Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Karostas Pensionāru dienas centrs aicina jaunus dalībniekus


atlikušas 250 zīmes


Karostas Pensionāru dienas centrs aicina jaunus dalībniekus (1)

Ceturtdienā, 11. janvārī, 2018 | BIRKAS: Karostas Pensionāru dienas centrs , Ģenerāļa Baloža 1
Izdrukāt Ziņot
Ģenerāļa Baloža ielā 1
Ģenerāļa Baloža ielā 1
FOTO: Google maps

Karostas Pensionāru dienas centrs, kurš jau astoņus gadus darbojas Sociālās dzīvojamās mājas Ģenerāļa Baloža ielā 1 paspārnē, no jaunā gada atsācis savu darbību.

Tas aicina seniorus aktīvi iesaistīties gan pašdarbības pulciņos, gan kopīgi pavadīt brīvo laiku ārpus mājas ar citiem domubiedriem, informē Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Katru darba dienu no pulksten 10 līdz 16 šeit ikviens var atnākt izlasīt jaunāko laikrakstu "Kurzemes vārds" un pāršķirstīt žurnālus, iedzert tēju, uzspēlēt dažādas galda spēles, novusu.

Otrdienās no pulksten 11 līdz 13 atsāksies kopīgās dziedāšanas nodarbības muzikālās pedagoģes  Laines Zeiles vadībā. Katru otro nedēļu otrdienās no pulksten 13 līdz 15 notiks līnijdeju nodarbības, kuras vadīs dejotāja Inguna Zvaigzne (līdzi jāņem čībiņas vai viegli apavi). Nodarbības ir bezmaksas. Pirmā tikšanās reize ar dziedātājiem un dejotājiem būs otrdien, 16. janvārī.
Savukārt no 18. janvāra ceturtdienās no pulksten 13 līdz 15 plānotas kopīgas rokdarbu radošās darbnīcas. Iesākumam centrā būs pieejama arī dzija no ārdītiem materiāliem, audums, papīrs. Arī paši pensionāri aicināti “neturēt sveci zem pūra" un nākt radošajās nodarbībās rādīt savas prasmes rokdarbos, palīdzot apgūt tās arī citiem. Plānots, ka uz Lieldienām varētu sarīkot arī senioru radošo darbu izstādi.

Papildus informācija par centra darbu pa tālruni: 63454355


Sludinājums

okey
15:42 | 11/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Beidzot !!!!!Tā mūs raidīja prom un neļāva izpausties.....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki