Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jauniešu mājā mācīsies gatavot veselīgos kokteiļus


atlikušas 250 zīmes


Jauniešu mājā mācīsies gatavot veselīgos kokteiļus (1)

Otrdienā, 20. novembrī, 2018 | BIRKAS: Dzīvības koks , Jauniešu māja , meistardarbnīca , Ilze Vainovska , veselīga pārtika
Izdrukāt Ziņot

23.novembrī pulksten 15 Jauniešu mājā onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina ikvienu  uz veselīgo smūtiju un sulu kokteiļu pagatavošanas darbnīcu.

Par uzturu veselības veicināšanai stāstīs un praktisku nodarbību vadīs uzturzinātņu maģistre Katrīna Spuleniece-Aišpure, kas atklās arī veselīga un garšīga uztura noslēpumus, informē Jauniešu mājas projektu vadītāja Daira Knipše.

"Uzturs veido līdz 30 procentiem no riska saslimt ar onkoloģisku saslimšanu – tā ir pietiekami būtiska daļa, turklāt kontrolējama, lai būtu vērts pašam aktīvi koriģēt uztura paradumus", stāsta biedrības "Dzīvības koks" pārstāve Ilze Vainovska. "Ne tikai ļaundabīgu audzēju dēļ jāizvērtē, ko un kā ēd – nereti vienas ģimenes cilvēki saslimst ne tāpēc, ka slimība būtu lipīga vai gēnu līmenī pārmantota, bet tradīcijās sakņotu, neatbilstošu uztura paradumu dēļ. Tieši tāpēc projekta "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" onkoloģiskās modrības veicināšanas pasākumam izvēlēta Jauniešu māja, kur jaunrades gars var palīdzēt atrast jaunus risinājumus ēdienkartei, uzkodām, našķiem un atspirdzinājumiem, lai veidotu veselīgākus paradumus. Uzturzinātņu maģistre Katrīna Spuleniece-Aišpure ne tikai iepazīstinās ar pamatprincipiem, kā izvērtēt un plānot dienišķo uzturu, bet arī piedāvās praktiskas darbnīcas un eksperimentus ar dažādām garšām un kombinācijām, veidojot sulu kokteiļus un smūtijus".

Pasākums ir daļa no Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta "Liepāja. Aktīvs. Vesels. Laimīgs".

Ieeja pasākumā bez maksas.


Sludinājums

STEPHEN WILLIAMS
20:57 | 20/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai tev ir nepieciešama kredīta piešķiršana? KONTAKTIEM SAISTĪBĀ AR JEBKĀDA VEIDA ATLĪDZĪBU AR 2% mazu procentu. (Stephenswillsloan@gmail.com)

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt jums iegūt pakalpojumu, kuru jūs pelnījāt, mūsu aizdevuma programma ir ātrākais. Mēs izsniedzam aizdevumu jebkurā jūsu izvēlētajā valūtā {Us Dollar, mārciņas, Eiro, Dinārs utt} un ilgums no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu (drošu un nenodrošinātu).

Vai jums ir nepieciešams kāds aizdevums un ir zems kredīta rādītājs, Vai jums ir grūti saņemt aizdevumus
no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Jūsu finansiālās problēmas risinājums ir STEPHEN WILLIAMS AIZDEVUMU FIRM. Noteikumi un nosacījumi ir ļoti saprātīgi un uzmanīgi.

Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Ziemassvētku aizdevumus, biznesa aizdevumus, parāda konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, automašīnu aizdevumus, vie

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki