Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jauniešu mājā notiks pasākums par burāšanu


atlikušas 250 zīmes


Jauniešu mājā notiks pasākums par burāšanu (1)

Trešdienā, 04. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Jauniešu māja , ceļojums , jahta
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 11.aprīlī, pulksten 17 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24 visi interesenti aicināti uz stāstu vakaru un radošo darbnīcu.

Pasākumā "Sapnis par Atlantijas okeānu" Sintija Lase stāstīs par burāšanu un tās lieliskajām iespējām, dodot iespēju uzzināt, kā tas ir – pārburāt pāri Atlantijas okeānam un kādos ceļojumos var doties ikviens, informē Jauniešu mājas Projektu vadītāja Daira Knipše.

Latvijas burāšanas mācību jahta "Spaniel" aizvadītajā gadā divas reizes šķērsoja Atlantijas okeānu, izcīnot vairākas balvas regatē "Rendez–Vous 2017 Tall Ships Regatta" un vēstot pasaulei par Latvijas simtgadi.

Maršrutā no Sinešas Portugālē līdz Kanāriju salām Spānijā, tālāk uz Bermudu salām, Bostonai ASV, Pictou, Kvebekai un Halifaksai Kanādā un Havrai Francijā, un pēc tam mājup līdz Latvijai 17,06 m garā jahta "Spaniel" kopumā nogāja vairāk nekā 10 500 jūras jūdzes. Jahta "Spaniel" ceļojumā pavadīja gandrīz piecus mēnešus un piestāja 6 valstīs, divos kontinentos. Piedzīvojuma dažādos posmos piedalījās 55 burātāji, sastopot arī Amerikas latviešus Bermudās, Bostonā, Pictou, Kvebekā un Halifaksā.

Pateicoties Kultūrkapitāla fonda un Kvebekas pilsētas atbalstam, un ceļojuma patroneses eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas laba vēlējumiem, komanda ceļojumā vēstīja pasaulei par Latvijas simtgades tuvošanos, par ko starptautiskajā regatē tika iegūtas divas Komunikācijas balvas un Draudzības trofeja.

Par ceļojumā piedzīvoto un okeānā gūtajām atziņām dalīsies viena no projekta "Sapnis par Atlantiju // Baltijas jūraszīmes" iniciatorēm – Sintija Lase.

Ieeja pasākumā bez maksas.


Sludinājums

bertina
10:24 | 06/04/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

visiem jusu aizdevuma un finansejuma vajadzibam no 5000 eiro lidz 150,000000 eiro Ludzu, sazinieties ar mums, izmantojot musu e-pasta adresi: servicepeakgroup@hotmail.com , lai iegutu vairak informacijas
PALDIES

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki