Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Juvelierizstrādājumu konkursā Francijā iegūst otro vietu


atlikušas 250 zīmes


Juvelierizstrādājumu konkursā Francijā iegūst otro vietu

Piektdienā, 03. februārī, 2017 | BIRKAS: mākslas vidusskola , konkurss , Raimonds Eņģelis , juveliermāksla
Izdrukāt Ziņot

Francijā notika Eiropas Liceju parlamenta juvelierizstrādājumu dizaina konkurss, kurā piedalījās piecu Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņu veidotie darbi.

Liepājnieks Raimonds Eņģelis tajā ieguva otro vietu, informē vidusskola.

LMMDV audzēkņi Raimonds Eņģelis, Sabīne Lapuķe, Anna Osečkina, Ilze Šefere un Viljams Džefersons  darbus konkursam sagatavoja metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas vadītāja Andra Garokalna un nodaļas pedagoga Edija Ābeles vadībā. Visas konkursā iesniegtās rotas/darbi tika sūtīti pa pastu.

LMMDV vienīgā no Baltijas valstīm ir partnerskola Eiropas Liceju parlamentā (centrs Francijā). Parlamentā darbojas 15 valstis, kas katru gadu rīko vienā no partnerskolām juveliermākslas konkursu un konferenci. Iepriekš šajos konkursos liepājnieki ir guvuši arī augstus vērtējumus: 1. vieta Itālijā un Vācijā, 2. vieta Lielbritānijā un Beļģijā.

Šī gada juvelierizstrādājumu konkursa tēma bija "Nākotnes rota". Konkursā iesniegti darbi drīkstēja būt abstrakti, konceptuāli vai tēlaini. Darbos nebija atļauts izmatot zeltu, kas radītu ievērojamu ekonomisko nelīdzsvarotību starp kandidātiem. Iesniegtiem projektiem bija jābūt dalībnieku oriģināldarbiem. LMMDV konkursā piedalījās ar piecām rotām un trīs grafiskajiem darbiem.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki