Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kāpēc bija jāslēpj saistība ar baptistu draudzi?


atlikušas 250 zīmes


Kāpēc bija jāslēpj saistība ar baptistu draudzi? (59)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 21. martā, 2019 | BIRKAS: LOC , Toms Bermaks , baptisti , vizīte , Agris Ruperts , tehnikums
Izdrukāt Ziņot
ASV jaunieši Liepājas Valsts tehnikumā.
ASV jaunieši Liepājas Valsts tehnikumā.
FOTO: Publicitātes

Lasītāju diskusiju raisījusi informācija, ka ASV jauniešu grupiņa viesojusies Liepājas tehnikumā. Iespējams tāpēc, ka vizītes organizētāji nav bijuši līdz galam atklāti par saviem mērķiem.

Lūk, divi pretējus viedokļus paudoši komentāri portālā irliepaja.lv (publicējam bez labojumiem):

"portāla adminiem
22:15 | 19/03/19
Biju uz pasākumu LOCā, esmu šokā. Cilvēki cēlās kājās, brēca kā slimi un nozombēti. Lēni, pamazām jauniešus tika mēģināts ievilklt svētulības tīklos! Uzaicinājumā nekas nebija pieminēts, ka tas būs kaut kāds mormoņveidīgo pasākums! Val LATHEREI, VILNĪTIM un gudrai Vilnīša padomniecei izglītības jautājumos FOMINAI nekas nav sakāms par šo riebeklību? Ja tas bija paredzēts kā svētuļu pasākums, par to vajadzēja jauniešus informēt!

Lūgums portāla žurnalistiem noskaidrot komentārā nosaukto pašvaldības darbinieku paskaidrojumu par šo viltus pievilinošo marazmu!
"
 
"Liepājnieks
14:26 | 20/03/19
Žel, ka tie, kas raksta šos briesmīgos komentārus, nezina, ko viņu bērni dara viņiem neredzot. Šī draudze rūpējas un iegulda juniešos, lai viņi izaugtu par krietniem cilvēkiem, nevis nākošajiem Latvijas bomžiem. Tie, kas komentē, varētu aiziet un parunāt ar draudzes vadību, nevis slepenībā rakstīt komentārus. Žēl, ka skolas baļļu dzerstiņi tiek atbalstīti no šiem kometētājiem.
"
 
Komentārus bija lasījis arī tehnikuma direktors Agris Ruperts, kurš pilnībā noliedza, ka amerikāņu viesošanās laikā tehnikumā būtu notikusi audzēkņu ievilkšana "svētulības tīklos":

"Pilnīgi nē, absolūti nē! Bija pieteikti kādi 15 jaunieši, ieradās pieci kopā ar skolotāju, gāja stundās, iepazinās ar darbnīcām. Nebija nekādas herbalife eiforijas. Pat ne uz to pusi..."

Tehnikuma projektu koordinatore Zane Aizupiete gan atzina, ka pēc ekskursijas pa tehnikumu viesi izteikuši vēlmi piedalīties angļu valodas stundā un pastāstīt par sevi, par ASV, atbildēt uz jautājumiem.

"Beigās viņi pieminēja, ka ejot arī baznīcā, aicināja vakarā atnākt uz Olimpiskā centra Tango zāli, lai varētu iepazīties tuvāk."

ASV jauniešu vizīti tehnikumam pieteicis Toms Bermaks, kurš stādījies priekšā kā biedrības "Par savu pilsētu" priekšsēdētājs. Vēstulē, ko Bermaks atsūtījis, neesot bijis nekādu norāžu uz to, ka jauniešu vizītei ir saistība ar reliģiju vai baznīcu. Tehnikumā nosprieduši – kas tur slikts, ja amerikāņu jaunieši redzēs, kā mācās mūsu bērni?

"Mērķis ir ar šo jauniešu grupu no ASV ir pastāstīt par izglītības izskatu pāri okeānam un par dzīvi kāda tā ir Oklahomā, ASV," vēstulē tehnikuma projektu koordinatorei raksta Bermaks.

Taču, labāk izlasīt visu vēstuli kopumā (publicējam bez labojumiem):

"Sveiki,
 Kā jau telefona sarunā vienojāmies, tad nosūtu jums rakstisku informāciju par plānoto pasākumu un skolas vizīti.

 Tātad plāns ir tāds, ka no 18-22.martam Liepājā viesosies grupa jauniešu vecumā no 15-20 gadiem no Oklahomas štata, ASV, un apmeklēs Liepājas skolas.
Un mēs vēlētos vienu veselu dienu vai pus dienu, atkarībā, cik atvērti esat jūs un kādas ir iespējas, angļu valodas vai klases stundās iepazīties ar jauniešiem, pastāstīt angļu valodā par studentu dzīvi un ikdienu izglītības iestādēs Oklahomā.
Kā arī katru dienu no plkst. 19:00 LOC Tango zālē būs iespēja arī ārpus skolas satikties ar šiem jauniešiem un pavadīt laiku kopā.
Sarunā ar Ingu (no jauniešu mājas) vienojos, ka atkarībā no šī pasākuma izdošanās un izveidotajām attiecībām lemšu vai mēs kā biedrība "Par savu pilsētu" rakstīsim vai nerakstīsim projektu "PuMPuRs". Negribam rakstīt projektu tikai rakstīšanas pēc, bet ja tiešām izdodas aizsniegt jauniešus, ne tikai tos, kas kvalificējas šai grupai, bet arī citus, jo tomēr mērķis nav strādāt ar tikai apdraudēto jauniešu grupu, bet ikvienu jaunieti Liepājā.

Un tāpēc mērķis ir ar šo jauniešu grupu no ASV ir pastāstīt par izglītības izskatu pāri okeānam un par dzīvi kāda tā ir Oklahomā, ASV.

 Ja jūs gribētu iesaistīties, tad svarīgi būtu tagad vienoties par dienu un datumu, kurā mēs varētu iet uz jūsu skolu. Datumi ir sekojošie: 18,19 un 21 marts. ir 14 jaunieši, kuri būs sadalīti 2 grupās pa 7 katrā. Un atkarībā no jūsu skolas iespējām viena vai abas grupas varētu būt skolā angļu valodas vai citā priekšmetā un pavadīt jūsu skolā pirmo dienas daļu vai otro dienas daļu, vai abas, atkarībā no iespējām jūsu izglītības iestādē/s.

Priecāšos, ja būsiet atvērti un mūsu pilsētas dzimšanas dienas svētku nedēļā dāvāsiet saviem skolēniem šādu unikālu iespēju.

Gaidīšu atbildi
Lai jauka diena

Biedrības "Par savu pilsētu" priekšsēdētājs un jauniešu vakara "Online" vadītājsToms Bermaks"

Ne vārda vēstulē nav teikts par to, kas gan viegli atrodams un izlasāms Latvijas baptistu draudžu savienības mājaslapā, proti, ka Toms Bermaks ir pērn dibinātās Liepājas baptistu Centra draudzes sludinātājs.

Vai šis fakts bija jānoklusē tāpēc, ka ASV jauniešu vizītes mērķis nebūt nav tikai "pastāstīt par izglītības izskatu pāri okeānam un par dzīvi, kāda tā ir Oklahomā, ASV", bet arī (vai varbūt – galvenokārt) iesaistīt vietējos jauniešus baptistu pulkā? Un, vai noklusējot šo faktu, Bermaks ir izdarījis pakalpojumu savai baptistu organizācijai?
 

Liepājas domes komentārs
Pilsētas domes un Izglītības pārvaldes vadība nebija informēta par reliģisku pasākumu Liepājas izglītības iestādēs – pasākuma rīkotāji tieši bija vienojušies ar katras skolas vadību. Vadība skaidros apstākļus un sazināsies ar izglītības iestāžu vadību, lai noskaidrotu situāciju.

Atgādinām, ka reliģiska rakstura aktivitātes veikt izglītības iestādēs nav atļauts. To var darīt ārpus skolas un brīvprātīgi, bet ne organizēti skolās. Tāpat jāatceras, ka pat Satversmē baznīca ir atdalīta no valsts varas – to nosaka Satversmes 99. pants.

Atgādinām, ka Satversme ir ne vien juridisks, bet arī politisks dokuments, kas nosaka ne tikai šīs valsts tiesiskās pēctecības, bet arī politiskās filozofijas pamatus. Valsts un baznīcas šķiršanas princips ir iekļauts divos Latvijas likumos: konstitucionālajā un Reliģisko organizāciju likumā. Satversmē, kā zināms, ir visaugstākajā līmenī nostiprināti galvenie "uzvedības noteikumi" valstī.


Sludinājums

Svētuļi
06:51 | 21/03/19
ZIŅOT
(-14)
(20)
+

Baznīca atdalīta no valsts? Un to saka dome pie kuriem regulāri viesojas mācītāji un regulē noteikumus? Lai domnieki godīgi pastāsta, kādus jautājumus ik pārdienas risina ar mācītājiem. Pajautājiet, kāpēc mācītāji tik bieži viesojas un kas tiek lemts šajās reliģiskajās komisijās. Mati celsies stāvus.

Dreižes madāma
07:12 | 21/03/19
ZIŅOT
(-18)
(23)
+

Izrādās patiešām Liepājas Domē ir tāda reliģisko lietu komisija. Man arī ļoti interesē, ko tāda komisija lemj un kāpēc vispār 21. gadsimtā joprojām valsts vara saplūdusi tik cieši kopā ar baznīcu. Šoks, ka vēl slepus iesaista skolēnus! Rokas nost no nevainīgiem bērniem, nebāžaties virsū ar saviem pesteļiem. Vilnītis kā vienmēr tikai noskatās no malas uz visu šo. Neticu, ka reliģiozais mērs neko nezina par šo.

Vairākas skolas
07:22 | 21/03/19
ZIŅOT
(-8)
(12)
+

Ne tikai Tehnikumā viesojušies, paspējuši būt vēl vismaz 5 skolās.

Skolnieks
14:05 | 22/03/19
ZIŅOT
(-7)
(15)
+

Neviens nelika nākt uz pasākumu, paši varēja nākt un arī iet prom, ja nevēlējās vairāk būt. Skolās vajadzētu aizliegt mācīt mitoloğiju un latviešu pagānismu un bluķu vilkšanas. Jāmāca patiesība un ticība Dievam nav reliğija, tās ir attiecības ar Dievu. Un Dievs mūs ir radījis, nevis sprādziens vai no pērtiķiem vai no kā cita. Kādēļ tad tagad pērtiķi nepārvēršas par cilvēkiem? Dārvins beigās noliedza savu teorēmu un pateica, ka tā bija pasūtīta.

mamma
14:46 | 21/03/19
ZIŅOT
(-15)
(24)
+

labāk lai brauc un māca ticības lietas kristieši, nevis visādi izvirtuļi nāk uz skolām no visādiem papardes ziediem un māca prezervatīvus uzvilkt un seksu starp viendzimumu pāriem un vēl to, ka katrs pats var izvēlēties sev dzimumu. Vot šitādus turiet no skolām un dārziņiem pa gabalu lūdzu!

Skolotāja
07:25 | 21/03/19
ZIŅOT
(-14)
(23)
+

Diezgan nekorekti. Nekādas brēkšanas nebija un nevar būt, jo baptisti faktiski kā luterāņi vai metodisti, atšķiras vien kristīšanās, kas atspoguļojas arī nosaukumā - pagremdēšanā. Zinot, ka baptisti viena no lielākajām pasaules denominācijām, tajā pat ASV prezidenti u.c. cilvēki, izdomāt kaut kādus šausmu stāstiņus jau nav diez ko pareizi.

trusis
08:53 | 21/03/19
ZIŅOT
(-12)
(11)
+

Baptisti ir dažādi. Viņi pat paši savā starpā mēdz norādīt par kādu citu draudzi - tie ir tie harizmātiskie baptisti. Nu un harizmātiskie mēdz arī bļaut un tamlīdzīgi. Par to var pārliecināties, kaut vai šito "harizmātu" jūttjubes kanālos sprediķošanu paskatoties.

hh
07:40 | 21/03/19
ZIŅOT
(-17)
(16)
+

Sektanti uzbāžas . Ceirulis ar kamēr domē sēdēja bāzās visiem viršu ar savu seku

Dagoberts
07:51 | 21/03/19
ZIŅOT
(-17)
(12)
+

Paši baznīcas dogmu nozombēti un citus velk iekšā tajā pašā idiotismā.

Mamma
08:50 | 21/03/19
ZIŅOT
(-10)
(16)
+

Vai kāds kādreiz ir padomājis par to, kāpēc katoļi, luterāņi un pareizticīgie nevienam neuzbāžas ar savu ticību? Bet sektanti - baptisti, mormoņi, visādas Prieka vēstis un kas tikai nē, skrien pa pasauli un bāžas visiem virsū. Vajadzētu kaut kādu likumu, kas aizsargætu no šo sektantu uzmācības, bet tā vietā atļauj pilsētas centrā uzsliet mormoņu baznīcu un rīkot dažādu sektu reliģiskā fanātisma pārņemtu ļautiņu kolektīvā ārprāta seansus.

katolienei
14:49 | 21/03/19
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

un tas bārdainais Tev ir uzmācies? Varbūt nevajag apmelot?!

Katoliene
09:07 | 21/03/19
ZIŅOT
(-8)
(10)
+

Katoļi un luterāņi neuzbāžas? Un kā vēl uzbāžas! Katru otro dienu Rožu ielas namiņā iesoļo kāds bārdains melnsvārcis.

Esa
08:59 | 21/03/19
ZIŅOT
(-13)
(22)
+

Pateicos adminiem par šīs neglītās tēmas šķetināšanu un patiesības noskaidrošanu.

Šie amerikāņi viesojās arī vidusskolā. Ne vārda neminēja par Dievu , bija forši, daudz stāstīja par ASV. Dieva pielūgšana notika LOCā.
Gan jau, ka aģitanti zina, ka skolās nedrīkst savus pesteļus lasīt, tāpēc ar viltu jauniešus uzaicināja uz LOCu.
Uz turieni amerikāņi laipni uzaicināja ikvienu interesentu parunāties par izglītību, dzīvi ASV, neminot, ka notiks baznīcēnu kopāsanākšana un rakstu lasīšana! Klātesošie tika dāsni cienāti ar našķiem. Varbūt tāpēc, lai nāktu atkal? Un tad sajustos kā parādnieki un iestātos sektā? Visvieglāk jau ir savervēt jauniešus ar nenobriedušiem prātiem un vecus cilvēkus.
Nekas jau nav pret notiekošo. Lai lasa savus rakstus, kamēr slikti paliek. Vienkārši vajadzēja jauniešus informēt par to kāds īstenībā pasākums notiks LOCā, lai jaunieši netērē laiku uz turieni dodoties klausīties baznīcu aģitantu vārsmās! Neglīti ir slēpt patieso pasākuma mērķi!

Tfu
10:44 | 21/03/19
ZIŅOT
(-17)
(7)
+

Parasta nomelnošanas kampaņa.

trusis
09:04 | 21/03/19
ZIŅOT
(-7)
(14)
+

Mācītājs izliekas par sabiedriskas organizācijas pārstāvi, un viss rullē. Satversme ir ievērota. Bet nu jopcik, katras skolas direktoram (šitās viesošanās ar sekojošu aicinājumu uz tusu Tango zālē bija ne vienā vien skolā) bija visas iespējas apskatīties, kas tas par putnu un vai tiešām tas viss tikai par "Oklahomas izglītības izskatu". Kačāt savu (jebkādu) ideoloģiju nenobriedušiem prātiem ir vienkārši zemiski.

zobenssk
09:21 | 21/03/19
ZIŅOT
(-17)
(9)
+

Vilnītis, Deksnis un Bermaks ir sasitīti ar vienu baznīcu.

Cilvēks
14:17 | 24/03/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tā nu gan nav taisnība.

Liecinieks
14:50 | 21/03/19
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Visiem trim nosauktajiem Bībele viena, bet baznīca gan katram sava.

mamma
14:48 | 21/03/19
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

šī jau ir apmelošana. Cik man zināms visi trīs kungi ir katrs savā draudzē.

Lapsta
09:37 | 21/03/19
ZIŅOT
(-12)
(18)
+

Ok, varbūt veids kādā sevi pozicionēja nebija ok. Bet cik dzirdēju no sava jaunieša tad tiešām nekas šausmīgs tur nav bijis. Parasts jauniešu tusiņš. Domāju šis pasākums noteikti ir daudz labāks par to kur stāsta par izsargāšanos vai to, ka ir ok izvēlēties savu orientāciju.

to lāpstai
00:27 | 22/03/19
ZIŅOT
(-10)
(1)
+

Kā tas tiek nozombēts? Kas notiek ar jauno cilvēku? Varbūt vajag pastāstīt, kas izmainās, vai cilvēks kļūst agresīvs, uzmācīgs un kaujas, nemācās? Lai ir skaidrs, kas notiek ar mūsu bērniem.

lapstai
10:36 | 21/03/19
ZIŅOT
(-14)
(9)
+

Jā, jā, parasts jauniešu tusiņš ar Dieva piesaukšanu , aurošanu, nozombēto raudāšanu. Baznīcās jau vienmēr viss sākas nevainīgi un jaunietis pat nespēj pamanīt kā tiek ievilkts reliģisko organizāciju tīklos un paliek par tādu pašu nozombēto.

Opis VA
10:23 | 21/03/19
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Parādiet vai nosauciet kaut vienu Baptistu - slepkavu vai LIELU ZAGLI

to Opis
10:58 | 21/03/19
ZIŅOT
(-13)
(12)
+

https://tautastribunals.eu/?p=45322

https://www.sudzibas.lv/iepajas-baptistu-nacaretes-draudze-liekuliba-kas-parsteidz-c36710

Nav atšķirības kuras ticības piekritējs esi. Pietiekoši daudz lasīts par nesmukumiem, pārkāpumiem un viltu, kas notiek baznīcās. Labāk turēties tālāk no ikvienas baznīcas un draudzes, lai neskalo smadzenes. Iesaku to mācīt arī saviem bērniem un vecvecākiem. Var ticēt Dievam, dari to sirdī, nevis baznīcā. Nav vajadzīga draudze, lai ticētu Dievam. Ticību piekritēji pasaulē atnesuši karu, nemieru un asinsizliešanas.

Kauns
11:03 | 21/03/19
ZIŅOT
(-7)
(19)
+

Tiešām kauns lasīt šos komentārus. Ja tādi ir pieauguši cilvēki - kāds tur brīnums, ka šobrīd sabiedrība ir tāda- kāda viņa ir.

kaunam
11:46 | 21/03/19
ZIŅOT
(-7)
(11)
+

Var, lūdzu, konkrēti? Par ko kauns? Komentāros izskan arī protests pret liekulību un dubultmorāli ( par kuras klātbūtni valstī izteikušies ne viens vien no Latvijā pazīstamiem cilvēkiem), ko piekopj valstsvadības līmenī. Konkrēti - Satversmē raksta vienu, bet realitātē dara citu, runās un rakstos skandē vienu, bet praktizē pavisam ko citu. Vai par šo protestu jākaunas? Reliģiju lielākais ļaunums ir cilvēka godaprāta demontēšana ar materiāliem labumiem. Jau no krustukaru laikiem. Pat grēku atlaides līdz mūža beigām tika solītas par atbalstu krustnešiem. Iebarošana var dārgām dāvanām (ne tikai ar našķiem) turpinās. Un godaprāta aprakšana arī.

Dagoberts
11:25 | 21/03/19
ZIŅOT
(-8)
(15)
+

Aha!
Baznīca rullē pa pasauli gadu tūkstošus.
Vai pasaule šajā laikā ir palikusi labāka? Taču nē!
Un nevajag muldēt, ja ne baznīca, tad pasaule būtu vēl sliktāka. Baznīca ar pedofīliju, korupciju, cilvēku zombēšanu aktīvi piedalās pasaules graušanā. Jēzus vēsts tur sen ir pazudusi!

Par ko
11:21 | 21/03/19
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Par ko tieši kauns?

Dagoberts
11:28 | 21/03/19
ZIŅOT
(-9)
(2)
+

Mīlestība daudzās valodās rakstās kā AMOR
Mīlestības pretstats ir naids.
Izlasiet vārdu AMOR pretstatā - no otra gala - un uzskatāmi ieraudzīsiet, kur ir pasaules lielākais sātanisma perēklis.

Skola
13:22 | 21/03/19
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Bermaka kunga latviešu valodas zināšanas un rakstības kultūra daudz izsaka par viņa iekšējo kultūru?

Vista
00:44 | 24/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jā, jā, noskaidrojiet vidu pie dieva, lopi tādi, un tad tikai savas netīrās ķepeles lieciet uz klaviatūras!

Skolnieks
23:28 | 23/03/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Toms ir dzīvojis vairākus gadus Īrijā, tādēļ viss ir labi. Dievs viņu uzrunāja veidot draudzi un Dievs arī palīdz to darīt. Lūdzu vispirms noskaidrojiet visu un tikai tad rakstiet kādu rakstu un/vai komentārus. Jūs apmelojiet cilvēkus. Dzeltenā prese, tenku rakstītāji.

Skolnieks
23:28 | 23/03/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Toms ir dzīvojis vairākus gadus Īrijā, tādēļ viss ir labi. Dievs viņu uzrunāja veidot draudzi un Dievs arī palīdz to darīt. Lūdzu vispirms noskaidrojiet visu un tikai tad rakstiet kādu rakstu un/vai komentārus. Jūs apmelojiet cilvēkus. Dzeltenā prese, tenku rakstītāji.

Mamma
14:02 | 21/03/19
ZIŅOT
(-5)
(22)
+

Dīvaina sajūta pārņem, lasot šos naida pilnos, ļaunos, agresīvos komentārus. Vai tādi tiešām esam? Tie pareizie, baznīcās neejošie, Dievam neticošie, kas uzskata, ka tikai viņiem ir taisnība? Tie gudrie pieauguši, kas tik labi zina, kā pareizi jādzīvo? Tad kāpēc jūsu bērni ir izslāpuši pēc sarunām ar to pašu pieminēto Tomu par dzīves jēgu, par attiecībām, par ģimeni, par to, kas labs un kas slikts, no kā savā dzīvē labāk izvairīties, lai neciestu katastrofu? Tāpēc, ka jauniešiem šīs pārdomas un sarunas ir svarīgas, bet jūs paši to saviem bērniem nespējat dot. Protams, esmu kategoriski pret reliģijas izmantošanu un manipulēšanu ar ticīgajiem politiskos nolūkos vai pašlabuma gūšanai (kas arī diemžēl notiek), bet nezinu gan, ka kādam lielu ļaunumu būtu nodarījusi viņa paļāvība Visuaugstākajam. Lai cilvēks atrastu savu ceļu un pārliecību, viņam jāzina visi viedokļi. Jūs ar savu agresīvo ateismu tieši tāpat zombējat, kā fanātiskie ticīgie, nekādas atšķirības.

rmp
15:19 | 21/03/19
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Tad iedodiet savam bērnam palasīt Aristoteļa "Nikomaha ētiku", bet vieglāk un ērtāk taču iet pie tomiem parunāties, nekā izglītot sevi un bērnus.

Turārā
15:18 | 21/03/19
ZIŅOT
(-7)
(6)
+

Nu re, sāk jau plosīties :D Zombējot viņus, nabagus! Tak paskatieties tā Toma Bermaka vadītos pasācienus, internetā pieejamus (starp citu, diez kāpēc viss tik ļoti jāpublisko) un padomājiet, kurš kuram ko cenšas iestāstīt. "Pagānisko grēku" apkarotāji, eh. Personīgo vērtību sistēmu stutējiet, nevis sludinātājiem mutē skatieties.

sela
14:21 | 21/03/19
ZIŅOT
(-15)
(6)
+

Atejisti rullē! Ticīgiem cilvēkiem par to atliek tikai skumji pasmaidīt. Jā, vēsture ir vēsture, tur daudz kas noticis un dažādi var uz to skatīties, bet to gan grūti iedomāties, kāda izskatītos pasaule, ja tai atņemtu visas tās kultūras bagātības, kuras radītas Dievam par godu.

Cilvēks
14:21 | 24/03/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Atejisti nonāks ellē...

to >sela
15:31 | 21/03/19
ZIŅOT
(-5)
(17)
+

Nezin kāpēc neviens neuztraucas, ka jaunieši auro, tirinās un dejo savā pulkā visos festivālos, ballītēs un koncertos? Arī brīžam tādā eiforijā, ka liekas kā nozombēti. Un gadās pat, ka šo eiforiju izraisa ne tikai sakāpinātas emocijas, bet šadas tādas palīgvielas. Un tad neviens šeit neraksta un neceļ sašutuma vētru. Kāda atšķirība? Ja publiskos dzerstiņos, tad ir normāli kliegt, aurot, tirināties, bet, ja līdzīgi domājošo un jūtošo bariņā Dievu slavē, tad nav normāli paust savas emocijas?

Dagoberts
15:30 | 21/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

"Dienu" -> "Dievu"; "starnieku" -> "starpnieku".

Dagoberts > selai
15:17 | 21/03/19
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Manā skatījumā nav problēmu ar Dienu un viņam par godu radītajām bagātībām.
Problēma ir ar starnieku pakalpojumiem. Tak zināt, kas tie tādi ir? Nu, jā, tie, kas neparko ievāc meslus.
Baznīca (reliģija) ir tieši tāds pats starpnieks starp Cilvēku un Dievu. Ticīgie var turpināt skumji smaidīt un turpināt meslot. taču varbūt ir pienācis laiks atvērt acis, pamosties, iztaisnot muguras un ieelpot ar pilnu krūti? Ja, ieelpot Dievu! Tas ir tepat visuresošs!

>sela
14:29 | 21/03/19
ZIŅOT
(-9)
(8)
+

Nevajag svētuļiem melot un vilināt bērnu uz tipa "nevainīgu" pasākumu! Tirinieties , aurojiet, dejojiet savā pulkā, nevervējiet normālus jauniešus! Daudzi jaunieši bija šokā. Zmē nomests laiks dodoties uz bļauru pasākumu.

Tumsonība!
18:00 | 21/03/19
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

Sektantismam nav vietas 21.gadsimtā!

Ak šitā
10:26 | 23/03/19
ZIŅOT
(-9)
(0)
+

Kāpēc baptisti nav sekta?! Ar ko tad šie atšķiras no tiem, kas "ir" sekta?! Ar nozombēto skaitu? Ja sasniedz tūkstošus, tad vairs nav sekta, bet "reliģija", "draudze"? Nu KĀ var 21.gadsimtā ticēt tam sviestam?!!! Es vēl piedotu viduslaiku cilvēkam, daudz ko vēl nezināja utt., bet mūsdienās tā ir tumsonība, liekulība un noziegums pret cilvēci "Dieva" aizsegā pūderēt smadzenes.

Dagoberts > 18:54
19:25 | 21/03/19
ZIŅOT
(-10)
(5)
+

Nē, runa te nav par izklaidēšanos.
Runa ir par jauniešu ievilināšanu reliģiski dogmatiskā pasākumā.

Aij aij aij
19:11 | 21/03/19
ZIŅOT
(-8)
(2)
+

Nekaro pret baznīcām. Tikai raizējas par to, ka centra draudze, kurai piemīt dažas sektantiskas īpašības, apdraud liepājniekus. Lai ticētu dievam nevajag baznīcu. Dievam pie vienas vietas, ko mēs dumjie cilvēki darām. Viņam par mums būtu kauns.

to Tumsonība!
18:54 | 21/03/19
ZIŅOT
(-8)
(13)
+

Maini dzimumu. Esi gatavs 21. gadsimtam. Tetovē zīmes uz ķermeņa un kļūsti par pagānisma pielūdzēju. Eh, cilvēk no šī gadsimta Tu neredzi neko. Neaizmirsti nosaukt citus par tumsoņām - tā ir neintelekta pazīme. Gudrs cilvēks gudri spēj komentēt un argumentēt. Baptisms nav sekta, to nu vajadzētu zināt šajā gadsimtā. Par pasākumiem - ja cilvēks apmeklē pasākumu un tas šķiet nepievilcīgs, var iziet ārā un doties uz kādu citu - interesantāku izklaides vietu. Šķiet, runa te ir par izklaidēšanos, kas vieniem patika, citiem ne. Vai kāds pēc tāda apdraudējuma ir kļuvis slims vai traumēts? Apdzērās, pievēma zāli un saķēra HIV? Vai kāds pieprasīja uzrādīt ieejas biļeti? Kas tad īsti ir noticis, ka tik skarbi un ateistiski, kā padomju laikā, apkaro baznīcu... traki laiki mūsu pilsētiņā.

nav
14:31 | 22/03/19
ZIŅOT
(-3)
(15)
+

Nesaprotu cilvēki kāpēc jūs par šo tā uztraucaties?. Visos afišos bija rakstīts ka šo pasākumu organizē "Liepājas Centra Baptistu draudze''. Jums ir jābūt tad pilnīgi sistiem, lai domātu, ka tur nestāstīs par Dievu. Neviens nespiež šiem jauniešiem ticēt Dievam tā ir viņu brīva izvēle ticēt vai neticēt. Un ja jūs pameklētu kārtīgāk šajos rīkotajos jauniešu vakaros stāsta par jauniešiem tuv'm t'mām par kurām viņi nelabprāt runā ar saviem vecākie. Kāpēc neviens no jums neuztraucas par to, ka jūsu bērni iet nonarkojas un nodzeras katras brīvdienas? Labāk, lai viņi pavada laiku jauniešu vakaros nekā nodzer savu dzīvi.

to nav
15:04 | 22/03/19
ZIŅOT
(-12)
(5)
+

Amerikāņi jauniešu uzaicināja LOCā uz parunāšanos par dzīvi Amerikā, izglītības jautājumiem, ne vārds netika teikts, ka tur būs bļaustīšanās, transā ievesto raudāšana, svēto grāmatu lasīšana, smadzeņu skalošana, iebarošana ar saldumiem.

To nav
21:01 | 23/03/19
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Acīmredzot tu neesi bijis uz pasākumu locā un vienkārši runā, kas nāk prātā! Atbildi par saviem vārdiem: kurš błāva? Kura grāmata tika lasíta? Neviena! Kurš skaloja smadzenes? Tad ja stāsta par Dievu ir skalošana? Un ko māca jebkur citur, tad tas ir ok? Ko nozīmē transā vešana? Tu acīmredzot tur neesi bijis. Pilnīgi meli. Un piebaroja ar saldumiem - pilnīgi meli. Neviens nevienu nebaroja. Tie, kas raksta pret šo visu, neviens nav bijis klāt un neko nezina. Vienkārši akli ienīst ticīgos.

Jaunietis 18+
21:38 | 23/03/19
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

ASV jaunieši skolā runāja tikai par sevi un savu dzīvi ASV un skolu sistēmu.
To ko viņi darīja pēc tam vakarā, tas nav pret likumu. Tie, kas iet putās ir jasakārto pašiem savas dzīves.
Skaļie bļāvēj, Summer Sonds sāk tirgot biļetes, ievilinās jauniešus dzerstiņā un transa mūzikas kultā, šis laikam jus nekasa.

Cilvēks
14:33 | 24/03/19
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Tie, kas tur nebija, kā jūs vispār varat kaut ko rakstīt? Jūs tikai ar to parādat, ka jums ir zems intelekta līmenis. Kaunaties! Nebija nekāda "svēto rakstu lasīšana", tikai aicinājums pieņemt sirdī īsto un dzīvo Dievu, vēl tika piedāvāta aizlūgšana. Uzkodas bija tikai kā ķirsītis uz kūkas. Bija lieliska iespēja iepazīties ar jaukajiem otrā krasta cilvēkiem un izveidod lieliskas attiecības. Un vēl, mācītājs Toms ir lieliskākais cilvēks ko esmu saticis...

idiotiem dažiem
20:05 | 24/03/19
ZIŅOT
(-9)
(3)
+

Lai Belcebuls to sektu parauj! Rokas nost no normāliem bērniem! Normāli bērni pazaudēja laiku dodoties uz tik nožēlojamu transā raudāšanas un smadzeņu skalošanas vājprātu un kautkādu murgu lasīšanu! Kāpēc tas amerikāņiem bija jāslēpj izliekoties par normāliem jauniešiem, nevis atklājot patieso būtību un aģitācijas nolūkus? Varbūt Tomam Bermakam bija nolikts uzstādījums, cik svaigas miesas jāiebaro ar dumjībām un jāsavāc svētuļu aprindās?

Katrs pats zinās kā Dievu pieņemt, ne jau kaut kādi aģitanti to diktēs! Nekur nebija rakstīts, ka būs kaut kāda aizlūgšana, bet aicināja tikai parunāties par izglītību Amerikā! Tie frukti, kas šo melu pasākumu organizēja ir lielākie meļi, kas sastapti! Tāpēc atkārtoju un atkārtošu vēl un vēl - BAZNĪCAI UN NEVIENAM SVĒTULIM UZTICĒTIES NEDRĪKST!!!! Ikviens mācītājs ir tieši tāds pats cilvēks kā mēs. Viņš nav izredzētais, viņš nav saikne ar Dievu. Viņam ir tieši tādas pašas iekāres un noslieces kā ikvienam cilvēkam! Būsim uzmanīgi!

Ļoļiks
17:44 | 26/03/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Jauniešu narkošanās,dzerstīšanās,laimētavas pogu spaidīšana,tā laikam ir šī gadsimta ,īstenā,nodeva.. ..kungi,šis gadsimts ir miris....

Ļoļiks
15:44 | 26/03/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Tu i pirmais no tiem dažiem....skumji skan dziesma...vārdi no atmodas dziesmas,kur ir pieminēts Viņš, galvenais,ko dziedāji pats vai Tavi seņči,bet tagad spļauj virsū....

to cilvēks
12:55 | 25/03/19
ZIŅOT
(-4)
(1)
+

1)Pierādi man mācītāja saikni ar Dievu!
2)Kāpēc daudzi mācītāji seksuāli izmanto mazus bērnus?

Cilvēks
21:33 | 24/03/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Amerikāņi ir ļoti jauki, nevis kaut kādi nenormāli cilvēki. Skolās par nevienu neaizlūdza, tikai aicināja uz vakariem LOCā! Tā bija jauniešu izvēle, iet vai neiet. Protams, katrs mācītājs ir tāds pats cilvēks kā mēs, bet tas, ka viņam nav saikne ar Dievu, tie ir meli, jo Dievs ir īsts...

Lori
04:25 | 25/03/19
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com,,,

Jonas
09:02 | 27/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki