Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jauniešu mājā būs fotoizstāde "Barikādēm 25"


atlikušas 250 zīmes


Jauniešu mājā būs fotoizstāde "Barikādēm 25"

Piektdienā, 05. februārī, 2016 | BIRKAS: Jauniešu māja , barikādes , izstāde
Izdrukāt Ziņot

Nākamnedēļ, 10.februārī, Jauniešu mājā pulksten 17.30 tiks atklāta Kirila Žeļeznova veidota fotoizstāde "Barikādēm 25", kura tiek rīkota par godu Barikāžu aizstāvju atceres dienai.

Izstādes foto tapa "Jauniešu mājas" rīkotajā Barikāžu atceres dienas pasākumā, kurā viesojās Karostas cietuma gids un Karostas vēstures pētnieks Juris Raķis un biedrības "Viedums" vadītājs Voldis Prancāns.

Fotoizstādē būs aplūkojamas 27 fotogrāfijas, no kurām 15 fotogrāfijās attēloti jaunieši, kuri piemin pirms 25 gadiem notikušās Barikāžu dienas, un 10 ir Kirila Žeļeznova personīgās fotografijas. Katrā fotogrāfijā redzams jaunieša patriotisms un mīlestība pret savu zemi.  Jāpiemin viens svarīgs fakts, ka tā nav vienkārša fotoizstāde, kurā apskatāmi tikai foto, jo pie fotogrāfijām īpašnieki ir uzrakstījuši savu skatījumu par Barikāžu dienu, ko būs iespējams izlasīt pie katra darba.

Šie citāti atspoguļo mūsdienu jaunatnes domas un to, kā viņi redz 1991.gada notikumiem. Savukārt divās no izstādes fotogrāfijām ir redzami tā laika Barikāžu dienas dalībnieki – Juris Raķis un Voldis Prancāns, kā arī viņu citāti par tajā laikā piedzīvotajām sajūtām.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki