieiet pie katra uzņēmuma stenda un individuāli parunāt ar pārstāvjiem, uzzināt aktualitātes un pat norunāt atsevišķu tikšanos. Dalība ir bezmaksas. Reģistrēšanās notiks pasākuma laikā.

Pasākumu organizē IT profesionāļu tīklošanās pasākuma “IT Waffle Meetup” pārstāve Agate Ambulte, sadarbībā ar Liepājas Universitāti un Liepājas speciālo ekonomisko zonu.

Tikšanās notiks 7.decembrī, pulksten 14 Liepājas Universitātē (Lielā iela 14), 4.stāvā, aktu zālē.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki