Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jau var pieteikties Darmštates Ziemassvētku tirdziņam


atlikušas 250 zīmes


Jau var pieteikties Darmštates Ziemassvētku tirdziņam

Ceturtdienā, 25. augustā, 2016 | BIRKAS: Darmštate , gadatirgus , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no youtube.com

Liepājas sadraudzības pilsēta Darmštate (Vācija), kā ik gadu, arī šogad aicina māksliniekus, amatniekus un uzņēmējus piedalīties Ziemassvētku tirdziņā, informē pašvaldība.

Šogad tirdziņš norisināsies no 21.novembra līdz 23.decembrim, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Liepājniekiem jau tradicionāli ir atvēlētas sešas tirdzniecības vietas – trīs būdiņas, katra sadalīta divos nodalījumos. Katra tirdzniecības vieta ir trīs metrus gara un divus metrus plata, tā aprīkota ar pārdošanas leti, spuldzīšu virtenes dekorāciju un elektrības pieslēgumu. Tirdzniecības vieta tiek piedāvāta nedēļu ilgai izmantošanai.

Maksa par tirdzniecības vietas izmantošanu ir 35 eiro nedēļā. Papildus jāsedz arī izdevumi par patērēto elektrību (pēc skaitītāja rādījumiem, kas tiek nolasīti pēdējā tirdzniecības dienā). Jāņem vērā, ka stendi nav apdrošināti pret zādzību un ielaušanos, tāpēc vēlams noslēgt atbilstošu apdrošināšanu vai vakaros izņemt no stendiem vērtīgos priekšmetus.

Ziemassvētku tirdziņš no pirmdienas līdz ceturtdienai būs atvērts no pulksten 10.30 līdz 21, piektdienās, sestdienās no pulksten 10.30 līdz 22, bet svētdienās no pulksten 11.30 līdz 21.

Vienas tirdzniecības vietas apkalpošanai optimāli ir nepieciešami divi cilvēki. Darmštates pilsētas sadraudzības pilsētu birojs piedāvā savu palīdzību piemērotu naktsmītņu rezervēšanā.

Interesenti aicināti aizpildīt pieteikuma anketu, kas atrodama pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv sadaļā Sabiedrība/Ziemassvētku tirdziņš Darmštatē. Pieteikuma anketas jāiesniedz līdz 1. oktobrim (nosūtot tās aizpildītas un ieskenētas uz e-pastu international@dome.liepaja.lv vai iesniedzot personīgi domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā), tās pieejamas angļu un vācu valodā. Šajās valodās mājas lapā pieejams arī detalizētāks apraksts par tirdziņu. Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvanīt domes ārējo sakaru organizatorei Nataļjai Vecvagarei pa tālruni 63404789, vai rakstīt uz e-pastu international@dome.liepaja.lv. Pēc pieteikuma anketas saņemšanas dalībniekiem tiks nosūtīts apstiprinājums.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki