Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunliepājas pensionāru jaunā mītne – "ar pelējuma smaku"


atlikušas 250 zīmes


Jaunliepājas pensionāru jaunā mītne – "ar pelējuma smaku" (19)

Autors: irliepaja.lv
Pirmdienā, 28. janvārī, 2019 | BIRKAS: Breikša 45 , Dome , Jaunliepājas dzirkstele , Brigita Dreiže , Dienas centrs , Jaunliepāja
Izdrukāt Ziņot
Varbūt ar laiku šajā namā taps Jaunliepājas pensionāru cienīgs dienas centrs.
Varbūt ar laiku šajā namā taps Jaunliepājas pensionāru cienīgs dienas centrs.
FOTO: no googlemaps.com

Līdzās diviem esošajiem pensionāru dienas centriem, kas nosacīti atrodas abos pilsētas galos, nupat pie savām telpām tikuši arī pilsētas viducī – Jaunliepājā – dzīvojošie seniori.

Pēc Jaunliepājas aktīvo pensionāru, precīzāk, biedrības "Jaunliepājas dzirkstele" iniciatīvas T.Breikša ielā 45 sācis darboties tāds kā pensionāru dienas centrs. Oficiāli tās gan ir divas nelielas telpas, kuras pašvaldība nodevusi biedrības rīcībā, lai arī šī Liepājas rajona pensionāriem būtu kur pulcēties.

Taču, atšķirībā no abiem jau esošajiem dienas centriem, kuru vadītājus apmaksā pašvaldība un kas atrodas gaišās, par pašvaldības līdzekļiem izremontētās telpās, Jaunliepājas pensionāru jaunās mājas, kā irliepaja.lv atzina telpu atklāšanas pasākuma viesis Gunārs Silakaktiņš, esot "nožēlojamas istabiņas nabagmājas stilā", pat "ar pelējuma smaku".

Uz jauno telpu atklāšanu sanācis ap pussimts cilvēku, kas rāda, ka Jaunliepājā aktīvu un darboties gribošu senioru netrūkst, un visu cieņu biedrības vadītājai Annai Treimanei, kura tos visus sapulcējusi. Svinīgajā atklāšanā piedalījušās arī tādas prominences kā pilsētas mērs Jānis Vilnītis, Sociālā dienesta vadītāja Linda Krasovska un Saeimas deputāts Valērijs Agešins. Tāpat tur bijusi domes sabiedrības pārvaldes speciāliste Brigita Dreiže.

Sarunā ar Brigitu Dreiži noskaidrojās, ka biedrība "Jaunliepājas dzirkstele" ir nesen dibināta un nav vēl ieguvusi sabiedriskā labuma statusu. Tas arī esot galvenais šķērslis, kāpēc pašvaldība nevar Jaunliepājas pensionāriem palīdzēt tikpat daudz, kā Vecliepājas vai Karostas.

Līdz šim ar pašvaldības gādību Liepājā darbojās divi pensionāru dienas centri – Dienvidrietumu mikrorajonā, Klaipēdas ielā 96A, un otrs – Karostā, Ģenerāļa Baloža ielā 1.

Uzziņa

Pensionāru dienas centri
Pensionāru dienas centru darbības mērķis ir sniegt bezmaksas pakalpojumus, dodot iespēju pensionāriem bagātināt sociālo dzīvi, pilnīgāk integrēties sabiedrības dzīvē iesaistot pasākumos, atbilstoši viņu veselības stāvoklim, garīgajām un fiziskajām spējām.

Mērķauditorija ir pensionāri, kuri vēlas piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, neatkarīgi no viņu vecuma, dzimuma, tautības, sociālā stāvokļa, politiskās un reliģiskās piederības.

Pensionāru dienas centri klientiem nodrošina
•tematiskās tikšanās (kultūras, literatūras, veselības, sadzīves jautājumos),
•izglītojošās lekcijas (zinātnes, medicīnas, starptautiskajos jautājumos),
•praktiskās nodarbības pulciņos (čaklo roku, veselības, nūjošanas),
•kultūras un atpūtas pasākumu apmeklēšanu,
•TV un preses izdevumu pieejamību,
•galda spēles, novusa spēles,
•ekskursijas, pārgājienus,
•domubiedru tikšanās,
•informācijas sniegšanu par aktuālajām sabiedriskajām norisēm,
•papildus aktivitātes (svētku dienu svinēšana un citas tamlīdzīgas aktivitātes).

Pensionāru dienas centri sadarbojas ar Liepājas pilsētas pašvaldības struktūrvienībām, valsts institūcijām, nevalstiskajām organizācijām, juridiskajām un fiziskajām personām.

Liepājā ir divi pensionāru dienas centri.

(no Liepaja.lv)


Sludinājums

Kārtējā ņirgāšanās no domes puses par sabiedrību
06:03 | 28/01/19
ZIŅOT
(-11)
(11)
+

Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem. Labāk nemaz nepiešķiriet nekādas telpas, nevis ierādiet 2 sapuvušas istabas. Dreižei lai pati pamēģina kaut dienu nosēdēt tādā vietā. Bet tas jau viņai nerūp, pati iesēdusies jau gadiem siltā Rātsnama krēslā, imitē darbību un nespēj pilnvērtīgi veikt to, kas viņai jādara.

zoja
15:19 | 29/01/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Kad rakstiet , tad arī domājiet ! Kādos vanagos ! Šeit taču melns uz balta ir rakstīts , ka pensionāriem JAUNLIEPĀJĀ šīs telpas ir domātas .
Ka tikai pariet ! Ko tad Jaunliepājas pensionāriem būtu jābrauc uz DR ? Tur jau blakus durvīs atrodas Astrīdas pensionāri !
Nesaprotu kas ar jūsu muti runā - skaudība ? Skauž ka pašiem nav dūšas iesaistīties kādā pens. biedrībā ? Citādi nesaprotu kāpēc viss jānorej , jāaplej ar šmucūdeni .

par Dreiži
15:03 | 28/01/19
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Dreiže varēja pensionāriem iedot kādu stūrīti telpās, kur ir viņas meitas rūpala- Jaunie vanagi Klaipēdas ielā. Tur dome pat par savu naudu telpas izremontēja! Bet viņi nekaunas bērniem prasīt naudu par nodarbībām, ko sniedz brīvprātīgie jaunieši!

Sīknauda
06:25 | 28/01/19
ZIŅOT
(-9)
(7)
+

Vilnītis atnes uz atlāšanu nevis normālus ziedus, bet slotas kātu no lētām puķēm un jocīgu kliņģeri.

huop
12:02 | 30/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kādus sekretutkas nopirka (par mūsu nodokļu maksātāju naudu ) tādas aiznesa Ne jau pats gāja pirkt

Sakaltis speķa pīrāgs
06:46 | 28/01/19
ZIŅOT
(-10)
(8)
+

Vilnītis ar to parāda attieksmi, ko pret jums izjūt. Neesat neko vairāk vērti kā klinģeris un 3 neļķes.

Tuvojas simts dienu termiņš
08:27 | 28/01/19
ZIŅOT
(-8)
(8)
+

Pa kuru laiku mēra kungs strādā, ja katru dienu pa dažādām prezentācijām ar maisiņiem rokās vazājas? Pirmās simts dienas mēra amatā drīz būs pagājušas, ko vērtīgu izdarījis? Kādi plāni nākotnei, izņemot solīšanu visus atlaist?

oho!
09:49 | 28/01/19
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

Lepni! Izrādās, ka pensionāru vadoņi un telpas domes apmaksātas! Kas šiem nekaiš! Un izrādās, ka vēl par maz - vajag vēl vienu midzeni!

kaza
10:03 | 28/01/19
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Lieciet tak to biedrību mierā, ja viņi uzskata, ka pagaidām labi-- tad labi,varbūt paši pamazām visu sakārtos pēc vajadzības, nevajag uztaisīt traģēdiju.

Orvels
11:12 | 28/01/19
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Visi vienlīdzīgi, tomēr daži pensionāri ir vienlīdzīgāki par citiem

Pensis
12:20 | 28/01/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Foto redzēju , ka "meitenes " nemaz visas nav no Jaunliepājas ! Brīnījos , ka tādi pilsētas kungi ieradušies ! O,ho, hō ! Kurš gan nepazīst Annas Treimanes "darba spējas" ?!

Teodors
12:30 | 28/01/19
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Pēc izlasītā varu tikai konstatēt, ka pirmie divi Dienas centri ir Seska apmaksāti, bet šitā pelējuma māja no Vilnīša. Laikam jau senioru attieksmes nākotne pie tagadējā MĒRA un viņa komandas...

Tu ko???
13:03 | 28/01/19
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Nu baigi gudrais, atradis grēkāzi Vilnīti. Sesks pats sev apkārt izlicis lišķu komandu pēc specifikācijas, to pašu penšu centrus ar Drieži komandā. KAs tur kur brīnīties, ka Jaunliepājai palicis pelējums. Lasīju, ka Klaipēdas ielā regulāri domes aristokrāti tusē, nedz vai Jaunliepājā kāds no viņiem būs piedabūjams ieiet.

nekaunīgie pensiķi
15:01 | 28/01/19
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Kā nav kauna šim pensionāru iestādījuma dalībniekiem! Pašvaldība piešķir telpas, bet vēl nav labi! Tad lai īrē paši telpas ar eiroremontu vai, lai tiekas mājās pie kāda pensionāra telpās, kur nesmird pēc pelējuma! Bezkaunība no pensionāru puses!

Jaunas iemaņas?
16:12 | 28/01/19
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Dreiže sākusi apgūt datorrakstu?

garais deguns
15:10 | 28/01/19
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Tu ko, lasīt nemāki?Šī biedrība taču nesūdzas!Brēku sacēluši cilvēki no malas, kuri par katru cenu grib kasīties .Ja nepatīk tik tikko apgūtas telpas, turklāt--pašu spēkiem, tad nebāz tur savu degunu un neokšķerē!

Jrx
20:39 | 28/01/19
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Ko lai saka, Silakaktiņš jau galīgi vecs.. ja jau, kur iet tā no viņa pelējuma smaka sāk nākt.. vecim pilnīgi kauna vairs nav..

liekaties mierā,
22:52 | 28/01/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

pati Anna to jezgu taisa,kur tik nav ligzdu pinusi un meklējusies...

Lawler
02:10 | 31/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki