Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jānis Vilnītis: Nekas nav spēcīgāks par doto vārdu


atlikušas 250 zīmes


Jānis Vilnītis: Nekas nav spēcīgāks par doto vārdu (55)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 11. maijā, 2018 | BIRKAS: Uldis Sesks , Jānis Vilnītis , vēlēšanas , Liepājas partija , biedrība Liepājnieki
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no latvijasregionuapvieniba.lv

Ulda Seska paziņojums par nekandidēšanu 13. Saeimas vēlēšanās uzkurinājis aizdomas, ka mērs rudenī tomēr varētu "aizsēdēties" savā krēslā, nevis atdot to koalīcijas partneriem.

Kā jau vairākkārt medijiem apliecināji Jānis Vilnītis, koalīcijas vienošanās paredz, ka šajā rudenī mēra krēsls no Liepājas partijas pāries zem Latvijas Reģionu apvienības karoga vēlēšanās startējušās biedrības "Liepājnieki" rīcībā.

Uldis Sesks šajā sakarā savos izteikumos gan allaž bijis piesardzīgs un pat izvairīgs, piemēram, pērn nra.lv viņš izteicās: "Liepājas partijai ir koalīcijas līgums ar Latvijas Reģionu apvienību, kas noslēgts uz visu šā sasaukuma laiku. Tātad uz četriem gadiem. Katra atbildības joma ir noteikta uz pirmo pusi sadarbības laika – līdz nākamā gada rudenim. Rudenī tad arī skatīsimies, kādas izmaiņas nepieciešamas." Šādā pat toņkārtā Sesks izsakās arī savā 9.maija paziņojumā.

Taču šoreiz dodam vārdu Liepājas partijas koalīcijas partneru – biedrības "Liepājnieki" – priekšsēdētājam Jānim Vilnītim.

Vai Ulda Seska paziņojums jums bija pārsteigums vai arī ko tādu jau gaidījāt?
Mēs, Sesks un es, kā divi vīri esam savā starpā vienojušies, bet visu šo laiku daudzi cilvēki ir manī sējuši šaubas un mēģinājuši teikt, vai es ticu un ka mani "uzmetīs" un apmānīs. Taču es tomēr esmu pieradis, ka biznesā tā ir: ja divi vīri savā starpā sarunā, tad nekas nav spēcīgāks par doto vārdu. Es visu laiku esmu dzīvojis un joprojām dzīvoju ar to ticību, ka es no savas puses un Sesks no savas puses vārdu turēs. Tāpēc man nav nekādu pārsteigumu.

Vai nebaidāties, ka Sesks varētu neturēt koalīcijai doto solījumu par mēra krēslu?
Tas, ka Sesks nepiedalīsies Saeimas vēlēšanās, ko uzzināju no medijiem, ir lēmums, ko pieņēmis viņš pats, un par to man nav nekādas daļas. Iepriekš gan esam runājuši, ka tas [kandidēšana Saeimas vēlēšanās] varbūt bija viens no iemesliem [lai atstātu mēra krēslu]. Taču lēmumus pieņem katrs pats. Tas, kas attiecas uz mums, – jo mūsu vienošanās attiecas uz oktobra mēnesi, ka oktobrī mēra krēslam tiks izvirzīts LRA pārstāvis – kā jau teicu, mēs esam kā divi vīri savā starpā vienojušies, un man nav ne mazāko šaubu bijis un nav arī šobrīd, ka tas tā nenotiks.

Vai LRA pārstāvis, kas izvirzīts mēra krēslam joprojām esat jūs?
Pagaidām tas esmu es, simts procenti. Taču es eju soli pa solītim, un nevaru pateikt, kas notiks rīt. Vēl jo vairāk es nevarēju pagājušogad pateikt, kas notiks pēc pusotra gada. Tāpēc arī tur ir minēts, ka "LRA izvirzīts pārstāvis". Ja runājam par šodienu, tad tas esmu es, taču tikpat labi dzīve veic kaut kādas korekcijas, kuras nevar iedomāties. Piemēram, diez vai kāds no mums varēja zināt, ka Matisones kundzei pagājušā gada decembrī piedzims bērniņš. Tā kā ir kaut kādas savas korekcijas, kas jāievērtē.

Mērs vairākkārt uzsvēris, ka vēlas turpināt iesāktos labos darbus...
Nevar runāt par vienas partijas vai vienas apvienības "Liepājnieki" darbiem, mēs varam runāt par kopējiem darbiem, jo mēs gandrīz gadu esam strādājuši kopā, un no paša sākuma esam vienojušies par politiskajām pamatnostādnēm, par veicamajiem darbiem, un ar to brīdi, neskatoties uz to, vai tas ir bijis manā programmā vai Liepājas partija programmā, esmu strādājis ikvienu šo darbu. Manuprāt, tādai ir jābūt attieksmei, jo tas tomēr ir komandas darbs.

Kas oktobrī varētu mainīties?
Runājot par to, kas mainīsies, esmu jau iepriekš teicis: esmu gatavs strādāt tā, kā esmu līdz šim strādājis, kā mani pazīst tie cilvēki, kuru kolektīvos esmu bijis – kā "Liepājas papīrs", šobrīd arī Speciālā ekonomiskā zona. Man ir savs vadības stils, savs darbības stils, un varbūt tas arī ir būtiskākais, ar ko atšķirsies [mana atrašanās mēra krēslā]. Par cilvēkiem runājot – jebkuram noteikti ir ne tikai viena, bet vismaz divas iespējas, un tas, kas manās acīs ir visvērtīgākais, – tas, kas strādā ne tikai ar mēli, bet [rāda] reālu darbību. Vienmēr gan Liepājas domē, gan kapitālsabiedrībās un pārvaldēs, gan Liepājas Speciālajā ekonomiskajā zonā esmu teicis, ka ir jābūt profesionālim, kas strādā pēc vislabākās sirdsapziņas. Problēmas sākas tad, ja kaut kur kaut kas nenotiek tā, kā vajag. Tāpēc šī gada laika jau ir nācies no viena otra šķirties. Bet tas nav tāpēc, ka mēs kādu gribētu apkarot vai vajāt, es uzskatu, ka ir ļoti daudz labu, profesionālu cilvēku, taču tā ir katra paša gatavība kopā strādāt vai ne. Mana galvenā vērtību skala ir darbs.

Es šodien vēl nezinu Ulda Seska mērķus, tikai zinu, to ko viņš publiski ir pateicis, ka neies uz Saeimu. Es to respektēju. To, ka esam vienojušies par oktobri, ka mēs pārskatām, kā ir veicies dažiem vadītājiem jomās, ko esam uzņēmušies, kādu rezultātu, kādu efektu esam sasnieguši, jā, par to esam runājuši.

Vispirms jāuzklausa Seska kungs, kādi ir viņa plāni un mērķi, tad varam tālāk domāt, spriest un lemt.

Par kādu datumu konkrēti esat vienojušies?
Dedlains, kā angļi saka, ir oktobra beigas, bet sarunas noteikti sāksies ātrāk. Tad noteikti uzklausīšu Seska kunga domas un vēlmes, un mēs, vai nu vienojamies, kas ir mana cerība, vai skatāmies, kā dzīvot tālāk.
 


Sludinājums

Āmen
07:29 | 11/05/18
ZIŅOT
(-17)
(25)
+

Liekulis!

Omo
18:34 | 14/05/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Viņa paša elekotrāts viņu jau ir aizskalojis elles podā...

seskadāle
12:00 | 11/05/18
ZIŅOT
(-13)
(19)
+

Un tagad!!! Seska galma locekļi un locekles, metamies draudzīgi virsū Vilnītim - kožam, plēšam, blējam, kaucam, šņaucam!! Ko nu katrs prot, to darām. Tad mūs neuzveiks, turēsimies te mūžīgi mūžos! :D

Maize
07:35 | 11/05/18
ZIŅOT
(-23)
(32)
+

Šo mēnešu laikā Vilnīša kungs sevi pierādījus kā mantrausīgu, egoistisku, neprofesionālu lēmumu pieņēmēju. Brīdī, kad iesēdīsies mēra krēslā, sāksies mūsu pilsētas pagrimums.

Liepājniece
23:25 | 11/05/18
ZIŅOT
(-7)
(12)
+

Tieši otrādāk, ceru, ka ņems vērā, jo Vilnītim beidzot janokāpj no sava iedomātā pjedestāla un reāli jāpaskatās uz savu varēšanu. Ļoti vājš. Visticamāk arī pie Liepājas papīra vadīšanas nokļuva tikai laimīgas sakritības pēc. Vadītāja un līdera dotības viņam ļoti vājas.

Liepājnieks
14:29 | 11/05/18
ZIŅOT
(-5)
(11)
+

Es tiešām no sirds ceru, ka tie, kas lasa šos komentārus, tos neņem par pilnu kā Liepājas iedzīvotāju viedokli.
Labprāt redzētu arī kādu saturīgu komentāru ar atsaucēm un piemēriem, kā jau gudriem liepājniekiem pienāktos, ne?

Junkulis
08:37 | 11/05/18
ZIŅOT
(-19)
(26)
+

Jāni, atver acis! kas Tu par mēru! Liekulis! Dieva priekšā pašam nav kauns?

Jānis Vilnītis
00:15 | 14/05/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

nemaz arī ne, jo tas Kungs piedod visus grēkus, nevis 99,99 %, bet 100 %, visus arī nozīmē visus...

imis
08:54 | 11/05/18
ZIŅOT
(-11)
(20)
+

"Teātris" naivajiem.

Dagoberts
09:09 | 11/05/18
ZIŅOT
(-18)
(26)
+

Vilnītis mērs ... nu nē.
Pirmkārt, nav harizmas, otrkārt, baznīcas dogmu nozombēts.
Ceru, ka notiks apskaidrības pavērsien, un izvirzīs kādu citu no LRA.

Jorens
09:21 | 11/05/18
ZIŅOT
(-7)
(8)
+

tikai ar mēli, ->Iūk piemērotie vārdi....

ievārījuma burka
09:54 | 11/05/18
ZIŅOT
(-17)
(21)
+

nespēju noticēt, ka tiešām vilnītis varētu iesēsties mēra krēslā. plānprātiņš. par tādiem saka "ņe mjasa, ņe riba".

Inese,
22:10 | 12/05/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

beidz rakstīt dumjus komentārus!:)

Dagoberts
10:20 | 11/05/18
ZIŅOT
(-4)
(14)
+

Turklāt kaut kā šķiet, ka irliepāja mākslīgi sabiezina krāsas Seska krēsla jautājumā.
LA materiāls skaidri pasaka, ka

"Liepājas mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) sola pildīt vienošanos ar Latvijas Reģionu apvienību un rudenī dot vietu pašvaldības vadībā “jauniem censoņiem”

zzzzzz
10:36 | 11/05/18
ZIŅOT
(-18)
(24)
+

Skaidri redzams kā komentāros uzdarbojas Seska roklaižas, vienoti lejot virsū samazgas Vilnītim!Vilnīti,turies,tev JĀBŪT mēram! Mēs taču par LRA Liepājā balsojām tikai tāpēc,laiVilnītis būtu pilsētas galva!

Dagobertam
15:19 | 11/05/18
ZIŅOT
(-10)
(9)
+

Salīzinot ar Vilnīti, Ansiņš ir iedvesmas karalis.

Dagoberts
14:41 | 11/05/18
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Tomēr uzskatu, ka vienošanās ir jāpilda. Līdz ar to cilvēkam jābūt no LRA.
Ansiņš neder pirmkārt jau tāpēc, ka nav no LRA.
Otrkārt, mēram ir jāmāk prezentēt un reprezentēt pilsētu. Neesmu pārliecināts, ka Ansiņam tas izdotos (starp citu Vilnītim arī nē. Ja kas Seskam tieši šī ir stipra puse).
Treškārt, Ansiņam tāpat kā Vilnītim nav harizmas. Viņš nav līderis, kas spējīgs veidot, radīt un iedvesmot radīšanai un veidošanai citus.

Dagobertam
14:29 | 11/05/18
ZIŅOT
(-11)
(11)
+

Tak LRA ir tikai plukatas. Kuru no visiem tiem lūzeriem likt? Likt idiotu par mēru tikai tāpēc. ka divi veči tā vienojās? Ka tikai no LRA? Par liepājnieku labklājību arī kāds iedomājas? Neviens no tiem LRA pajoļiem taču nav mēra cienīgi. To paši šajā laikā parādījuši. Ja jāmaina mērs, tad vismaz uz Ansiņu, kurš ir cienīgs šo amatu saņemt un nest.

Dagoberts
12:46 | 11/05/18
ZIŅOT
(-9)
(15)
+

Ansiņu nekādā gadījumā!
Jābūt kādam no LRA - kā ir vienojušies.

Aas
11:57 | 11/05/18
ZIŅOT
(-22)
(8)
+

Ansiņš būtu vislabākais kompromiss un variants mēra amatam.

Dagobertam
10:57 | 11/05/18
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Un ko Tu piedāvā- Ansiņu vai?

Dagoberts
10:48 | 11/05/18
ZIŅOT
(-11)
(12)
+

Nav jābūt Seska roklaižām, lai izteiktu viedokli pret Vilnīša nokļūšanu attiecīgajā krēslā.
Pietiek ar to, ka ir acis pierē. Un darbojošās smadzenes - nevis tādas, kurās "zzzzzz"!

Par to, ka Sesks jāmaina, tā kā nav jautājumu.

Vilnīša kungs, ir tikai, viens liels BET
10:52 | 11/05/18
ZIŅOT
(-7)
(39)
+

Lai jūs ieņemtu Seska vietu, vienam no jūsu partijas mēra vietniekiem - Kronbergam vai Deksnim jāzaudē ļoti naudīgs amats.Abiem amati, vara un garantēta ievērojama alga ir ļoti iepatikusies. Bez šī amata abi ir apaļas nulles. Varu saderēt ka viens no viniem, Vilnīti uzmetīs... būs slēgts balsojums un visi tēlos godīgos.... Ne velti tagad Sesks saka, ne es lemšu, bet deputāti lems. Tas nozīmē, ka kāds no LPP izvirzīs Sesku, un tas blisinās naivās actiņas un savu kandidatūru neatsauks. Jo lūk - ,, tauta,, taču tik labi vērtē manus darbus un nedarbus.... Kāds izvirzīs arī Vilnīti... balsos un Deksnis vai Kronbergs kļūs par nodevējiem.... Protams, ka gandarījumu un kompensāciju Vilnītim varbūt atstās naudas amatu Ostas valdē.... Turklāt Domes administrācija un viss birokrātiskais aparāts ir par Sesku un strādā par viņu un lūdz dievu lai nekas nemainītos...Jo nedod Dievs, kļūs par pr-ju Vilnītis. Tad galvas ripos!

Nezinītis
12:50 | 13/05/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Daļēji piekrītu Tev, bet man liekas ka Seska vietā būs Ansiņš. Un ka Vilnīti uzmetīs. Bet protams laiks rādīs Un Rudenī redzēsim. :)

100%
12:15 | 11/05/18
ZIŅOT
(-3)
(21)
+

Precīzi.

Palāta
10:56 | 11/05/18
ZIŅOT
(-14)
(13)
+

Psihiatriskajā slimnīcā brīvdienas?

Opis VA
10:59 | 11/05/18
ZIŅOT
(-4)
(16)
+

Ja mēs neatvērsim acis, mēs nezināsim kādas ir debesis. Ja nebūs pārmaiņas nākošā mēra darbā un uz labo pusi tad nākošajās vēlēšanās ar kakainu mietu viņu padzīsim un meklēsim citu.Bet nedrīkst valsti, pilsētu vadīt viens maziņš ķeizariņš.Cita acī skabargu redzam, savā baļķi neredzam.( par Putinu kaimiņos). PSRS laikos pie mums bija tik labi, kamēr nācām pie atziņas ka citur dzīvo labāk, un tāpēc mēs mainījāmies.

izskatās, ka domes darbinieki raksta komentārus
11:02 | 11/05/18
ZIŅOT
(-12)
(16)
+

domē,protams, puse sēž bez kārtīga darba un ir laiks rakstīt Sesku atbalstošus komentārus...

Paltuss
11:56 | 11/05/18
ZIŅOT
(-11)
(16)
+

Ir jābūt tiešam stulabm, lai uzskatītu, ka Sesku atbalsta tikai domes darbinieki.

Vilnīti par mēru
15:37 | 11/05/18
ZIŅOT
(-8)
(3)
+

Vilnītis kādam (nedomāju ka tādu ir vairāki) ir kā kauls kaklā, tāpēc ir vismaz jāmēģina uzriet, jo neko citu jau darīt nevar un nevarēs tik un tā

Nez
16:25 | 11/05/18
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

Man personīgi šķiet,kaVilnītis un mēra amats ir nesavienojamas lietas,lai mēra amatamm virza citu no savas biedrības. Balsoju par šiem,bet vislielākā vilšanās ir vilnītis,pret pārējiem pretenziju nav.Pagaidām..

servicepeakgroup
16:43 | 11/05/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,00000000 eiro e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com

Sonijs Eriksons
17:38 | 11/05/18
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

eu, pastāstiet man kā cilvēkam no malas, kāpēc tas Vilnītis būtu slikts mērs? un ko nozīmē "ies kā Liepājas papīram". vai Liepājas papīram neiet?
citādi vieni tik bļauj, ka Sesks slikts, neargumentējot, bet citi tik bļauj, ka jebko, tikai ne Vilnīti. bet kāpēc tikai ne Vilnīti - tas mums jāuzmin? gribu dzirdēt pamatotu kritiku.

Neder, jo Sonijam Eriksonam
20:39 | 11/05/18
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Nesāc dzīt demagoģiju, nesaukšu taču tagad te konkrētus uzvārdus. Ne jau tie cilvēki vainīgi, ka Vilnītis nespēj pieņemt profesionālus lēmumus, bet tos balsta privātās attiecībās. Divkosīgs ir tādēļ, ka iet baznīcā un viņam būtu ikdienā jāievēro bībelē rakstītais, bet ikdienā viņš to nedara, tikai izliekas par svēto.

Sonijs Eriksons
18:01 | 11/05/18
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

paldies, gan jau pietiks :) par to pirmo tik neko nesaprotu. Divkosīgs, bet konkrētāk? dzīves piemēru var? Es nezinu tiešām, nepazīstu, bet tā jau var par katru sarakstīt. Jūs rakstāt, ka viņam ir nekonkrētas un vispārīgās frāzes, tad nu uzrakstiet Jūs vismaz konkrēti, kāpēc viņš ir divkosīgs.
un kādas šauras grupas intereses viņš bīda? uzvārdus var?

Neder, jo
17:50 | 11/05/18
ZIŅOT
(-10)
(15)
+

1. Divkosīgs cilvēks, kas slēpjas aiz Dieva vārda 2. Mantkārīgs, jo pirmais, ko paveica nokļūstot pie teikšanas - iekārtoja sevi un savējos labi apmaksātas vietās 3. Nav pilsētas vadītājam nepieciešamās harizmas un līdera spēju 4. Nav absolūti nekāda politiskā teikšana valdībā 5. Nav nekādu sakaru Eiropā 6. Nav pierādījis, ka viņam apkārt ir zinoši un kvalificēti profesionāļi 7. Nav pilsētas attīstības vīzijas 8. Lobē ļoti šauras pilsētnieku grupas intereses 9.Nav pašam skaidru mērķu, tikai nekonkrētas un vispārīgas frāzes utt. Vajag vēl?

Ritvars Gogs
21:10 | 11/05/18
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Cik saprotu mērs uz kādu īsu laiku būs Vilnītis, bet uz pārējo laiku Ansiņš.

W
21:43 | 11/05/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

No Domes Vilnīti visvairāk atbalsta Šnipke un Pelnēna.

Grams
23:20 | 11/05/18
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Tās taču kā vecas m...., sāk jau tagad pielīst Vilnītim, lai vecās grezeles neizmet no silti iesildītās vietas.

Viszinis
08:51 | 12/05/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Vilnīti atbalstot Tîdens un Ficbergs arī

!

Murkis
11:23 | 12/05/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Tas ko atbalsta vai neatbalsta Tīdens, tam vispār nav nekāda nozīme. Par Fricbergu gan šaubos, viņš tomēr ir saprātīgs.

Riktīgais
11:42 | 12/05/18
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Pajolīši cepās, prastam liepājniekam ne silts, ne auksts, kurš būs mēris, Sesks vai Vilnis, ko te iespringt, viss jau ir izdarīts, puse pilsētas ārzemēs, tagad var čiepstēt cik grib, vienīgie kas ko iegūs, ir šie 2 augstāk minētie personāži, un maza grupiņa viņiem pietuvināto, nav ko cepties, Ryanair biļetes vēl joprojām brīvi pieejamas!

Personāžš
12:03 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Vislielāko atbalstu tomér it kā izsakot Rāts !

Kukū
08:42 | 14/05/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Rāts uz vecumu arī prātu izkūkojis.

Solārijs
13:08 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Bet kādēļ Zita izmeta Prûsi no kabineta?

Justin Williams
17:20 | 12/05/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com

Email : unique2aal@gmail.com
Tālr. #: +12542420879

Justin Williams
17:20 | 12/05/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com

Email : unique2aal@gmail.com
Tālr. #: +12542420879

Deram?
20:56 | 12/05/18
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

100% būs Ansiņš!

Justin Williams
12:10 | 14/05/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

nu kapēc Antiņš,
kapēc uzreiz Antiņš, tu domā ka es arī esmu...

Jean Carlos
17:08 | 14/05/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Ar jums reikia skubios paskolos, kad atsiskaitytumėte už savo sąskaitas, pradėtumėte verslą ar bet kokią paskolą, susisiekite su Jean Carlosu ( Creditplusfinance11@gmail.com )

Dante
10:36 | 21/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sveiki,

Ar jums reikalinga teisėta 3% paskolos palūkanų norma? "Dante Paola" kooperatyvo pagalba pasiūlo paskolas asmenims ir organizacijoms. Paskola, mūsų paskolos yra gerai apdraustos ir mūsų prioritetas yra maksimalus saugumas, siūlomos paskolos.

* Asmeniniai paskolai (saugi ir neapdrausta)
* Verslo paskolos (saugi ir neapdrausta)
* Kombinuotoji paskola
* Konsolidavimo paskola ir daugelis kitų:

Jei jus domina, grįžkite pas mus su šio el. Laiško priėmimu, kad sandorį galėtumėte tęsti, galima gauti elektroniniu paštu: dantecooperativehelp@hotmail.com

Geriausiu atveju
Dante Paola,
C.E.O / generalinis konsultantas.
Dante Paola kooperatyvo pagalba.
dantecooperativehelp@hotmail.com

Kenneth
11:15 | 23/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Es lūdzu, lai šī vēstule tevi labi atrastu.
Mans vārds ir Mr Kenneth no K.A.B.H. Es izsniedzu ieguldījumu aizdevumus, darba dienas aizdevumus, biznesa aizdevumus un personīgos aizdevumus ar 3% procentu likmi, mēs zinām, cik grūti ir iegūt no Bankas aizdevumu un dārgi atmaksāt, un jūs nekad nesaņemat Aizdevumu mazāk nekā 12% no Bankas procentu likmes, tāpēc mēs uzņēmumā to uzņemamies šajā sabiedrībā, lai izsniegtu kredītus bez problēmām un ar zemu 3% procentu likmi. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mums, izmantojot tālāk norādīto informāciju.

E-pasts: customercare@kabusinesshome.com
kennethabrighten@diplomats.com
kenabrighten@diplomats.com
Tīmekļa vietne: http //: kabusinesshome.com

Piezīme: jāpiemēro tikai nopietni klienti.
Paldies.
Mr Kenneth.

JIM BUFFER
17:49 | 30/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ar esate verslo vyras ar moteris? Ar jums reikia lėšų, kad pradėtumėte savo verslą? Ar jums reikia paskolos, kad išskaitytumėte savo skolą, sumokėtumėte savo sąskaitas ar pradėtumėte gražų verslą? Ar jums reikia lėšų savo projektui finansuoti? El. Paštas: (trustfunds804@outlook.com) Mes siūlome garantuotas paskolos paslaugas bet kokia suma ir bet kuriai pasaulio daliai (asmenims, įmonėms, nekilnojamojo turto agentams ir korporacinėms įmonėms) pagal mūsų puikią 3% palūkanų normą. Norėdami gauti paraišką ir gauti daugiau informacijos, siųskite atsakymus į šį el. Pašto adresą: {trustfunds804@outlook.com}

Bill
23:15 | 27/09/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Pasirengimas teisėtai paskolai visada buvo didžiulė problema. Klientams, turintiems finansinę problemą, reikia jų išspręsti. Kredito ir užstato klausimas yra tai, kad klientai visada nerimauja ieškodami paskolos iš teisėto skolintojo. Bet .. mes padarėme tokį skirtumą skolinimo srityje. Mes galime pasirūpinti, kad paskola būtų nuo 5000 JAV dolerių iki 500 000 000 USD JAV dolerio iki 3 proc. Palūkanų Prašome nedelsiant atsakyti į šį el. Laišką: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

Ryan
17:58 | 14/10/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam aizdevumu no 10 000 līdz 100 000 000 eiro jebkurai iestādei, kurai nepieciešams aizdevums, tāpēc laipni sazinieties ar mums šodien, lai saņemtu steidzamu aizdevumu.

Bizness un jums nepieciešama palīdzība ar kredītu? Vai jums ir nepieciešams studējošā kredīts? Sazinies ar mums :
ryanloanfunds01@gmail.com šodien par jūsu finansiālo atbalstu ar zemu 3% procentu likmi.

Vai esat noguris, meklējot aizdevumus un hipotēkas, vai jūs esat noraidījis

pastāvīgi Jūsu bankas un citas finanšu iestādes, mēs piedāvājam jebkuru

aizdevuma veids privātpersonām un juridiskām personām ar zemu procentu likmi. Ja jūs interesē aizņēmuma saņemšana, sazinieties ar mums šodien, mēs apsolām piedāvāt jums vislabākos pakalpojumus. Vienkārši pamēģiniet.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki