Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jauniešu mājā "Open stage", Kanāriju nakts un talka


atlikušas 250 zīmes


Jauniešu mājā "Open stage", Kanāriju nakts un talka

Trešdienā, 19. aprīlī, 2017 | BIRKAS: Jauniešu māja , talka
Izdrukāt Ziņot

Aprīlis Jauniešu mājā ir pilns ar pasākumiem un projektiem, bet paralēli visam nav aizmirsts par tādiem tradīciju kļuvušiem pasākumiem kā "Open Stage", kultūras vakari un Lielā talka.

Šogad Lielajai talkai 22. aprīlī pulksten 12 pievienosies arī Liepājas Jauniešu mājas jaunieši un kopā sakops Liepājas Dienvidu fortu teritorijā Klaipēdas ielā 138. Pēc talkas būs pikniks, kurā baudīs pašu līdzi paņemtus gardumus.

Savukārt 29.aprīlī pulksten 18 iespēju izbaudīt citas tautas kultūru dos Eiropas brīvprātīgā darba veicējs Pablo Gonzales. Viņš parūpēsies par vasarīgu atmosfēru Kanāriju salu vakarā, kad caur mūziku, spēlēm, ēdienu un darbnīcām varēs vairāk uzzināt par Kanāriju salu kultūru.

Tajā pašā dienā pēc Kanāriju vakara pulksten 20.30 brīvā skatuve "Open stage" aicina ikvienu jaunieti parādīt savu talantu. Iespējas ir visdažādākās – dejas, dziesmas, dzejas, triki – jebkas, kas ir iespējams un var notikt uz brīvās skatuves! "Open stage" vari pieteikties aizpildot anketu http://ej.uz/openstagle2904. Uz skatuves varēs kāpt un rādīt savus priekšnesumus gan grupās, gan individuāli. Pieteikties var līdz pat pasākuma sākumam 29. aprīlī.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki