Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izmaiņas abonementa biļešu ar atvieglojumiem izsniegšanā


atlikušas 250 zīmes


Izmaiņas abonementa biļešu ar atvieglojumiem izsniegšanā

Otrdienā, 27. novembrī, 2018 | BIRKAS: sabiedriskais transports , LST , sociālais dienests
Izdrukāt Ziņot

No 1.decembra Sociālajā dienestā tiks izsniegtas tikai sabiedriskā transporta abonementa biļetes ar 100% atvieglojumiem, informē aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Savukārt abonementa biļetes ar daļējiem atvieglojumiem un ar līdzmaksājumu pasažieri tiek aicināti iegādāties Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā "Liepājas sabiedriskais transports".

Skolēniem, kuri iepriekš abonementa biļetes iegādājās savās skolās, kārtība nemainās. Arī abonementa biļetes pirmklasniekiem ar 100% atvieglojumiem ir saņemamas skolēna izglītības iestādē.  

Savukārt, lai daļa nestrādājušo pensionāru pēc šogad veiktās pensiju indeksācijas nezaudētu braukšanas maksas atvieglojumus Liepājas sabiedriskajā transportā, izdoti jauni pašvaldības saistošie noteikumi, kas proporcionāli pensiju indeksācijas apjomam palielina braukšanas maksas atvieglojuma piešķiršanas robežvērtību.

Pēc pensiju indeksācijas šī gada 1.oktobrī daļai nestrādājošo pensionāru tiktu liegta iespēja saņemt daļējus braukšanas maksas atvieglojumus (50% apmērā), jo indeksētā pensija pārsniegtu Liepājas pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr. 11 “Par braukšanas maksas atvieglojumiem Liepājas sabiedriskajā transportā" noteiktos 300 eiro. Lai neradītu ekonomiski nelabvēlīgu situāciju šiem pensionāriem, saistošie noteikumi paredz palielināt ienākumu līmeni  līdz 318 eiro. Saistošie noteikumi stāsies spēkā šī gada 1. decembrī.

Tāpat šajos saistošajos noteikumos apstiprinātas izmaiņas abonementa biļešu ar atvieglojumiem izsniegšanas kārtībā. No 2018.gada 1.decembra Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā vairs netiks izsniegtas abonementa biļetes ar daļēji piešķirtajiem braukšanas atvieglojumiem. Turpmāk iedzīvotāji šīs abonementa biļetes varēs iegādāties pašvaldības aģentūrā "Liepājas sabiedriskais transports", Jūrmalas ielā 23. Aģentūrā, tāpat kā līdz šim, būs iespēja saņemt arī abonementa biļetes ar 100% atvieglojumiem. Kases darba laiks pirmdienās no pulksten 8.30 līdz 18, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no pulksten 8 līdz 17 un piektdienās no pulksten 8.30 līdz 16. Izņēmumu gadījumos kasei var tikt noteikts pusdienas pārtraukums no pulksten 11.30 līdz 12. Kasē tiek pieņemti norēķini gan skaidrā naudā, gan ar banku izsniegtajām maksājumu kartēm.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki