Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kardiologs Andrejs Ērglis izglītos Liepājas skolēnus


atlikušas 250 zīmes


Kardiologs Andrejs Ērglis izglītos Liepājas skolēnus (3)

Autors: Kristīne Čabikina, Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste
Pirmdienā, 09. oktobrī, 2017 | BIRKAS: lekcija , veselības aprūpe , 2.vidusskola , projekts , Dome
Izdrukāt Ziņot

Latvijas Kardioloģijas centra vadītājs profesors Andrejs Ērglis 12. oktobrī pulksten 10 A. Puškina 2. vidusskolā Liepājas skolēniem pasniegs atvērtu mācību stundu par sirds veselību.

Ar atvērto sirds veselības stundu tiks aizsākts izglītojošs projekts, kura ietvaros Liepājas vidusskolu audzēkņi tiks aicināti veikt pētījumu par sirds veselības rādītājiem savās ģimenēs. Pētījuma rezultāti tiks apspriesti mācību stundās kopā ar pedagogiem, lai izvērtētu sirds veselības riskus un apspriestu ieteicamos profilakses pasākumus sirds veselības stiprināšanai.

Kā norāda Ērglis: "Ir pierasts, ka ģimenē vecāki un vecvecāki ir mūsu skolotāji. Bet patiesībā arī bērni ir mūsu skolotāji! Un, runājot par veselību, bērni var būt tie, kuri iedvesmo vecākus veselīgam dzīvesveidam – vairāk kustēties, pareizi ēst, biežāk gatavot mājās un darīt to kopā! Jā, arī pārbaudīt veselību un mērīt asinsspiedienu kopā – kāpēc gan ne? Bērni priecājas par veseliem, aktīviem, dzīvespriecīgiem vecākiem, tāpēc ļoti atbalstāma ir radoša skolotāju un jauniešu iesaiste veselīga dzīvesveida popularizēšanā skolās.”

Visām skolām tiks izplatīti bezmaksas izglītojošie un informatīvie materiāli par sirds un asinsvadu veselības profilaksi.

Pasākums notiks Liepājas pilsētas pašvaldības projekta "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs." ietvaros sadarbībā ar pacientu biedrību "ParSirdi.lv". Tā mērķis ir veicināt veselīgu paradumu veidošanos jau agrīnā vecumā, izglītot bērnus un jauniešus par sirds veselību, aktualizēt skolēnu vidū sirds slimību profilakses jautājumus, skaidrojot veselīgu ēšanas paradumu un regulāru fizisku aktivitāšu nozīmi.

Uzziniet vairāk par sirds un asinsvadu veselību: http://www.parsirdi.lv.


Sludinājums

Antūns
22:59 | 09/10/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Kāpēc krievu skolā ?

kaut kāds vāāks
23:47 | 09/10/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Un kāpēc šajā krieveļ;u skolā? Pēc kāda principa sola tika izvēlēta? Vai tā ir kāda kārtējā poropaganda? kāpēc tik negodīgi? Bija kāds konkurss?? Ko mūsu pilsētas izglītības darbiniķeļi var pastāstīt?

kaut kāds vāāks
23:49 | 09/10/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Un plkst.10:00 nemaz netiek neviens no citām skolām!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki