Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunās māmiņas aicinā uz vingrošanu brīvā dabā


atlikušas 250 zīmes


Jaunās māmiņas aicinā uz vingrošanu brīvā dabā

Trešdienā, 16. maijā, 2018 | BIRKAS: vingrošana , veselības aprūpe , ES
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pilsētas pašvaldība projekta “Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” ietvaros jau otro gadu organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības jaunajām māmiņām brīvā dabā.

Pirmā nodarbība notiks pirmdien, 21.maijā, pulksten 10.30 Pērkones ielas galā. Nodarbības vadīs trenere Kristīna Petermane, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Nodarbības uzbūve plānota kā funkcionāls treniņš visa ķermeņa tonizēšanai sievietēm pēcdzemdību periodā un arī vēlākā periodā, īpašu uzmanību vēršot uz muguras un vēdera muskulatūras stiprināšanu un attīstīšanu. Trenere Kristīna Petermane atgādina, ka uzsākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm māmiņas var ne ātrāk kā 6 nedēļas pēc dzemdībām.

Māmiņas uz nodarbībām aicinātas ierasties kopā ar saviem mazuļiem ratiņos, apvienojot pastaigu ar mazuli kopīgā treniņā ar citām mammām. Vingrinājumi tiks pielāgoti, ja mazulis jātur rokās vai slingā.

Nodarbības notiks katru pirmdienu un ceturtdienu pulksten 10.30 līdz pat rudenim. Tikšanās vieta Pērkones ielas galā (pie Pērkones ielas parka). Šī ir lieliska iespēja mammām pavadīt lietderīgu un aktīvu rītu, kamēr bērniņš nododas diendusai ratiņos.

Uz nodarbībām iepriekš nav jāpiesakās, un tās ir bez maksas. Ikviena jaunā mamma aicināta piedalīties aktivitātēs, tādējādi apvienojot patīkamu pastaigu ar lietderīgu izkustēšanos un socializēšanos ar citām mammām.

Plašāka informācija par nodarbībām, zvanot trenerei Kristīnai 29849407.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki