Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jānis Preiss uz Zviedriju dosies pirmdienas rītā


atlikušas 250 zīmes


Jānis Preiss uz Zviedriju dosies pirmdienas rītā (1)

Svētdienā, 08. septembrī, 2013 | BIRKAS: Jānis Preiss , jūra , promenāde , jahtu centrs
Izdrukāt Ziņot

Jānis Preiss, kurš nolēmis ar vējdēli šķērsot Baltijas jūru, pirmdien, 9.septembrī, pulksten 7 startēs no Liepājas promenādes jahtu piestātnes.

Viņš paredzējis veikt 180 kilometru garu posmu Baltijas jūrā līdz Slites pilsētai Gotlandes salā, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Liepājnieku braucienā pavadīs un labu ceļa vēlu vēlēs Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un priekšsēdētāja vietnieki Gunārs Ansiņš un Jurijs Hadarovičs. Visi laipni gaidīti, lai pirmdienas rītā pavadītu Jāni Preisu, izbraucot no Liepājas promendādes jahtu piestātnes, un novēlētu sasniegt izvirzīto mērķi!

Līdz šim nevienam Latvijas burātājam nav izdevies šķērsot Baltijas jūru ar vējdēli. Arī Jānim Preisam šis būs trešais mēģinājums sasniegt izvirzīto mērķi.

Nesenāko no mēģinājumiem Jānis veica 2010.gada augustā, kad izdevās pieveikt 2/3 no kopējās distances. Toreiz, vējam pastiprinoties līdz 25 m/s un viļņiem sasniedzot 5 metru augstumu, laika apstākļi kļuva bīstami dzīvībai un kļuva nepiemēroti atlikušās distances veikšanai.


Sludinājums

turam īkšķus
20:57 | 08/09/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

šoreiz, cerams, izdosies jo vējš būs pareizai!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki