Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Karjeras nedēļā skolēni iedvesmojas no slavenībām


atlikušas 250 zīmes


Karjeras nedēļā skolēni iedvesmojas no slavenībām Karjeras nedēļas atklāšanas pasākums 5.vidusskolā

Otrdienā, 17. oktobrī, 2017 | BIRKAS: karjeras nedēļa , 5.vidusskola , Renārs Kaupers
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

16.oktobrī 5.vidusskolā notika Karjeras nedēļas atklāšanas pasākums "Iedvesmas stunda", kurā skolēnus uz  savu spēju un talantu apzināšanu iedvesmoja dziedātājs Renārs Kaupers.

Pasākumu vadīja mūziķis Arstarulsmirus jeb ex Gustavo, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Pasākuma iedvesmotāju, Renāra Kaupera un Gustavo dziesmu un atziņu rosināti, arī skolēni draudzīgā sarunā dalījās ar saviem plāniem un nākotnes nodomiem, kopīgi meklējot iedvesmas avotus dzīvē.

Šodien, 17.oktobrī Liepājas 8. vidusskolā viesosies  slavenā multimāksliniece, gleznotāja Elita Patmalniece. Māksliniece radīs priekšstatu par profesiju – mākslinieks, gan sniegs informāciju par profesijā nepieciešamajām īpašībām, prasmēm un iemaņām, kā arī par to, kur iespējams apgūt minēto profesiju un par jomām, kur mākslinieks var strādāt.

Pasākuma laikā notiks kopēja darbošanās ar bērniem - radot unikālu mākslas darbu uz Liepājas 8. vidusskolas gaiteņa sienas.

Karjeras nedēļas laikā skolēni dosies ekskursijās uz Liepājas SEZ uzņēmumiem SIA "Expedit Baltic" un SIA "Jensen Metal", lai iepazītos ar ražošanas procesiem, metālapstrādes profesiju piedāvājumu un tiktos ar uzņēmējiem.

19.oktobrī pulksten 14.10 PIKC Liepājas mūzikas mākslas un dizaina vidusskolas zālē (LMMDV) notiks diskusija par latviskās identitātes saglabāšanu ārzemēs, kurā ar stāstījumu par savas identitātes noturēšanu globālajā laikmetā iepazīstinās LMMDV radošais direktors Ivars Pilips Matisons, kurš darbojies reklāmas uzņēmumos, studējis Vācijā un Spānijā un Iespējamās misijas skolotājs Mārtiņš Rācenis, kurš dzimis un audzis ASV, bet pašlaik Iespējamās misijas ietvaros māca fiziku Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā.

18.oktobrī J.Čakstes 10. vidusskolā notiks skolēnu ātradīšanas čempionāts, "Adi ātri!", bet Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā – pasākums "Pielaiko profesiju", kurā skolēni meistardarbnīcās iepazīsies ar dažādu profesiju pārstāvjiem un iejutīsies konkrēto profesiju pārstāvju lomās.

No 12. līdz 20.oktobrim tirdzniecības centrā "Ostmala" notiks Liepājas pilsētas pirmsskolu izglītības iestāžu audzēkņu darbu izstāde "Zem profesijas cepures",  kurā sagatavošanas grupu bērni būs izveidojuši dažādu profesiju cepures. Bērnudārzu audzēkņi dosies arī ekskursijās uz pilsētas iestādēm un uzņēmumiem, lai veicinātu bērnu izpratni par dažādām profesijām.

No 23. līdz 27.oktobrim Jauniešu mājā plānota nometne "Jauniešu biznesa skola", kurā savā pieredzē dalīsies tādi sabiedrībā labi zināmi cilvēki kā koka rokaspulksteņu ražotāja Ovi Watch vadītājs Dāvis Paipa, sabiedrisko attiecību eksperts Dzintars Hmieļevskis, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona vadītājs Salvis Roga, Blue Shock Race vadītājs Artis Daugins, radošās telpas "Ideju bode" vadītāja un sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Liepājā Krista Lapiņa un citi.  Vairāk informācijas par nometni un pieteikšanās, rakstot uz info@kbi.lv

Kā zināms, no 16. līdz 20.oktobrim Liepājā jau 6. gadu notiek "Karjeras nedēļa 2017", kuras devīze šogad ir "Es gribu! Es varu! Es daru!", kurā bērni un jaunieši, sākot no pirmsskolas līdz vidusskolai ar dažādu pasākumu palīdzību iepazīst darba tirgu un dažādas profesijas.Attēli:

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki