Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Informē par "Labdarības skolas" pasākumiem Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Informē par "Labdarības skolas" pasākumiem Liepājā

Izdrukāt Ziņot

Kustības "Labdarības skola" misija ir iesaistīt jauniešus labdarībā. To realizē Latvijas kopienu fondi ar Lihtenšteinas, Norvēģijas un Islandes atbalstu. "Labdarības skola" darbojas arī Liepājā.

Kā informē Liepājas Novada fonda valdes priekšsēdētāja Aiga Jaunskalže, Liepājas Centra sākumskolas skolēnu tradicionālais Mārtiņdienas labdarības tirgus 10.novembrī jau otro gadu aizsāka arī "Labdarības skolas" aktivitātes Liepājā.

Arī šogad skolēni, pārdodot pašu gatavotas lietas savā skolā un Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā, vāca līdzekļus dzīvnieku aizsardzības biedrību atbalstam pilsētā. Kopā labdarības tirgus laikā Liepājas Centra sākumskolas skolēni ir savākuši 160 eiro. Nauda pēc skolēnu lēmuma tika ziedota divām organizācijām – 80 eiro ziedojumu saņēma dzīvnieku aizsardzības biedrība Liberta un Liepājas kinoloģiskās biedrības dzīvnieku patversmes iemītnieki saņēma barību par 80 eiro .

Skolēnu sadarbība ar dzīvnieku aizsardzības biedrībām turpinās jau otro gadu, tāpēc šogad skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem nebija ilgi jādomā, kam ziedot tirgus laikā savāktos līdzekļus. Kā stāstīja 4. klases skolniece Santa Riežniece – pagājušajā gadā biedrības Liberta darbinieces nāca pie mums, šogad mēs iesim ciemos pie kaķīšiem, lai redzētu, kā viņiem klājas un cik daudz esam palīdzējuši. Santa kā ļoti interesantu pieredzi novērtēja arī iespēju redzēt, kā skolēnu savāktie centi Latvijas Bankā tiek saskaitīti un samainīti pret papīra naudu.

Liepājas Centra sākumskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Santa Novada stāsta, ka labdarības aktivitātes savu kulmināciju skolā sasniegs Ziemassvētku laikā, kad sadarbībā ar Lauvu kluba Liepājas dalībniekiem, skolēniem būs iespēja sagatavot dāvaniņas Liepājas vientuļajiem pensionāriem un apciemot viņus, lai nodotu sveicienus svētkos. Dāvanu iesaiņošanu un apsveikuma kartīšu sagatavošanu atbalstīs arī Liepājas Novada fonds "Labdarības skolas" ietvaros.

Nākošajā mācību semestrī Labdarības skolas aktivitātēs iesaistīsies Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolēni. Taču arī ikvienai citai skolai vai atsevišķiem skolotājiem kopā ar saviem audzēkņiem ir iespēja piedalīties "Labdarības skolā" un mācīties labas attiecības darot labus darbus. Lai piedalītos, sazinieties ar Liepājas Novada fondu zvanot pa telefonu 26808351 vai rakstot e-pasta vēstuli uz liepajasfonds@gmail.com

Vairāk par kustību "Labdarības skola" var uzzināt un notikumiem sekot interneta vietnē www.draugiem.lv/lskola , bet par Labdarības skolu Liepājā lasiet www.lnf.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki