Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Koncertzāle aicina uz ekskursijām; noteiktas izmaiņas darba laikā


atlikušas 250 zīmes


Koncertzāle aicina uz ekskursijām; noteiktas izmaiņas darba laikā

Piektdienā, 27. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Lielais Dzintars , ekskursija
Izdrukāt Ziņot

Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars" informē par izmaiņām darba laikā maija pirmajā nedēļā un brīvdienās aicina liepājniekus un viesus doties izzinošās ekskursijās pa koncertzāli.

Kā informē SIA "Lielais Dzintars" sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane, starptautiski atzītā arhitektūras pērle – koncertzāle "Lielais dzintars" – aicina neparastā ceļojumā.

Gida pavadībā apmeklētāji varēs ielūkoties kosmosa kuģim un vīnogu dārzam līdzīgajā Lielajā zālē, Kamerzālē un citās koncertu un mākslas telpās, no kurām paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz pilsētu. Stundu garajā pastaigā varēs sadzirdēt arī koncertzāles skaņu vibrācijas, jo 7 stāvus augstā ēka ir pārvērsta makro mēroga mūzikas instrumentā. Ekskursijas gaitā dalībnieki uzzinās aizraujošus faktus par koncertzāles tapšanu un ieskatīsies mākslas notikumu sagatavošanas aizkulisēs.

Ekskursijas notiks 1., 4. un 6. maijā pulksten 13. Dalības maksa: pieaugušajiem – 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1,50 eiro, I un II grupas invalīdiem, I grupas pavadoņiem – 1,50 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bezmaksas.

Biļetes uz ekskursiju var iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, ar iegādātajām biļetēm tikšanās īsi pirms ekskursijas sākuma koncertzāles 1. stāvā, pie informācijas centra. Tālrunis uzziņām: 63424555.

Izmaiņas koncertzāles un informācijas centra darba laikā:
Pirmdiena, 30.aprīlis – slēgts,
Otrdiena, 1.maijs: 12.00 – 18.00,
Trešdiena, 2.maijs: 10.00 – 20.00,
Ceturtdiena, 3.maijs: 10.00 – 20.00,
Piektdiena, 4.maijs: 12.00 – 18.00.

*Ceturtdien, 3. maijā pulksten 19 koncertzāle "Lielais dzintars" un Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" aicina uz koncertu un apbalvojuma "Laiks Ziedonim" laureātu cildināšanas ceremoniju. Svinīgajā notikumā tiks apbalvoti laureāti piecās nominācijās, bet muzikālo noformējumu veidos Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā un koris "Laiks" Ilzes Balodes vadībā. Apbalvojuma ceremoniju vadīs mūziķis Jānis Strapcāns. Biļetes Biļešu paradīzes kasēs.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki