Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izvietotas klientu apmierinātības mērīšanas sistēmas


atlikušas 250 zīmes


Izvietotas klientu apmierinātības mērīšanas sistēmas

Piektdienā, 19. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Slimnīca
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Reģionālās slimnīcas Konsultatīvajā nodaļā izvietotas klientu apmierinātības mērīšanas sistēmas (balsotāji), kas pagaidām darbosies testa režīmā. Sistēmas izvietotas četrās vietās.

Trīs mazākas klientu apmierinātības mērīšanas sistēmas izvietotas pie Konsultatīvās nodaļas reģistratorēm, pacientiem un klientiem pieejamā vietā, informē slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Tur pacienti un klienti aicināti sniegt savu vērtējumu par Konsultatīvās nodaļas klientu apkalpošanas speciālistu (reģistratoru) sniegto apkalpošanas kvalitāti. 

Savukārt lielāks balsošanas stends (statīvs) izvietots pie rindu sistēmas numuriņu izdrukas paneļa. Šajā klientu apmierinātības mērīšanas stendā pacienti un klienti, aizejot vai izrakstoties no slimnīcas, aicināti sniegt savu vērtējumu par slimnīcā saņemto veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti.

Kā strādā klientu apmierinātības mērīšanas sistēma? Klients atbild uz uzdoto jautājumu, nospiežot izvēlēto pogu. Slimnīca saņem rezultātus par izdarītajām izvēlēm, lai izvērtētu nepieciešamību pilnveidot pakalpojumu kvalitāti.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki