Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"IT Waffle Meetup" ar virtuālo realitāti un mākslīgo intelektu


atlikušas 250 zīmes


"IT Waffle Meetup" ar virtuālo realitāti un mākslīgo intelektu

Autors: Agate Ambulte, "IT Waffle Meetup" idejas autore un organizētāja
Otrdienā, 14. augustā, 2018 | BIRKAS: IT Waffle Meetup , Vecā ostmala 24 , Mikus Opelts , Coworking Liepaja
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 15.augustā, pulksten 18  "Coworking Liepāja" telpās Vecajā ostmalā pie sevis aicina profesionāļu tīklošanās pasākums "IT Waffle Meetup".

"IT Waffle Meetup" sagatavojis, ko īpašu liepājniekiem un pilsētas viesiem, kas interesējas par IT inovācijām. Šoreiz būs iespēja uzzināt par virtuālo realitāti, virtuālajiem teksta un balss asistentiem (čatbotiem) kā arī par mākslīgā intelekta pielietojumu biznesā.

Ar galvu reibinošu pieredzes stāstu dalīsies "Giraffe Visual" un "Giraffe360" dibinātājs un vadītājs Mikus Opelts, kurš studiju laikā nodibināja un vadīja savu IT uzņēmumu, kas tagad vērtējams miljonos. Mikus iekļuvis prestižajā Forbes "30 līdz 30" sarakstā, kā arī ieguvis Vācijas Biznesa gada balvu 2013.gadā un Zviedrijas Biznesa gada balvu 2014.gadā. "Giraffe360"

Izstrādā un ražo tehnoloģijas, kas ļauj jebkuram cilvēkam skenēt un fotografēt telpu, tādā veidā iegūstot virtuālo tūri, fotogrāfiju un plānojumu.

Par ļoti aktuālu IT tēmu pastāstīs Kārlis Skuja, uzņēmuma "Botwiser" dibinātājs un vadītājs, kurš, vasaru pavadot, strādā Liepājā. "Botwiser" piedāvā risinājumus, kas ļauj uzņēmumiem uzlabot un automatizēt komunikāciju ar klientiem, izmantojot Bot-as-a-Service (BaaS) platformu, pielietojot mākslīgā intelekta un čatbotu tehnoloģijas.

Turpinājumā Kristaps Rāvalds nodemonstrēs un pastāstīs par virtuālās realitātes sistēmas izstrādes procesu Google Cardboard platformā. Šis būs īpaši interesanti tiem, kas vēlas spert pirmos soļus virtuālajā realitātē. Interesentiem būs iespēja izmēģināt virtuālās realitātes tehnoloģijas, kā arī aprunāties ar balss asistentiem.

Tikšanās notiks "Coworking Liepāja" telpās – vietā, kur gan Liepājnieki, gan jebkurš interesents var strādāt radošā vidē, paplašināt savu kontaktu tīklu, kā arī iegūt jaunas zināšanas par IT, biznesa vadību un investīciju piesaisti.

Tikšanās 15.augustā pulksten 18 "Coworking Liepaja", Vecajā Ostmalā 24, 4.stāvā. Pasākums ir bez maksas. Reģistrācija pirms pasākuma uz vietas vai šeit.

Jaunas iepazīšanās, sarunas par IT, kā arī alus un vafeles garantētas!
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki