Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jūnijā atkal notiks "Jauno mediķu nedēļa"


atlikušas 250 zīmes


Jūnijā atkal notiks "Jauno mediķu nedēļa" (1)

Piektdienā, 24. maijā, 2019 | BIRKAS: RSU , māsu skola , Jauniešu māja , Jauno mediķu nedēļa
Izdrukāt Ziņot

No 10. līdz 14. jūnijam Jauniešu māja sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāli Liepājas 10. – 12. klašu skolēniem organizē slēgtu izglītojošu pasākumu "Jauno mediķu nedēļu".

Turpinot pagājušā gada veiksmīgo pieredzi, tās ietvaros 15 jaunieši piecu dienu laikā iepazīs medicīnas darbinieku ikdienas dzīvi, profesijas specifiku, darbojoties praktiski RSU Liepājas filiālē, Liepājas reģionālajā slimnīcā un citās Liepājas veselības aprūpes iestādēs, informē Jauniešu mājas projektu vadītāja Ance Medne-Strazda.

Kā zināms, veselības aprūpes nozarē trūkst jaunu, kvalificētu speciālistu, tādēļ nometnes mērķis ir radīt izpratni par mediķa darbu jau vidusskolā un palīdzēt izvēlēties nākamo profesiju.

Bieži vien jaunieši neapzinās, ka no veselības līdz slimībai ir viens solis, tāpēc nometnes laikā jaunieši iepazīs pirmās palīdzības sniegšanas pamatus, rīcību dažādās situācijās, slimnieku aprūpi un citas praktiskas lietas.

Lai kvalitatīvāk sasniegtu projekta mērķus un īstenotu jauniešiem saistošu piecu dienu pasākumu, Liepājas Jauniešu mājas darbinieki, izmantojot neformālās izglītības metodes, katras dienas noslēgumā veiks izvērtēšanu, kā arī parūpēsies par pusdienām un brīvā laika nodarbēm.

Dalībai projektā tiks atlasīti 15 jaunieši vecumā no 16 līdz 19 gadiem, izvērtējot tiešsaistes pieteikumu, kas jāaizpilda un jāiesniedz līdz šī gada 30. maijam.

Jauno mediķu nedēļas dalības maksa – 100 eiro.

Projektu atbalsta SIA "NordePlast", Zemnieku saimniecība "Veldzes", Dr. Laila Atiķe.

Sīkāka informācija par nometni rakstot uz laila.bethere@rsu.lv vai zvanot pa tālruni 26557112 (darba dienās pulksten 9 līdz 17).


Sludinājums

idioti
16:46 | 25/05/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

100eur pa nedēļu jāmaksā? galvas saspieduši organizētāji? Piesakoties uz ēnu dienām to vsu var aplūkot bez maksas!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki