Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jauniešu mājā notiks spēļu vakars "English Game Night"


atlikušas 250 zīmes


Jauniešu mājā notiks spēļu vakars "English Game Night"

Ceturtdienā, 12. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Jauniešu māja , Erasmus
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 20.aprīlī, no pulksten 17 Jauniešu mājā interesenti vecumā no 13 līdz 25 gadiem aicināti uz spēļu vakaru "English Game Night", kurā izspēlēs dažādas spēles angļu valodā.

Spēļu vakaru organizē Liepājas Jauniešu mājas brīvprātīgā Emma no Vācijas projekta "Create vs. Consume" aizsākto pasākumu ietvaros, lai sekmētu jauniešu iesaisti aktivitātēs un kreatīvi praktiskā veidā trenētu jauniešu angļu valodas iemaņas. Tā būs iespēja lieliski pavadīt laiku ar citiem jauniešiem Jauniešu mājas atmosfērā, kā arī iespēja saziņai ar tiem, kas nerunā latviešu valodā, informē Liepājas Jauniešu mājas projektu vadītāja Daira Knipše.

Kā stāsta pasākuma iniciatore Emma, "katrai spēlei būs spēļu meistars, kurš sagatavos un vadīs spēli, zinās visus noteikumus. Piedāvātās spēles būs dažādas - sākot ar lomu spēlēm, galda spēlēm, stratēģiskās plānošanas spēlēm līdz ātras reakcijas spēlēm. Mēs, piemēram, spēlēsim "Mafiju", "Kārtis pret cilvēci", "Monopolu", "Džungļu ātrumu", taču Jauniešu mājas rīcībā ir arī vairākas citas spēles, kuras jaunieši arī varēs izvēlēties".

Ieeja pasākumā bez maksas.

Projekts "Create vs. Consume" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas "Erasmus+: Jaunatne darbībā", kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki