Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaundzimušajiem liepājniekiem radīta īpaša dāvana


atlikušas 250 zīmes


Jaundzimušajiem liepājniekiem radīta īpaša dāvana (3)

Trešdienā, 14. martā, 2018 | BIRKAS: dzemdību nodaļa , Wooly World , Maija Kalniņa , Dzimtsarakstu nodaļa
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Edgars Pohevičs

Jau vairākus gadus jaundzimušo liepājnieku vecāki pēc mazuļa reģistrācijas Liepājas Dzimtsarakstu nodaļā no pilsētas pašvaldības saņem īpašas dāvanas.

Šogad, Latvijas simtgadē, sākot no pilsētas dzimšanas dienas, 18.marta, mazie liepājnieki saņems īpaši veidotu dāvanu komplektu, Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas praktikante Diāna Rudakova.

Dāvana – Liepājā ražoti bioloģiskās kokvilnas dvieļi ar kapuci – iesaiņoti īpaši veidotā kastītē, kur kopā ar dvieli pievienots oriģināls kartīšu komplekts. Kartīšu aversā ir numurēti mēneši, lai fotografējot mazuli, klāt var pielikt kartīti, radot fotogrāfiju ar stāstu un atmiņām no pirmā dzīves gada. Savukārt kartīšu reversā katru mēnesi var ierakstīt bērna svaru, garumu un atzīmēt īpašus mēneša notikumus mazuļa dzīvē.

Komplektam pievienota arī apsveikuma kartīte, kurā lasāms visu iemīļotais dziesminieces Maijas Kalniņas dzejolis "Liepāja".

Dvielis ar kapuci, uz kura attēlots Liepājas simbols – lauva, ražots Liepājas uzņēmumā "Wooly World", tas izgatavots no bioloģiskās kokvilnas, kas nesatur toksiskas vai kaitīgas vielas. Dāvana nodrošinās mazulim komfortu un drošību, savukārt vecākiem atvieglos bērna ikdienas aprūpi.

"Liepājnieki visos laikos ir bijuši raksturā un darbos stipri ļaudis, tāpēc audz spēcīgs, laimīgs un vesels savai ģimenei par iepriecinājumu un savai dzimtajai pilsētai par lepnumu!" apsveikuma kartītē novēl Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

SIA "Wooly World" ir Liepājas uzņēmums, kas ražo bērnu apģērbus, dvieļus, segas un rotaļlietas no sertificētas bioloģiskās kokvilnas. Visi audumi, kurus "Wooly World" izmanto produkcijas ražošanai ir sertificēti pēc vispasaules standartiem – "Global Organic Textile Standard". Savukārt dāvanas iesaiņojums un īpašās kartītes pēc Liepājas pilsētas pašvaldības pasūtījuma ražotas uzņēmumā SIA "Prezentreklāmas aģentūra". Viena dāvanu komplekta izmaksas ir 22,27 eiro.

2017.gadā Liepājas Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 828 jaundzimušie.


Sludinājums

Gundega
08:49 | 15/03/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Man rodas jautājums - bet mazuļi, kuri dzimuši no 1. janvāra neskaitās simtsgades bērni??? Kāpēc tos bērniņus jāignorē, arī tie ir mazie liepājnieki, kuri dzimuši zīmīgā gadā! Šeit nu pašvaldība nav padomājusi, jo daudziem vecākiem tas ir aizvainojoši, ka viņu bērni nav to izredzēto vidū!!!!!

Ludmila Rjazanova
10:35 | 15/03/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Atbalstu Gudegas viedokli, tomēr vajadzētu sniegt dāvanas bērniņiem kuri piedzima sakot no 2018,g.1.janvāra, viss gads ir jubilejas gads!

Ludmila Rjazanova
10:36 | 15/03/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

atvainojos Gundegas

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki