Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jau 13. reizi konferencē pulcējas sociālie darbinieki


atlikušas 250 zīmes


Jau 13. reizi konferencē pulcējas sociālie darbinieki (3) 13. sociālā darba konference Liepājas Universitātē

Piektdienā, 15. februārī, 2019 | BIRKAS: Dace Markus , Aija Barča , LiepU , konference , sociālā aprūpe , Dina Bethere
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Ģirts Gertsons

15.februārī Liepājas Universitātē notika 13. sociālā darba konference, kas pulcēja gandrīz trīs simtus dalībnieku, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Dienas gaitā konferences dalībnieki uzklausīja priekšlasījumus, diskutēja par sociālām tēmām – konferences pirmajā daļā sarunu centrā tika izvirzīta bērnu paliatīvā aprūpe kā sociāli medicīnisks pakalpojums, bet otrajā – sarunas par vardarbību ģimenē pret bērnu un institūciju sadarbību šajos gadījumos.

Konferenci atklāja Liepājas Universitātes rektore Dace Markus, sakot: "Mēs jau varam uzlikt rozā brilles un teikt, ka sociālajā jomā viss ir kārtībā, bet tā jau nav. Novēlu paņemt no šīs konferences vērtīgāko!"

Savukārt Liepājas Universitātes Goda doktore Aija Barča, kura prezentēja studējošo ieteikumu par sociālās drošības sistēmu, vēstīja par problēmām, kuras saskata studenti – par ģimenes valsts pabalstu, kurš, viņuprāt, ir ne mazs, bet netaisnīgs (pirmais bērns ģimenē ir tikpat vērtīgs kā trešais), par trūcīgas personas statusa noteikšanu, kā arī audžuģimenēm un vardarbību ģimenē. Turklāt pašvaldībām, domājot par attīstību, jādomā par ģimeni neatkarīgi no bērnu skaita tajā.

Konferenci organizē Liepājas Universitātes Izglītības zinātņu institūts. Institūta direktore profesore Dina Bethere atzīst: "Konference ir reģionāla – tās dalībnieki, praktiķi un teorētiķi, ir ne tikai no Kurzemes, bet arī attālākiem reģioniem. Te mēs satiekam savus absolventus un studentus."Attēli:

Sludinājums

Patriots
15:29 | 15/02/19
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Cik ta nu tā "mazplusiņu" Aijiņa noplēsa par savu izsmeļošo prezentāciju?

Giras
16:06 | 15/02/19
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Un kāds ir reālais ieguvums no šī cirka? Strādāt vajag , nevis bezjēdzīgi runāt!

reālais ieguvums - murgaina realitāte
19:35 | 15/02/19
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

...cirks jau nedomā, ka nestrādā. Reāli ``strādā``. Gadiem ilgi. Tādā savstarpēji saskanīgā sadistiskā valstiska mēroga procesā. Vispirms jau, dažbrīd izskatās - slapjām galvām un padusēm, kopā ar valsts tv, radio, medijiem visvisādos šovos, seriālos, seksliteratūrās un citās ``mākslās`` slavinot un popularizējot brīvo mīlu/ ``attiecības`` (teiksim jau, kā ir - m..cību), demoralizē un degradē tā saukto sabiedrību. Kad nu vairs nav ne sievu, ne vīru, bet ir tikai tēviņi un mātītes un dažādi sredņije rodi, un brīvās mīlēšanās skurbumā valsts piesprukusi ar beztēvu, bezmāšu, bezvecāku bērniem, darba visiem pāri galvai. ``Palīdzības`` kantoriem, uzturlīdzekļu fondiem, tiesnešiem, notāriem, advokātiem, psihiatriem, žēlsirdīgām māsām un brāļiem. Jo: nu ir jātiesā, jātaisno, jāpsihiatrizē, jāpsiholoģizē, jāpiešķir, jāātņem. Kamēr vien ir ko atņemt. Re, cik daudziem - darbs un nauda! Pat kapračiem un izvadītājiem! Kad šito ``aprūpēšanu`` neiztur.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki