Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Komerctelpām Liepājas centrā ierīkos siltumsūkni


atlikušas 250 zīmes


Komerctelpām Liepājas centrā ierīkos siltumsūkni (1)

Pirmdienā, 21. oktobrī, 2013 | BIRKAS: nekustamais īpašums , siltumsūknis , SEB banka , Latectus , Zivju 4/6
Izdrukāt Ziņot

Būvvaldē akceptēta siltumsūkņa uzstādīšanas tehniskā shēma komerctelpām Zivju ielā 4/6. Tās pieder uzņēmumam "Latectus", kas ir SEB grupas uzņēmums.

Telpas Zivju ielā 4/6, ar platību 79,3 kvadrātmetri un 26,9 kvadrātmetri pieder SIA "Latectus", kas ir SEB grupas uzņēmums. Kā vēsta uzņēmuma mājaslapa, ""Latectus" pamatuzdevums ir tiesiskā ceļā iegādāties tos nekustamos īpašumus, kas savulaik kalpojuši par ķīlu SEB bankas finansētajiem hipotekārajiem kredītiem."

AS "SEB banka" Korporatīvās komunikācijas pārvaldes vadītāja Agnese Strazda pastāstīja, ka "Latectus" pēc īpašumu iegādes izsolēs uzņemas atbildību par to, ka šis īpašums nezaudē tā vērtību. "Tajā laikā, kad esam īpašuma saimnieki, rūpējamies, lai tas tiktu pienācīgi apsaimniekots. Tieši par to ir arī stāsts Zivju ielas 4/6 īpašuma kontekstā, jo šīs komerctelpas pieder "Latectus". Šajās telpās kā apkures līdzeklis līdz šim tika izmantota tikai elektrība. Telpas bija tukšas, un nomnieki telpas ar elektroapkuri izvēlas nelabprāt izmaksu dēļ. Tad "Latectus" pieņēma lēmumu uzlikt siltumsūkņus, un tas rezultējās ātrā nomnieku atrašanā.  Elektrības ietaupījums starp elektroapkuri un siltumsūkni ir ievērojams."

Siltuma sūknis siltuma ražošanā paņem akumulēto saules enerģiju no apkārtējās vides – augsnes, ūdens krātuvēm, dziļurbuma ūdeņiem vai gaisa, un izmanto to dzīvojamo māju un citu ēku apkurei, dzesēšanai un patēriņa ūdens sildīšanai, visu gadu nodrošinot stabili un ekonomiski strādājošu apkures sistēmu, rakstīts mājaslapā siltumsūknis.lv.


Sludinājums

Aiga
11:04 | 28/04/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

ļoti jancīgas ziņas....nu lai tiem Latectus cilvēkiem veicas....
p.s. vairāk par siltumsūkņiem te: http://www.commodus.lv/lat/siltumsukni/

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki