Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunie konservatīvie pirms vēlēšanām modina Liepāju


atlikušas 250 zīmes


Jaunie konservatīvie pirms vēlēšanām modina Liepāju (29) Jaunās Konservatīvās partijas kandidāti tiekas ar vēlētājiem

Autors: irliepaja.lv
Ceturtdienā, 16. augustā, 2018 | BIRKAS: Jaunā konservatīvā partija , Uldis Budriķis , Ieva Akurātere , vēlēšanas , Saeima , Latviešu biedrības nams
Izdrukāt Ziņot
JKP vēlēšanu kamapaņas sauklis ir – braucam modināt Kurzemi, modināt Liepāju.
JKP vēlēšanu kamapaņas sauklis ir – braucam modināt Kurzemi, modināt Liepāju.
FOTO: Modris Helds

Trešdienas, 15.augusta, vakarpusē Latviešu biedrības nama kamerzāli bija aizņēmuši Jaunās konservatīvās partijas (JKP) kandidāti un viņu potenciālie vēlētāji.

JKP kandidātiem, Kurzemes saraksta līderim  Jurim Jurašam, Ievai Akuraterei  un Uldim Budriķim bija izdevies sapulcināt gandrīz pilnu zāli – ap pussimts liepājnieku. Iespējams palīdzēja tas, ka jau dienas vidū pilsētas centrā Saeimas kandidāti uzrunāja cilvēkus, aicinot atnākt uz tikšanos vakarā.

Saruna ar vēlētājiem ilga divas stundas, un to iesāka Jurašs, pastāstot par JKP programmu, kurā pirmo reizi Latvijas vēsturē katrai sadaļai ir arī konkrēts atbildīgais no partijas biedru vidus. Pārsteidzoši, ka uz tikšanos bija ieradušies diezgan daudz pensionāru, taču JKP ir, ko viņiem piedāvāt. Partijas plāns ir "500 kā minimums", proti, minimālā alga un minimālā pensija valstī ne mazāka par 500 eiro, turklāt minimālā pensija un alga netiek apliktas ar nodokļiem. Vaicāti, kur domā ņemt līdzekļus šai reformai, JKP pārstāvji skaidroja, ka neiekasēto ienākumu nodokli valsts saņems atpakaļ PVN veidā, jo minimālo ienākumu saņēmējiem būs lielākas iespējas tērēties, iepērkoties.

JKP arī sola par 30% samazināt ierēdniecību, samazināt ministriju skaitu līdz astoņām, apvienojot Iekšlietu un Tieslietu ministrijas, Veselības un Labklājības ministrijas, ekonomikas nozares ministrijas utt.

Jurašs pastāstīja, ka vietnē "Mana balss" iesniedzis priekšlikumu par "Laimētavu" likvidēšanu valstī, atļaujot azartspēļu vietas ierīkot tikai augstas klases viesnīcās, un aicināja klātesošos atbalstīt šo priekšlikumu, nobalsojot "par".

Neiztika arī bez provokatīva  uzbrauciena JKP kandidātiem – Kristīne Dzelme uzdeva jautājumu, kāpēc viņi uz Liepāju brauc tikai pirms vēlēšanām, uz ko Jurašs atbildēja, ka ikdienā ir aizņemts, strādājot Rīgas domē, bet pirms vēlēšanām kandidātu pienākums ir tikties ar vēlētājiem un iepazīstināt ar partijas uzstādījumiem, tāpēc arī ir šeit.

Ieva Akuratere pastāstīja par savu saistību ar Liepāju, bet Uldis Budriķis runāja par to, kāpēc pirms pieciem gadiem aizbraucis uz Dāniju un kāpēc pēc bakalaura grāda mārketingā un tirdzniecībā iegūšanas atkal atgriezies Latvijā, Rīgā, kur kopā ar kursabiedru nodibinājis savu digitālā mārketinga uzņēmumu.


Attēli:

Sludinājums

Nu nu!
12:44 | 16/08/18
ZIŅOT
(-8)
(22)
+

Par Budriķi , tā kā nebūtu dižu iebildumu, bet Akurātere gan ir "garām". Vajadzētu gan apzināties, ka dziedātājas karjera ir galā, tīri fiziski, bet par politiķi nekad nekļūs. Diemžēl uz veciem nopelniem mūžīgi nevar balstīties. .

bet, mīļo ``bet``
13:27 | 18/08/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Viens mugurkauls vien neko nelīdz - jo vairāk, ja to izskatam vien ieliek ilksīs kā zirgu pie partijas lokomotīves.

Bet
14:15 | 16/08/18
ZIŅOT
(-11)
(15)
+

Akuraterei ir mugurkauls, atšķirībā no daža cita

nu ir labi
15:58 | 16/08/18
ZIŅOT
(-9)
(13)
+

es Jurašam noticēju! Balsošu

Aigars
16:03 | 16/08/18
ZIŅOT
(-13)
(14)
+

Es par šiem balsošu , nav ideāli, bet labākais variants no piedāvātajiem.. :D

ak un vai
00:27 | 18/08/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Saki jau, kā ir - kārtējais mazākais no ļaunumiem. Viens no sapņu zemes (?) prezidentiem reiz teicis, ka, lai valsts zeltu un plauktu, nepietiek ar gudru valdnieku: gudrajam valdniekam ir vajadzīga arī gudra tauta. Lai kura partija reklamējas, kā tāda garlaicīga šlepe pakaļ velkas savstarpējas valdītkāro vārdu cīņas. No pāris trīs vārgām balstiņām iz tautas pa vidu par tautu nevar spriest. Bet runas ķēķos un `apārtmentos` liek domāt, ka - jākāpj kalnā lūkoties, kas ar manu tēvuzemi. Vīd kur vēl kāds gudrais (bez Akurāteres) - nevīd...

Skats no malas
17:16 | 16/08/18
ZIŅOT
(-9)
(14)
+

Tiem kurzemniekiem, kas nevēlēs par varas partijām! Papētīju Kurzemes apgabala pariju kandidātu izglītību. Progresīvajiem- 5 kandidāti ar vidējo izglītību, Kaimiņa partijai tieši tāpat- 5 ar vidējo izglītību. Smieties vai raudāt- Sudrabas partijā 9 kandidāti ar vidējo un 3 ar pamatskolas izglītību. Arī Rīcības partija neatpaliek- 6 ar vidējo un un 2 ar pamatskolu.Vai tāda būs mūsu nākamā valdība? JKP- tikai viena vidējā izglītība. Kandidāti pārliecinoši, laba komanda. Es par JKP.

Sāls Piparam..
12:49 | 17/08/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Tiešām domā ka valsti var vadīt cilvēki kas nav spējīgi iegūt augstāko izglītībi... Ja līdz šim nebiji pamanījis augstskolā neiegīst zināšanas, bet spēju patstāvīgi strādāt, analizēt datus, pieņemt lēmumus...

Pipars
17:38 | 16/08/18
ZIŅOT
(-8)
(13)
+

Izglītibas papīrs nav noteicošais.
Visus šos gadus valsti vadijuši cilveki ar augstakas izglitibas papīriem

Riktīgais
19:40 | 16/08/18
ZIŅOT
(-4)
(6)
+

Oi nu kā šeit slavas dziesmas sev dzied, izglītības, utt. bijušie Vienotības pārstāvji apmetuši krāgu un nu tik būs baigie darītāji un glābēji, 20 gadus neko nav darījuši, jo kaut kādi mistiskie ļaunie spēki traucējuši, bet nu tagad, tagad, būs, tulīt, tulīt, visu nokārtos, tik ticiet, pārsmieties var, te kā ar komunismu izklausās, mums vēl komunisms nebūs, bet mūsu bērniem būs, bērni izaug un tas pats, tā uz riņķi, kas vēl šitiem liekēžiem tic, viņi taču ne vienu dienu nav strādājuši normālu darbu, viss ko ir mācējuši, ir piesūkties silītei un parazitēt, ejiet takš vien reiz bekot ar saviem tukšajiem saukļiem!

Juraśam
20:14 | 16/08/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Ceru ka medicinas jomu sakartos. Valsts medicina bûs valsts medicina, bet privàtà- privàtà. Un kopà nejauks.

Kristīne Dzelme
20:57 | 16/08/18
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Aicinu irliepaja.lv iervērot žurnālistu Ētikas kodeksu definējot manis uzdotos jautājumus, kā provokatīvu uzbraucienu, kā arī atcerēties, ka vārda brīvība ir vienas no pamattiesībām, ko paredz Vispārējā cilvēktiesību deklarācija, LR Satversmes 100.pants. ( JKP pasākuma ievadrunā tika pausts, ka partija ieradusies Liepājā modināt liepājniekus un Kurzemes iedzīvotājus. Tāpat tika uzsvērs, ka daudzas partijas savus vēlētājus visbiežāk atceras pirms vēlēšanām. Mans jautājums bija - vai apm. 2 mēnešus pirms vēlēšanām JKP uzskata par pietiekamu, lai modinātu sabiedrību? Vai Ideju vakariņas pirms pašvaldību vēlēšanām bija uzskatāmas par pietiekamām, lai apgalvotu, ka bijušas tikšanās ar iedzīvotājiem? Kā, lai ticu JKP, ja 2 liepājnieki, kuri startē Saeimas vēlēšanās, piedalījās 2017.g. pašvaldību vēlēšanās, un solīja palīdzēt atrisināt vides piesārņojuma jautājumu, ko rada LSEZ ostas uzņēmumi).

Ilze Z
09:11 | 18/08/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Lai gulētu uz lauriem, viņiem ir jābūt.

Kristīne Dzelme
17:32 | 17/08/18
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Atbilde Pats - taisnība, ka biju Vienotībā. Ja Jūs neslēptos zem nika un atklāti nosauktu savu vārdu un uzvārdu, labprāt sarunātu ar Jums tikšanos, un pierādītu, ka Vienotībā negulēju uz lauriem. Tāpat nav problēmas Vienotības laiku izstāstīt žurnālistiem, lai publicē. Savukārt , atbalstot JKP 2017..g. teicu, ka partijā iestāšos, ja pārliecināšos, ka darbs reāli tiek darīts, nevis visu laiku tamborēts ar muti. Un novēlu katram izdarīt tik dauz, cik es, cīnoties ar korupciju kaut vai piesārņojuma jautājuma risināšanā. Arī Jums nepietiek drosme sevi saukt īstā vārdā, kas neliecina par drosmi.

Par JKP
14:55 | 17/08/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

"Atbilde Par JKP - taisnība, ka piedalījos JKP sapulcēs, taču kandidātu neievēlēšanas gadījums nav atraisnojams ar bezdarbību paliekot partijā. " Tas ir tikai Jūsu subjektīvais viedoklis par bezdarbību.

Kristīne Dzelme
14:14 | 17/08/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Atbilde Par JKP - taisnība, ka piedalījos JKP sapulcēs, taču kandidātu neievēlēšanas gadījums nav atraisnojams ar bezdarbību paliekot partijā. Savukārt, kas attiecas uz ievēlētām partijām Liepājas domē, varu atbildēt, ka nemitīgi gan es, gan mani domu biedri prasām atskaites par paveikto vides piesārņojuma jautājuma risināšanā. To, ka irliepaja.lv neveido publikācijas par minēto jautājumu, lai sabiedrība varētu uzzināt, ko dara LSEZ valde, Liepājas dome, domes deputāti, VVD , ir atklāts jautājums.

Par JKP
13:49 | 17/08/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Kristīn, Jūsu jautājums tiešām bija vistīrākā provokācija. Jūs pirms pašvaldību vēlēšanām bijāt kopā ar JKP (ne kā partijas biedrs) un nevarat noliegt, ka Uldis Budriķis iesaistījās Jūsu organizētās akcijā, lai cīnītos ar putekļu jautājumu Ziemeļu priekšpilsētā. Jūs vairākkārt piedalījāties JKP biedru sapulcēs un zināt, ka viens no JKP iekšējiem saukļiem ir nevis runāt, bet darīt. "Kurš ierosina aktivitāti tas viņu noved līdz galam." Nēmiet vērā, ka no JKP neviens netika ievēlēts pašvaldībā un visiem vajadzēja intensīvi atgriesties pie saviem pamat darbiem. Visas ievēlētās partijas tāpat solīja rīkoties iedzīvotāju interesēs "putekļu jautājumā", lūdzu tur arī jautājiet, kas ir paveikts šī gada laikā.
Jauku dienu.

Kristīne Dzelme
01:19 | 17/08/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

https://m.facebook.com/liepaja.jkp/photos/a.1688988548061875.1073741828.1668997366727660/1688988351395228/?type=3

Provocēju, meloju? Z priekšpilsētas iedzīvotāji jau sen iesaistījušies problēmas risināšanā, tikai diemžēl politiķi aizmirsuši savus solījumus.

Kristīnei
00:17 | 17/08/18
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

No Kristīnes Dzelmes tā bija lēta provokācija nekas vairāk. Ja būtu gribējusi, lai viņai palīdz kādā jautājumā, tad jāvēršas pa tiešo nevis publiskā pasākumā. Nevajag histēriķot, ja nevar savus jautājumus smuki sakārtot. nebrīnos, ka pat publiski atšuj un par to nekaunās. kauns.

Ansis
21:53 | 16/08/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Es arī tur neredzu neko provokatorisku. JKP partija ir tā, kurai var uzdot jautājumus, un tas ir tikai normāli, ka cilvēki domā līdz, jautā un interesējas. Zinu, ka JKP biedri Rīgā cīnās par ostras gaisa piesārņojuma mazināšanos. Ja Liepājā JKP nav tik aktīvi, vajag prasīt, palīdzēt.

Ansis
21:47 | 16/08/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Korespodente nepareizi pierakstījusi: minimālā pensija plānota 200 nevis 500. Līdz 500 pensijas neapliks ar nodokļiem.

Inta
08:28 | 17/08/18
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Dzelmes kundzei gribas tikt atpakaļ pie Vienotības siles, kur bija silti un trekni, tāpēc cen'šas publiski provocēt jaunos konservatīvos? Ja jau bija sasāpējis jautājums, kāpēc tad nemeklēja partijas pārstāvjus ātrāk rokā, lai problēmas kopīgi apspriestu? Nu ja, tā jau lētu popularitāti nevarētu saņemt.

Pats
17:17 | 17/08/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Protams, ka par nesaskaņu, tur visi pašlabuma meklētāji nonāk. Intresanti kādēļ šī kundze neizpaudās kā godīgs politiķis un nepierādīja sevi kamēr darbojās Vienotībā, vai arī tur vēlējās, lai citi dara. Protams vieglāk jau ir teikt ka neviens neko nedara. Kristīn, iesaisties kādā politiskajā spēkā, savāc komandu un pierādi ka vari. Sakārto Liepāju, daudzi būs pateicīgi.
https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/liepajnieki/vienotibas-liepajas-nodala-pagaidam-bez-izmainam/

Dzelmes kundzei
16:13 | 17/08/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Cerams, ka vismaz ne par kpv :)

Kristīne Dzelme
09:26 | 17/08/18
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

Dzelmes kundzei negribas tikt atpakaļ pie Vienotības siles, savukārt JKP par
manis minēto jautājumu tika uzrunāti 2017.g. martā. Lēti un prasti ir slēpties aiz viltus vārdiem, nenosaucot savu īsto vārdu un uzvārdu, jo tā jau ir vieglāk "riet". Šī slēpšanās aiz viltus vārdiem neliecina par vēlmi mainīties pašam uz ko aicina daudzas jaunas partijas, tostarp JKP, kas nebūt nav jauna partija. 2017.g. balsoju par JKP, šoreiz nē.

Andris
06:47 | 18/08/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

JAUNIE KONSERVATĪVIE,JAUNĀ VIENOTĪBA!Jūs nejūtat veca ēdiena smaku?

Ģirts
11:09 | 18/08/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

https://barometrs.com

Тот
11:56 | 22/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

РСЛ

Populiste
20:03 | 22/08/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Populiste, kura neiedziļinoties dažādos saimnieciskos jautājumod kūda cilvēkus. Viedoklis jau ir, arī tiesības. Bet kur paliek pienākums? Paust precīzu, skaidru un pamatotu informāciju.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki