Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kopstrādes birojā ciemosies Jānis Janovskis


atlikušas 250 zīmes


Kopstrādes birojā ciemosies Jānis Janovskis

Trešdienā, 25. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Coworking Liepaja , KBI
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 3.maijā, pulksten 9 kopstrādes birojs "Coworking Liepaja" sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru rīko neformālu ikmēneša tikšanos biznesa uzsācējiem.

Šajā mēnesī tikšanās ar uzņēmēju, pasaulē vadošās koučinga kompānijas "The John Maxwell Team" pārstāvi Jāni Janovski.

Jānis Janovskis ir sertificēts biznesa koučs, kas darbojas ar uzņēmumiem Latvijā, Lielbritānijā un citviet pasaulē. Pirms sācis pievērsties digitālajai un tehnoloģiju pasaulei, Jānis vairāk nekā 13 gadus vadījis celtniecības uzņēmumus dažādās lomās, sākot no mārketinga projektu vadītāja līdz liela uzņēmuma vadītājam.

Pasaulē vadošās koučinga kompānijas "The John Maxwell Team" pārstāvis ikdienā nodarbojas ar vadības apmācību, publisko runu, grupu un individuālo koučingu vadīšanu, kā arī pasniedz konsultācijas "Start Up" uzņēmumiem.

Par to, kā veiksmīgi izveidot savu karjeru, nepazaudējot ticību sev un par problēmām ar kurām saskaras katrs šādas uzņēmējdarbības veicējs, pastāstīs Jānis Janovskis.

Tikšanās notiks 3.maijā pulksten 9 Liepājā, "Coworking Liepaja" telpās Vecā Ostmala 24, 4.stāvā. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz 2.maijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: jekaterina@kbi.lv. Dalībnieku skaits ierobežots!


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki