Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jau var izvēlēties labdarības Ziemassvētku kartītes


atlikušas 250 zīmes


Jau var izvēlēties labdarības Ziemassvētku kartītes

Pirmdienā, 14. decembrī, 2015 | BIRKAS: Ziemassvētki , labdarība , Liepājas novada fonds , Dome
Izdrukāt Ziņot

11. decembrī beidzās zīmējumu iesniegšana Liepājas pilsētas domes organizētajā konkursā par pilsētas Ziemassvētku apsveikumu. Šim godam tiks izvēlēts viens zīmējums.

Pārējiem konkursa dalībniekiem ir iespēja kļūt par labdarības kartīšu zīmējumu autoriem. Liepājas Novada fonds sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi arī šogad piedāvā iespēju iegādāties labdarības Ziemassvētku kartītes, kuru zīmējumu veidojuši Liepājas bērni. Apsveicot savus partnerus un kolēģus svētkos ar šīm kartītēm, reizē atbalstīsiet Liepājas bērnus ar īpašām vajadzībām.

Izvēlēties Ziemassvētku labdarības kartīšu zīmējumus var jau šodien, informē Liepājas Novada fonda valdes priekšsēdētāja Aiga Jaunskalže. Līdz 16. decembrim Liepājas pilsētas domes sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļā (122. kab.) darba laikā (no 8.30 līdz 17) pieejami tie bērnu zīmējumi, kas ir iesniegti pašvaldības organizētajā konkursā. Lai pasūtījums būtu izdarīts, uz e-pastu liepajasfonds@gmail.com jānosūta uzņēmuma rekvizīti un jānorāda kartīšu skaits.

Labdarības kartītes formāts būs 14,5 cm x 10 cm. Vienā pusē krāsains bērnu zīmējums, baltajā pusē atsauce uz Liepājas Novada fondu un Liepājas pilsētas domi. Bērnu zīmējums pieejams katram pasūtītājam savs – ikvienam būs iespēja izvēlēties savu zīmējumu, kurš nebūs pieejams citiem.  Vienas kartītes cena ir 1 EUR, pasūtīto kartīšu skaitam jādalās ar 8.  Pasūtījums tiks izpildīts līdz 18. decembrim.

Liepājas Novada fonds ir vietējās labdarības organizācija, kuras mērķis ir atbalstīt Liepājas pilsētas un apkārtējo novadu iedzīvotāju iniciatīvas savas dzīves kvalitates uzlabošanai. Vairāk par Liepājas Novada fonda darbību lasiet www.lnf.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki