Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jauniešu māja aicina uz meistarklasi "Drosme runāt"


atlikušas 250 zīmes


Jauniešu māja aicina uz meistarklasi "Drosme runāt" (1)

Piektdienā, 12. janvārī, 2018 | BIRKAS: Jauniešu māja , centrs Marta , meistarklase
Izdrukāt Ziņot

Otrdien, 23.janvārī, no pulksten 11 līdz 17 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, sadarbībā ar resursu centru "Marta" norisināsies meistarklase "Drosme runāt".

Centra "Marta" 2015.gadā veiktais pētījums liecina, ka ar seksuāla un emocionāla rakstura aizskaršanu ir saskārušies 73% Latvijas jauniešu vecumā no 13 līdz 18 gadiem. Aizskaršanas gadījumos upuri visbiežāk ir meitenes, informē Liepājas Jauniešu mājas projektu vadītāja Daira Knipše.

Meistarklase "Drosme runāt" paredzēta Liepājas pilsētas un Liepājas rajona jaunatnes darbiniekiem, pedagogiem, jauniešu līderiem, sociālajiem darbiniekiem, psihologiem un citiem speciālistiem, kuru ikdienas darba mērķauditorija ir jaunieši.

Meistarklases ietvaros dalībniekiem būs iespēja:
– uzzināt par veselīgu, neveselīgu un vardarbīgu attiecību aspektiem un vardarbības "sarkanajiem karogiem";
– gūt izpratni par sabiedrībā valdošo stereotipu ietekmi uz jauniešu lēmumiem, uzvedību un savstarpējo mijiedarbību;
– apgūt praktiskas metodes, kuras ir iespējams izmantot ikdienas darbā ar jauniešiem, lai mazinātu vardarbību jauniešu vidē un veidotu atbalstošu un drošu vidi un veicinātu cieņpilnu saskarsmi.

Meistarklase "Drosme runāt" notiks bez maksas. Dalībai jāreģistrējas ŠEIT.
Lūgums pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits meistarklasē ierobežots.

Resursu centrs "Marta" (www.marta.lv, www.martaliepaja.lv)  ir nevalstiska organizācija, kura mērķtiecīgi strādā, lai sniegtu atbalstu Latvijas sievietēm, cilvēku tirdzniecībā un no partneru vardarbības cietušām sievietēm. Centrā Marta iespējams saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Centrs piedāvā sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas. "Marta" darbs ar jauniešiem – zēnu un meiteņu grupas.


Sludinājums

zaļais piliens
11:52 | 13/01/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Meitenes ir viegli pieejamas. Tērpjas izaicinoši, vulgāri mālējas, piedauzīga uzvedība. Padsmit gados jau sāk pāroties. Kāda vēl seksuāla uzmākšanās, ja pašas aicina?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki