Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Koncertā uzstāsies cilvēki ar īpašām vajadzībām


atlikušas 250 zīmes


Koncertā uzstāsies cilvēki ar īpašām vajadzībām (1)

Trešdienā, 19. decembrī, 2018 | BIRKAS: Ziemassvētki , Latviešu biedrības nams , koncerts , invaliditāte , sociālais dienests
Izdrukāt Ziņot

20.decembrī pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Liepājas domes Sociālā dienesta organizētais tradicionālais koncerts "Ziemassvētku brīnumu gaidot".

Tajā piedalīsies vairāk nekā 100 cilvēki ar īpašām vajadzībām, viņu pedagogi un atbalstītāji, informē Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Šis ir emocionāli sirsnīgs koncerts, kurš jau 16 gadus pulcē plašu draugu, skatītāju un atbalstītāju pulku. Koncerta programmā ir gan dziesmas, dejas, instrumentu spēles, gan muzikāli uzvedumi.

No koncerta dalībniekiem katru gadu staro patiess prieks un gandarījums par iespēju parādīt savas prasmes un iespēju tikties ar draugiem un skatītājiem. Šogad pieteikušies 11 kolektīvi un individuālie izpildītāji ar 106 dalībniekiem un 11 viņu pedagogi.

Koncertā uzstāsies pašdarbnieki no Liepājas Līvupes pamatskolas – attīstības centra,  Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Dienas centra, Liepājas Neredzīgo biedrības, Latvijas Nedzirdīgo Savienības Liepājas reģionālā biedrības, VSAC "Kurzeme" filiāle "Iļģi", VSAC "Kurzeme" filiāle "Aizvīķi", Sociālā dienesta Veco ļaužu dzīvojamās mājas vokālais ansamblis "Dālijas" ar mājas iedzīvotājas Karinas Ernas Riekumas sacerētajām dziesmām, Kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes rehabilitācijas grupa "Cerībiņa" u.c.

Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolas audzēknis Kirils Švidčenko izpildīs ģitāras skaņdarbus, bet Liepājas neredzīgo biedrības pārstāvji Vladimirs Istļajevs un Oksana Anpilogova – dziesmas klavieru izpildījumā.

Koncertā uzstāsies arī viesmākslinieki – Liepājas BJC ģitāristu pulciņš "Mazie Austras bērni" un mūsdienu deju studija "Dzintari".

Koncerts ir par brīvu, un uz to tiek laipni aicināts ikviens interesents!


Sludinājums

Ludmila Rjazanova
10:41 | 19/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Liepājnieki! aicinu atbalstīt koncertu ar savu apmeklējumu. Koncerta dalībnieki gatavojuši Ziemassvētku priekšnesumu. Atmosfēra koncertā ir ļoti silta un labsirdīga!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki