Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izsludināts bērnu un jauniešu nometņu projektu konkurss


atlikušas 250 zīmes


Izsludināts bērnu un jauniešu nometņu projektu konkurss

Trešdienā, 13. februārī, 2019 | BIRKAS: konkurss , Izglītības pārvalde , bērnu nometnes , projekti
Izdrukāt Ziņot

Izglītības pārvalde no 18.februāra līdz 5. martam izsludina pieteikšanosnometņu projektu konkursam vasaras un rudens brīvlaikiem pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai.

Bērnu un jauniešu atpūtas nometņu mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu, jaunu zināšanu un prasmju apguvi, bērnu un jauniešu radošo prasmju attīstību un sociālās pašizpausmes brīvlaiku periodā, informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Konkursā var piedalīties gan juridiskas personas, kuras reģistrētas Uzņēmuma reģistrā, kā arī ikviena fiziska persona, kura rīko bērnu un jauniešu nometnes Liepājas pilsētas izglītojamajiem.

Projektu pieteikumi tiks vērtēti pēc projekta atbilstības konkursa mērķiem, kā arī vērtējot izvirzītās novitātes, iesākto tradīciju turpināšanu utt.
Liepājas pilsētas budžetā šogad skolēnu nometņu atbalstam ieplānots līdzfinansējums 34 072 eiro apmērā. Pagājušajā gadā no 24 iesniegtajiem projektiem tika atbalstīti 21.

Pašvaldības līdzfinansējuma apjoms – ne vairāk kā 70% no projekta kopējām izmaksām. Minimālais nometnes dalībnieku skaits – 20, minimālais nometnes ilgums – 7 dienas vasaras nometnēm un 5 – rudens nometnēm.

Projektu iesniegumi tiek pieņemti no 2019.gada 18.februāra līdz 5.martam Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes 15.kabinetā, darbdienās no pulksten 10 līdz 17.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas Liepājas pilsētas pašvaldības mājas lapā, informācija pa tālruni 63489143.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki