Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kontrolē gājēju un velosipēdistu redzamību tumsā


atlikušas 250 zīmes


Kontrolē gājēju un velosipēdistu redzamību tumsā

Autors: Ssigne Šteinberga, VP Kurzemes reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste
Sestdien, 24. janvārī, 2015 | BIRKAS: reids , Esi redzams , Policija
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes foto

Šonedēļ, diennakts tumšajā laikā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas  darbinieki devās profilaktiskā  reidā Liepājā, kā arī ārpus tās.

Reida mērķis bija nodrošināt sabiedrisko kārtību, novērst administratīvos pārkāpumus, veikt ceļu satiksmes uzraudzību, kā arī, ņemot vērā daudzos traģiskos nelaimes gadījumus uz Latvijas autoceļiem, skaidrot mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem (gājējiem un velobraucējiem) gaismu atstarojošas vestes nēsāšanas nepieciešamību.

Reida laikā policijas darbinieki visiem sastaptajiem velosipēdu vadītājiem un gājējiem skaidroja gaismu atstarojošas vestes valkāšanas nepieciešamību, kā arī dāvināja vestes ar gaismu atstarojošiem elementiem.  

Policijas darbinieki secinājuši, ka iedzīvotāji izmanto gaismu atstarojošos elementus savā apģērbā, taču dara to nepietiekami vai nepiemēroti, piemēram, nēsā tikai mazus atstarotājus pie somas vai apģērba priekšpusē, kur tie nav pamanāmi. Kļūdaini ir arī uzlikt plecos mugursomu, ja zem tās paliek gaismu   atstarojoša veste. 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki