Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunieši aicināti diskutēt par AIDS un smēķēšanu


atlikušas 250 zīmes


Jaunieši aicināti diskutēt par AIDS un smēķēšanu

Piektdienā, 30. novembrī, 2018 | BIRKAS: Jauniešu māja , diskusija , AIDS , smēķēšana
Izdrukāt Ziņot

Lai rosinātu jauniešus aizdomāties par savu veselību un stiprināt atbildību par savu labsajūtu, decembra sākumā Jauniešu mājā norisināsies divas diskusijas.

Pasaules AIDS dienas ietvaros 1.decembrī pulksten 15 notiks sarunu un stāstu pēcpusdiena jauniešiem par seksuālās un reproduktīvās veselības tēmu. Savukārt 4.decembrī pulksten 18 ikviens jaunietis ir aicināts uz draudzīgu diskusiju par smēķēšanu, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Sarunu pēcpusdienā par seksuālo un reproduktīvo veselību 1.decembrī ikviens apmeklētājs varēs uzzināt vairāk par AIDS un iespējām sevi pasargāt no seksuāli transmisīvajām slimībām, piedalīties diskusijā, noskatīties filmu par to, kā sadzīvot ar HIV infekciju un pavadīt laiku neformālās sarunās pie karsta kakao tases. Pasākumu organizē Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Atkarību profilakses centrs sadarbībā ar Jauniešu māju un Liepājas pilsētas pašvaldības administrāciju. Dalība pasākuma ir bez maksas.

4.decembrī jaunieši, kā arī jebkurš cits interesents aicināts uz atvērtu un draudzīgu sarunu par to, cik forši vai neforši ir smēķēt, tādējādi raisot diskusiju jauniešu vidū par šo tēmu un rosinot aizdomāties par smēķēšanas lietderību. Dalība pasākumā ir bez maksas, smēķēšanas diskusija tiek finansēta projekta “Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” ietvaros.

Papildu informācija vai pieteikšanās pasākumam, zvanot pa tālruni: 26308079 vai rakstot uz e-pastu: madara.lapsa@gmail.com.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, zvanot pa tālruni: 63404747 vai rakstot uz e-pastu: veseliba@liepaja.lv, vai arī sazinoties ar Jauniešu māju pa tālruni: 63481646 vai e-pastu: jauniesumaja@liepajasbjc.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki