Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Klientu diena "Mēness Namā" ar draudzīgām nesezonas cenām


atlikušas 250 zīmes


Klientu diena "Mēness Namā" ar draudzīgām nesezonas cenām (6)

Pirmdienā, 28. septembrī, 2015 | BIRKAS: Mēness nams , nekustamais īpašums , atvērto durvju diena
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 3.oktobrī, no pulksten 11 līdz 16 ikviens interesents tiek aicināts uz pirmo rudens Klientu dienu jaunajā dzīvokļu projektā "Mēness Nams", Liepājā, Reiņu meža ielā 9.

Projekts atrodas Liepājas pilsētas Ezerkrasta dzīvojamā rajonā starp Pērkones kanālu un M. Ķempes ielu.

Sākoties rudenim, iepriecinām potenciālos mājokļu pircējus ar pazeminātām dzīvokļu cenām. Šo uzsveram kā unikālu dzīvokļu iegādes nesezonas piedāvājumu. Klientu dienas pasākuma partneris – lielākais elektronikas un sadzīves tehnikas tirgotājs Baltijā "RD Electronics" – tiem, kuri Klientu dienas ietvaros rezervēs dzīvokli un noslēgs līgumu, dāvinās "Samsung Smart 43" collu televizoru.

"Mēness Nams" ir no jauna būvēta daudzdzīvokļu māja ar 71 dzīvokli un visām vēlamajām ērtībām – sakopta vide, labiekārtota apkārtne, viegli pieejams viss nepieciešamais komfortablai dzīvei. No mājas augšējiem stāviem redzama Baltijas jūra un Pērkones kanāls ar pastaigas parku, netālu atrodas Liepājas ezers. Pilsētas šarms un sakārtotā infrastruktūra, ko sniedz Ezerkrasta dzīvojamais rajons – šis ir jaunas dzīvojamās mājas projekts, kas ļauj dzīvot ērtāk. Mājas apkārtējā teritorija ir labiekārtota – izveidots bērnu rotaļu laukums un norobežota autostāvvieta.

Klientu dienā interesenti varēs apskatīt pieejamos mājas dzīvokļus, kā arī saņemt konsultācijas no "Mēness Nams" pārstāvjiem. Pasākuma apmeklētāji tiks cienāti ar uzkodām un karstiem dzērieniem no restorāna "Piano".
 
Ilze Ozoliņa, "Mēness Nama" pārdošanas vadītāja: "Mēs nākam pretī visiem tiem, kuri vēlas un plāno tuvākajā laikā iegādāties mājokli Liepājā. Ir iestājies rudens un drīz klāt būs arī ziema. Mēs saprotam, ka ģimenēm izdevumi šai laikā pieaug. Taču, ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc jauniem dzīvokļiem, mēs zinām arī to, ka mājokļa iegāde joprojām ir daudzām ģimenēm ļoti nozīmīga. Jo īpaši laikā, kad arvien vairāk ģimeņu vēlas dzīvot jaunā un energoefektīvā mājā. Tāpēc ar prieku piedāvājam izmantot mūsu nesezonas cenas visiem "Mēness Nama" dzīvokļiem. Būsim priecīgi Jums arī uzdāvināt jaunākās paaudzes "Samsung Smart TV" sadarbībā ar "RD Electronics", ja vien 3.oktobrī izdarīsiet savu pareizo izvēli mājokļa iegādē!"


Sludinājums

Valoda
08:58 | 28/09/15
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Vai skolā rakstīt vairs nemāca? Kāpēc nams ar lielo burtu!

Haims
10:21 | 28/09/15
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Viegls biznes nopērk labu, nepabeigtu ēku, pielīmā dārgas tapetes un uzvārās.

xtc
14:27 | 28/09/15
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Nu NEREĀLI LIELS ir pieprasījums pēc dzīvokļiem, ja jau jārīko šādas reklāmas kampaņas! Dzīvokļus vienkārši izķer kā siltus pīrādziņus :)

Mārketinga speciālisti, jptvmķ!!! :P

auni
20:09 | 28/09/15
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Jābūt patiesi tupam, lai pirktu tik sū...gu kabatiņu par tāāāādu naudu!!!

es
00:17 | 29/09/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Skatos, neveiksminieku un skauģu Liepājā vēl pietiek

pantonīms
21:35 | 28/09/15
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Negribas bojāt noskaņojumu visiem, kuri, kā noprotams, skriešus krišus nesīsies iegādāties exkluzīvos dzīvokļus šajā Sapņu Namā, pavēstot to, ko par namu saka mans švāģeris - apdarnieks. Laimīgu iepirkšanos!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki