Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"IT Waffle Meetup" varēs uzzināt par spēlēm, botiem un mākslu


atlikušas 250 zīmes


"IT Waffle Meetup" varēs uzzināt par spēlēm, botiem un mākslu

Autors: Agate Ambulte
Otrdienā, 04. decembrī, 2018 | BIRKAS: IT Waffle Meetup , Coworking Liepaja , IT
Izdrukāt Ziņot

Jau sesto mēnesi pēc kārtas, Kurzemes informāciju tehnoloģiju pārstāvji tiekas tīklošanās pasākumā "IT Waffle Meetup", kas notiek Liepājā. Ielūgti ir visi, kas darbojas IT jomā.

Šī ir ikmēneša iespēja iegūt jaunus kontaktus un paziņas IT jomā, kā arī uzklausīt interesantus stāstus par IT jomu, aktualitātēm, projektiem un iespējām. Katrā pasākumā uzstājas trīs IT jomas pārstāvji. Stāstu tēmas ir no visdažādākajām IT nozarēm. Šoreiz būs stāsti par botu trenēšanu, spēļu izstrādi un, kā radīt mākslu ar tehnoloģijām.

Pirmais stāsts par nākotnes profesiju, kas jau pašlaik kļūst populāra – botu treneri. Kāda ir botu treneru ikdiena un, kā notiek botu izstrāde, apmācība, trenēšana, pastāstīs SIA "Lattelecom" apmācību eksperte un čatbotu trenere Aļona Rastihina kopā ar čatbotu treneri Andi Neilandu.

Arvis Magone izstrādā spēlēs, kā arī 2D un 3D datorgrafiku jau 10 gadus. Pašlaik viņam ir mērķis atrast līdzīgi domājošus un realizēt interesantus spēļu projektus neatsakoties no AR (augmentētā realitāte) / VR (virtuālā realitāte), kur tas būtu iespējams. Noteikti būs interesanti tiem, kam interesē spēļu izstrāde, kā arī tiem, kas grib uzsākt vai jau strādā pie kāda sava spēles projekta.

Paula Vītola ir jauno mediju māksliniece un doktorantūras studente Liepājas Universitātē. Paula pastāstīs par dažādiem radošiem veidiem, kā rada mākslu, izmantojot tehnoloģijas. Projektā "Light–Net" Paula izveidoja pati savu internetu jeb modeli īstajam internetam, lai aicinātu cilvēkus aizdomāties kā lietas darbojas. Savukārt, projektā "Sun Sounds" izveidots bezvadu komunikācijas medijs un veikti skaņas ieraksti, izmantojot saules gaismu. Uzzināsim arī par citiem mākslas projektiem, kas izmanto tehnoloģijas. Šie projekti noteikti iedvesmos paskatīties savādāk uz tehnoloģiju pielietojumu!

Visiem pasākuma apmeklētājiem ir iespēja uzdot jautājumus katram no runātājiem, kā arī papļāpāt par industrijas aktualitātēm un paprasīt viedokli vai padomu.

Kā parasti, viss norisināsies brīvā gaisotnē ar stāstiem, vafelēm un dzērieniem. Pasākums ir bezmaksas.

Tikšanās piektdien, 7.decembrī, pulksten 18 kopstrādes biroja "Coworking Liepaja" telpās, Vecā Ostmala 24, 4.stāvs. Droši vari ierasties agrāk!

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki