Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kultūras tramvajā piedāvās veikt medicīniskas manipulācijas


atlikušas 250 zīmes


Kultūras tramvajā piedāvās veikt medicīniskas manipulācijas (3)

Trešdienā, 11. jūnijā, 2014 | BIRKAS: kultūras tramvajs , tūrisms , medicīna
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Mīlot un cienot visus Liepājas medicīnas jomas pārstāvjus, Kultūras tramvaja aktivitātes ceturtdien, 12.jūnijā, būs veltītas medicīnas tēmai.

Kultūras tramvajs reisu uzsāks pulksten 12.00 no pieturvietas "Kurzeme".

Ikvienam Kultūras tramvaja pasažierim brauciena laikā būs iespēja nepiespiestā un brīvā atmosfērā topošo mediķu vadībā  izmērīt arteriālo asinsspiedienu, pulsu, timpanisko temperatūru, skābekļa saturu asinīs, plaušu vitālo kapacitāti un muskuļu spēku. Visus mērījumus veiks Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāles audzēknes.

Par kārtību un izklaidi brauciena laikā rūpēsies vietējās tramvaja mediķes – dalībnieces ar milzīgu pieredzi, zināšanām un rūdījumu. Notiks arī dažādi medicīnisko zināšanu pārbaudījumi, bet mazajiem pasažieriem tiks piedāvātas vizuālās darbnīcas par tēmu "Dakters dos". Kultūras tramvaja aktivitātes nodrošina Liepājas ceļojošais cirks "Beztemata".

Kultūras tramvaja reisa laikā, kad tramvajs uzņem māksliniekus un pasažierus pieturvietā "Kurzeme" un dodas DR virzienā, ikviens var braukt pilnu apli, iegādājoties tikai vienu tramvaja biļeti. Parasti, lai izbrauktu šādu apli (pieturvietas – "Kurzeme", M. Ķempes iela, Brīvības iela, "Kurzeme") nepieciešamas trīs biļetes.

Atgādinām, ka no 8. maija ikviens Kultūras tramvaja pasažieris – gan liepājnieks, gan pilsētas viesis, iegaumējot kultūras aktivitāšu laikā nosauktu paroli, var uzsākt dalību vēl nebijušā konkursā. Konkurss ilgs līdz gada beigām un galveno balvu iegūst tas konkursa dalībnieks, kurš būs iegaumējis un noslēguma pasākumā varēs nosaukt ne mazāk kā desmit paroles.

Konkursu rīko Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports" sadarbībā ar SIA "Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs" un Liepājas pilsētas domi.

Lai piedalītos konkursā, katram konkursa dalībniekam ir jāpiedalās pēc iespējas vairāk Kultūras tramvaja aktivitātēs. Katrā Kultūras tramvaja aktivitātē pasākuma rīkotāji nosauc paroli, kas pasažieriem jāiegaumē. Konkursa galveno balvu – abonementa biļeti vienam ceturksnim visiem sabiedriskā transporta veidiem 256,12 EUR vērtībā – iegūst tas konkursa dalībnieks, kurš ir iegaumējis un noslēguma pasākumā var nosaukt ne mazāk kā desmit paroles. Konkursa nolikums pieejams mājas lapā www.liepajastransports.lv  un www.liepaja.travel

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"


Sludinājums

Hm
12:00 | 11/06/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Zobus raus?

liepax
15:27 | 11/06/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

labais !!! vairaak taadu ideju un aktivitaassu !!!

Neticīgais Toms
09:54 | 12/06/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Apšaubāma asinsspiediena mērījumu precizitāte ! Ķēmoties un lustēties var, kā svešvalodā saka ; dļa galocki ! Lustīgu jampatraci visiem !

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki