Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Karostas bērni var pavadīt laiku rotaļās un pulciņos


atlikušas 250 zīmes


Karostas bērni var pavadīt laiku rotaļās un pulciņos

Pirmdienā, 11. jūnijā, 2018 | BIRKAS: Karosta , Izglītības pārvalde , 2.mūzikas skola , 3.pamatskola , Tosmare
Izdrukāt Ziņot

Vecākiem, kuriem vasarā nav iespēju pieskatīt savus mazuļus, uz dažām stundām dienā var izmantot pašvaldības bezmaksas rotaļu grupas pakalpojumus.

Karostas rotaļu istaba, kura atrodas Liepājas 2. mūzikas skolā, Imantas ielā 8, strādā visus vasaras mēnešus, informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Rotaļu grupa paredzēta bērniem no 2 līdz 6 gadiem, tajā vecāki var uz dažām stundām atstāt mazuļus kvalificētu pedagogu uzraudzībā. Rotaļu grupā bērniem pieejamas rotaļlietas, spēles, grāmatas utt. Bērniem ir iespēja iepazīties ar dažādiem mūzikas instrumentiem.

Karostas rotaļu istabas darba laiki: pirmdienās un trešdienās no pulksten 8.30 līdz 14; otrdienās no 8.30 līdz 13, ceturtdienās no 8.30 līdz 13.30, piektdienās no 8.30 līdz 12. Kontakttālrunis vasarā: 26519709.

Karostas un Tosmares mikrorajonu bērniem vecumā no 6 līdz 14 gadiem vasarā ir iespēja turpināt apmeklēt arī bezmaksas pulciņu nodarbības Liepājas 3. pamatskolā – pirmdienās un piektdienās no 12 līdz 14 futbolā trenera Aleksandra Ivanova vadībā, pārējās darba dienās no 15.30 līdz – 17 skatuves mākslā un tautiskajās dejās skolotājas Jeļenas Kļevcovas vadībā. 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki