Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izsludināts konkurss "Jauniešu mājas" vadītāja vietai


atlikušas 250 zīmes


Izsludināts konkurss "Jauniešu mājas" vadītāja vietai (4)

Ceturtdienā, 04. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Jauniešu māja , Inga Laugale
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Bērnu un jauniešu centrs izsludina konkursu uz struktūrvienības "Jauniešu māja" vadītāja vietu, informē Liepājas  Izglītības pārvalde.

Līdzšinējā "Jauniešu mājas" vadītāja Inga Laugale pārtrauks darba attiecības no 2. maija, jo nolēmusi pieņemt jaunus izaicinājumus.  

Inga Laugale vadīja "Jauniešu māju" no 2017. gada 2. oktobra, šajā laikā īstenojot virkni jaunu,  interesantu un vērtīgu pasākumu, kas pulcējuši arvien lielāku skaitu jauniešu. Inga Laugale veicinājusi arī sadarbību starp jauniešiem, NVO, pašvaldības amatpersonām, politiķiem un citiem sadarbības partneriem, viņas vadībā īstenots Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras nacionālā līmeņa projekts "Darba ar jaunatni kvalitātes celšana pašvaldībā".  

Konkursā aicināti piedalīties  jauni, enerģiski cilvēki, kuriem ir pieredze darbā ar jauniešiem, kuri spēj strādāt komandā un gatavi vadīt "Jauniešu mājas" komandu. Pretendentiem jāpiemīt arī labām komunikācijas un organizatora spējām, jābūt pieredzei neformālajā izglītībā un prasmēm strādāt ar sociālajiem tīkliem un veikt  informācijas apstrādi, tāpat jāpārvalda arī angļu valoda labā līmenī.

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2019. gada 23. aprīlim, CV un motivācijas vēstuli sūtot uz e-pastu: diana.dzerina@liepaja.edu.lv; tālrunis informācijai: 63427483.


Sludinājums

Komentārs
19:19 | 04/04/19
ZIŅOT
(-8)
(6)
+

Tad tomēr Izglītības pārvaldes grabažas izēda viņu no vietas.

Rio
21:51 | 04/04/19
ZIŅOT
(-2)
(14)
+

Diez ir arī kaut kas tāds dzīvē ko Laugale būtu novedusi cienīgi līdz galam ? Paķer, iesāk, aplaužas un atstāj pusratā :)

Mio
22:10 | 04/04/19
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Tagad jauns izaicinājums - brūvēs alu. vai būs dzerams?

Liepajnieks
08:55 | 05/04/19
ZIŅOT
(-7)
(2)
+

Rio "trolli" ja apsūdz šo cilvēku tad pamato nevis tukšus salmus kuli publiskā interneta vidē.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki