Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Interesē videi draudzīga uzņēmējdarbība un pilsētvide


atlikušas 250 zīmes


Interesē videi draudzīga uzņēmējdarbība un pilsētvide

Trešdienā, 26. februārī, 2014 | BIRKAS: ekoloģija , pilsētvide , arhitektūra , lekcija , Varis Bokalders , Liepājas RAS
Izdrukāt Ziņot
FOTO: liepaja.lv

Ekoloģiska domāšana, videi draudzīga uzņēmējdarbība, būvniecība un pilsētplānošana ir sabiedrībā pieprasīta, un ļauj domāt, ka iekaros aizvien vairāk sekotāju.

Par to liecina liepājnieku lielā atsaucība un plaši apmeklētās ekoloģiskās būvniecības autoritātes, arhitekta Vara Bokaldera tematiskās lekcijas "Ekoloģiskā būvniecība – pieredze, izaicinājumi un perspektīvas", kas notika pateicoties SIA "Liepājas RAS" un Liepājas Universitātes sadarbībai. Klausītāju netrūka gan poligonā "Ķīvītes", gan Liepājas Universitātē. Ņemot vērā sabiedrības interesi, tēmas aktualitāti un daudzpusību, arhitekts apsver iespēju Liepājā vēl atgriezties ar lekciju ciklu, informē "Liepājas RAS" sabiedrisko attiecību speciālists Viktors Birze.

Liepājas apciemojuma laikā notika viņa tikšanās arī ar SIA "Liepājas RAS" vadību, kuras laikā tika pārrunātas uzņēmuma iespējas sadarboties ar partneriem Skandināvijā, attiecīgi gan vides izglītības, gan arī uzņēmējdarbības interesēs.

Varis Bokalders ir latviešu izcelsmes Zviedrijas arhitekts ar pasaules līmeņa autoritāti videi draudzīgas un energoefektīvas būvniecības jomā, uzņēmējs, pilsētplānošanas konsultants un divdesmit grāmatu autors. Lekcijā tika stāstīts par ekoloģiskās būvniecības principiem, izmantotajām tehnoloģijām, to ražošanu un praktisko pielietojumu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki