Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Kursas putnos" būs radošo darbnīcu-diskusiju cikls


atlikušas 250 zīmes


"Kursas putnos" būs radošo darbnīcu-diskusiju cikls (1)

Otrdienā, 13. martā, 2018 | BIRKAS: Kursas putni , LiepU , mākslas pētījumu laboratorija
Izdrukāt Ziņot

"Kursas putnos" ceturtdienās no pulksten 18 līdz 20 Elektroniskās mākslas un mediju centrs E-Lab sadarbībā ar LiepU Mākslas pētījumu centru MPLab aicina uz radošo darbnīcu - diskusiju ciklu.

Tā nosaukums ir "Virtuves sarunas: ēdiens kultūrā un mākslā", informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

15.martā būs "Kopjot kultūru: fermentēšanas māksla", 22.martā – "Ēdiens un ilgtspēja", 29.martā – "Pārtikas tīkli", savukārt 5.aprīlī – "Superpārtika un nepārtika".

Darbnīcas-diskusijas vada starptautiska mākslinieku grupa – Endrjū G. Patersons un Miko Lipiainenes no Somijas un Anna Priedola un Maija Demitere (LiepU MPLab). Pasākuma mērķis ir bagātināt Liepājas kultūras ainu, piedāvājot populārzinātniski izglītojošu pasākumu ciklu mākslas un ekoloģijas jautājumu interesentiem.

Jauno mediju mākslas studiju programmas direktore Anna Priedola stāsta: "Attīstoties sabiedrībai, mainās arī attieksme pret ēdienu un tā nozīme cilvēka dzīvē un kultūrā. Strauji pieaugot planētas iedzīvotāju skaitam un industriālajam piesārņojumam, pārtikas problemātika kļūst aizvien aktuālāka. Radošo darbnīcu un diskusiju ciklā "Virtuves sarunas: ēdiens mākslā un kultūrā", kā arī šajā ar to saistītajā grupā, izzināsim ēdiena mainīgo lomu dažādos sociālos kontekstos un izmēģināsim dažādas eksperimentālās mākslas tehnikas, lai nepiespiestā gaisotnē izzinātu šķietami tik ikdienišķo, tomēr daudzveidīgo pārtikas problemātiku un ēdiena bagātīgo simbolisko nozīmi."

Uz darbnīcu-diskusiju aicināti visi interesenti, ieeja bez maksas.


Sludinājums

Ziņkārīgais
08:19 | 14/03/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Interesanti, no kuras Nacionālās apvienības naudas tiek sponsorēti priekšvēlēšanas aktivitātes Kursas putnos. Vai no tās naudas daļas, kuru uzdāvina Dzintara partijai administratori, vai tā ir nauda no NA biedru naudām.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki