Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kristīgā pirmsskolas iestāde – pedagogiem draudzīgākā


atlikušas 250 zīmes


Kristīgā pirmsskolas iestāde – pedagogiem draudzīgākā (3) Kristīgā pirmsskolas izglītības iestāde – pedagogiem draudzīgākā

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 05. decembrī, 2017 | BIRKAS: Kristīgā sākumskola , Inga Veiķeniece , arodbiedrība , konkurss , balva
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Otrdien, 5.decembrī, Liepājas Kristīgā pirmsskolas izglītības iestādē svinīgi atklāja plāksni, kas apliecina, ka šī ir pedagogiem draudzīga iestāde.

22.novembrī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) svinīgi piešķīra statusu "Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2017", pasniedzot šādas goda plāksnes deviņām izglītības iestādēm, kuru vadītāji – darba devēji – piedalījās arodbiedrības rīkotajā konkursā, lai novērtētu pedagogu darba apstākļus. Šo deviņu skaitā bija arī Liepājas Kristīgā pirmsskolas izglītības iestāde.

LIZDA konkursa mērķis ir veidot darba devēju lielāku izpratni par cienīgiem darba apstākļiem pedagogiem un veicināt darba vides pilnveidi, lai tā kvalitatīvi nodrošinātu pedagogu profesionālo darbību un apmierinātu sabiedrības vajadzības pēc kvalitatīvas izglītības.

LIZDA žūrija, viesojās visās 16 iestādēs, kas bija pieteikušās konkursam, lai novērtētu pedagogu sociālo drošību un darba koplīgumu, darba organizāciju, infrastruktūru, darba kvalitātes veicināšanu un personīgās izaugsmes iespējas, darba drošību, aizsardzību, mikroklimatu un savstarpējās attiecības, reputāciju, atalgojumu.

Par pedagogiem draudzīgu var uzskatīt izglītības iestādi, kurā izveidota sakārtota sociālā, fiziskā un informatīvā vide.

"Sajūta tāda, kā saņemot Oskara balvu," neslēpa Kristīgā pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Inga Veiķeniece. "Konkurence bija diezgan liela – konkursā piedalījās sešpadsmit iestādes no visas Latvijas, diemžēl bez mums neviena no Liepājas."

Konkursā piedalīties iedrošinājusi LIZDA Liepājas pilsētas arodorganizācijas priekšsēdētāja Simona Petrovica, kura piedalījās arī balvā saņemtās plāksnes atklāšanā. Viņa atzina, ka Kristīgā pirmsskolas izglītības iestāde uzlikusi diezgan augstu latiņu nākamajiem pretendentiem  uz šo balvu.

Atklājot plāksni, Kristīgās iestādes vadītāja, atsaucoties uz miljardiera Ričarda Brensona sacīto, uzsvēra, ka jebkura uzņēmuma vai iestādes izaugsme vispirms ir atkarīga no cilvēkiem jeb darbiniekiem, tāpēc tieši darbinieks, nevis klients ir galvenais. Inga Veiķeniece izteica arī vēlējumu, lai Liepājā ir ne tikai darbiniekiem draudzīgas iestādes, bet lai arī pašvaldība un Izglītības pārvalde kļūst draudzīgas pret padotajiem.

Bez plāksnes konkursa laureāti saņēma arī naudas balvu – 300 eiro, ko paredzēts izlietot kolektīvam braucienam uz Likteņdārzu, pastāstīja Veiķeniece.Attēli:

Sludinājums

diemžēl anonīms
22:08 | 05/12/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Jā, nu gribētos arī tādu vidi mūsu skolā-skolotājam draudzīgu...Nevis-skolnieks ir dievs, jūs tikai pakalpojumu sniedzēji, zemi rezultāti, jūs slikti strādājat, utt

bertina
16:04 | 07/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ludzu, sazinieties ar mums, lai iegutu plašaku informaciju, izmantojot musu e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com ,
par visam jusu vajadzibam aizdevumu un finansešanas sakot no 5000 € ir 150.000000 eiro

Sharon George Credit
01:59 | 11/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Pieteikties uz savu ātru un ērtu aizdevumu ar 3% procentu likmi. mēs piedāvājam 24 stundu tiešsaistes finanšu kredītu pakalpojumu ar 4 stundu kredīta piegādes pakalpojumu. Sazinieties ar mums šodien, lai iegūtu plašāku informāciju pa e-pastu: sharon_solution@hotmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki